Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще се случи с цените на имотите до март 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Възможно ли е това да е "дъното" и на лято да станем свидетели на нов ценови "бум"? Мненията на неброкери са приоритетни!

Публикувано от darkside 
Честита нова година, здраве и успехи на всички!
Ъпърите да продадат изгодно, сривоваците да се насладят на ниски цени, само на очакващите апокалипсис тази година няма да пожелая сбъдване на прогнозите, защото от това няма да спечели никой.
*drink1*
Quote
ivorad
Честита нова година, здраве и успехи на всички!
Ъпърите да продадат изгодно, сривоваците да се насладят на ниски цени, само на очакващите апокалипсис тази година няма да пожелая сбъдване на прогнозите, защото от това няма да спечели никой.
*drink1*



*drink2*
Quote
камелия
Quote
ivorad
Честита нова година, здраве и успехи на всички!
Ъпърите да продадат изгодно, сривоваците да се насладят на ниски цени, само на очакващите апокалипсис тази година няма да пожелая сбъдване на прогнозите, защото от това няма да спечели никой.
*drink1*



*drink2*
1+
Благодаря Иворад, мисля да се насладя на цени 500 еуро тухла в южни райони. кат станат такива купувам.
Станали са бе, виж там по южните ливади.
Quote
камелия
Quote
1.9
Яяяя, гледай ти. Овцата от Източно Филиповци била още жива бря!?!

javcho, ти кво очакваш от нея да прави по Коледа?

Няма бизнес, няма клиенти - кво да прави освен да намера разтуха по форумите.

О, дизелоподобния, ти и другите ти никове, какви занимания имахте, освен да си комуникирате помежду си по форумите?

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...


Бря! Бях наричан дизел, а сега вече съм дизелоподобен?!? И кво следва - преподобен ли?

Камииии, куха градинска лейко. не са ми много никовете, само един е.
Ще ти се да са по-малко хората тук, които се ебават с теб.

Верно е, че за Камелия и силен вятър, прегради няма ...
Quote
1.9

Яяяя, гледай ти. Овцата от Източно Филиповци била още жива бря!?!

Ти, тази просташка изцепка ли наричаш " ебаване?eye popping smiley
Не е, душко, просатащина си е отвсякъде, затова и подписът ми толкова ти ходи..........:]



Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
...................................................................................
......................................................................................
(2010-та г.)


- И какво сънува Стоян Александров?
- Аз вече не сънувам. Мен сън не ме хваща.......

- Сега, по време на криза, в какво е най-добре да инвестираме?
- По-добра инвестиция от това да си намериш подходяща банка, която да е стабилна, с добри лихвени проценти, няма. И най-стабилните банки имат държавна гаранция – що се касае за 100 000 лв. Ако вие имате три милиона, аз ще ви ги разбия в 30-те банки и тези три милиона ще ви бъдат гарантирани на 100%.

- Те ще бъдат гарантирани, но като стоят в банката, от тях няма да направя печалба?
- Вие ще ги вложите на не по-малко от 6%. Почти всички банки дават такива депозити за тези пари. А можете да си намерите някои хубави наши банки, които ще ви дават 10-12% лихви по депозитите – гарантирани проценти и самата банка е гарантирана. Мога да ви покажа една-две банки. Отивате, пазарите се и става. Официално не се прави реклама за 10-12%. Рекламата е да речем за 8% на лихвата по депозита, но можеш да се спазариш с банката и там ще ти кажат, че ти дават тази висока лихва. Но държавата не ти я гарантира, защото излиза извън правилата. Но въпреки това дават. Защото при всяка една банка за определени суми и за определени срокове лихвата е по договаряне. Ако сте търсач на силни усещания и искате да треперите всяка вечер, ще ви кажа къде да си вложите парите. Няма никакъв проблем.

- Доколкото разбирам, от кризата ще спечелят само богатите?
- Има една народна приказка – пари при пари отиват. Не може някой, който няма нищо, да спечели.

Нула с каквото и да я умножиш, си е нула.

На която и степен да я вдигнеш, пак си е нула. Нали?!

Е, имаше едни, които мразеха богатите и искаха да направят всички поравно бедни. Все още обаче не съм видял такъв романтик, който иска да направи всички богати. Но може и такива да се явят на следващите избори.

Едно интервю на Мария ДРУМЕВА
Това защо си го пуснал? Всички знаят, че бедните сривльовци ще си останат бедни сривльовци.
Quote
Imotko
Това защо си го пуснал? Всички знаят, че бедните сривльовци ще си останат бедни сривльовци.
Защо? Ми чети между редовете бре Имотко! Ми тва е евъгрийн направо! До 12% лихва при големите депозити! До 17% при кредит без доказване на доход! Тва е 2010-та. А в момента как е?
Евентуални последствия: безработица, свиване на потребление, стагфлация

1. Високите лихви по кредитите пребиват ипотекарите .
2.Високите лихви по депозитите пребиват икономиката, щото обезмислят инвестирането в квото и да било.

Тия двете неща са опасна смес, особено за имотния пазар брато! Ако имаш още въпросчета, питай!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход