Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще се случи с цените на имотите до март 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Възможно ли е това да е "дъното" и на лято да станем свидетели на нов ценови "бум"? Мненията на неброкери са приоритетни!

Публикувано от darkside 
Ама това са азбучни истини, бе човек. Нали затова Дянков им реве за лихвите и прочие.
Quote
Imotko
Ама това са азбучни истини, бе човек. Нали затова Дянков им реве за лихвите и прочие.
Да, и за тва е "несвойствен и неудобен за тълпата", дето вика Мозък 31.
Quote
darkside
Quote
Imotko
Ама това са азбучни истини, бе човек. Нали затова Дянков им реве за лихвите и прочие.
Да, и за тва е "несвойствен и неудобен за тълпата", дето вика Мозък 31.

Плюй, плюй. Още 54 дни ти остават.
85 дни, да бъдем толерантни.
Тва броене не ми е мноу ясно с какво го свързвате. Некво събитие ли очаквате? И какво по-точно?
Домашен любимец, аз имам един никнейм и нямам намерение да го сменям.
Quote
darkside
Тва броене не ми е мноу ясно с какво го свързвате. Некво събитие ли очаквате? И какво по-точно?
Домашен любимец, аз имам един никнейм и нямам намерение да го сменям.

Е много напреднала фаза на склероза демонстрираш. Той Иво ще ти припомни. Провери дали са свободни никове "loser" , "loserside".
Quote
darkside
Тва броене не ми е мноу ясно с какво го свързвате. Некво събитие ли очаквате? И какво по-точно?
Ами, Тъмньо, понеже леееееко си позабравил - 1.03.2012 /една мечтана дата от теб, защото не ние, а ти именно изпрогнозира нещо много специално за нея!!/ ще настъпи след около 54 дни. Тогава ще теглим чертата на някои фундаментални врачувания.
Или ще е голяма трагедия, или ще падне голям смях.
Аз лично си падам по смеха!
Басирам се, че ти ще заложиш на амнезията. Всъщност - вече го правиш, справка - горния амнезивен цитат!
winking smiley
Иворадчоу, ама мноу си забавен, братоу! Имаш много здраве от хер Алцхаймер и мистър Паркинсън. И двамата винаги са били приатели на имотковците.....да си видел клошар близък с тех? Знайш ли що? Чистия въздух под моста, брато, тва е.......

Да припомним на публиката кво ще става от март нататък, а брато? Или те е шубе да го назовеш? Хубаво!
Още през март ще започне осезаем срив на цените на стандартните имоти. Тва включва сичко що съдържа панел и тухла - апартаменти старо и ново мухлясало строителство, стари къщи с и без външен "нужник", търговски площи и т.н.

Един въпрос към ипотеКьорите : Хора, що земате кредит във валута, различна от тая, в която ви плащат заплатите? Ми тва е мноу тъпо!
Quote
darkside
Още през март ще започне осезаем срив на цените на стандартните имоти. Тва включва ............. търговски площи и т.н.

Урааа, на 01 април ще си напазарувам два-три магазина по Витошка. Осезаем срив, значи колко да е осезаем, поне на половина ги чакам.
А за броенето-броим ти дните до март, някой брои до 01 март, а аз давам гювеч - до 31-ви. Ти нали продължаваш да си верваш, че към същия този март 2012 нещо ще се промени? Щото аз мисля, че нищо, ама съвсем нищичко няма да се промени, поне в цените на имотите и в курса на еврото.
Quote
darkside


Да припомним на публиката кво ще става от март нататък, а брато? Или те е шубе да го назовеш?

Няма нужда да припомняме на публиката - напомни го на себе си, че ти задаваше едни интересни въпроси за числото 54!
Успех в напомнянето!
:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход