Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще се случи с цените на имотите до март 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Възможно ли е това да е "дъното" и на лято да станем свидетели на нов ценови "бум"? Мненията на неброкери са приоритетни!

Публикувано от darkside 
ЧНГ на всички
Quote
камелия
Като гледам, ти не кибичиш по- малко в нета, щом си в курса на всички мои отговори, та и скачаш да простееш, като не ти изнася.:]

Бурсук, като типичен патологичен социопат, няма как да осъзнаеш, че не си в положение да даваш такива оценки.
Поне престани да намекваш, че тук може да има някой толкова болен колкото теб.
Хората, за разлика от теб, си имат и семейства, и роднини, и приятели.
От къде на къде даваш оценки, когато ти самата на 24 и 25, този месец, не си станала от компютъра?
Всеки нормален човек е сред близки и роднини, на тези празници, а ти пак си била сама, пред компютъра в мризливата панелка.

Ясно е, че ако изобщо ги има, което става все по съмнително, дори децата ти, мъжа ти и роднините ти, не искат да пракарат празниците с противен бурсук като теб.

Ето извадка колко пъти социопатът аутсайдер е влизал във форума на 24.12 и 25.12, като трябва да се има предвид, че е много вероятно да не са всичките, защото е правно ръчно от охранители(пазачи). Само те ми дойдоха на ум, че няма какво да правят на 24 - 25 и има как да ги накарам да свършат тази работа - да хвърлят едно око от време на време и ако бурсукът е влизал да правят скрийншотове. Все пак не давам гаранция, ча са го взели много присърце въпреки стимулирането и съответно е възможно да са пропуснали няколко. Но мисля, че все пак е достатъчно, за да се добие добра представа, че аутсайдерът социопат не е мръднал от компютъра и двата дена.

Данните под "Последна активност:", са доказателство за влизане на потребителя в посочената дата и час.

24.12.11:
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]

25.12.11:
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]

Форумът се обитава от бурсук, който никога не напуска мизерната си панелна хралупа в гетото Люлин.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-01-02 14:28 от javcho.
Quote
javcho


Бурсук, като типичен патологичен социопат, няма как да осъзнаеш, че не си в положение да даваш такива оценки.
Поне престани да намекваш, че тук може да има някой толкова болен колкото теб.
Хората, за разлика от теб, си имат и семейства, и роднини, и приятели.
От къде на къде даваш оценки, когато ти самата на 24 и 25, този месец, не си станала от компютъра?
Всеки нормален човек е сред близки и роднини, на тези празници, а ти пак си била сама, пред компютъра в мризливата панелка.

Ясно е, че ако изобщо ги има, което става все по съмнително, дори децата ти, мъжа ти и роднините ти, не искат да пракарат празниците с противен бурсук като теб.

Ето извадка колко пъти социопатът аутсайдер е влизал във форума на 24.12 и 25.12, като трябва да се има предвид, че е много вероятно да не са всичките, защото е правно ръчно от охранители(пазачи). Само те ми дойдоха на ум, че няма какво да правят на 24 - 25 и има как да ги накарам да свършат тази работа - да хвърлят едно око от време на време и ако бурсукът е влизал да правят скрийншотове. Все пак не давам гаранция, ча са го взели много присърце въпреки стимулирането и съответно е възможно да са пропуснали няколко. Но мисля, че все пак е достатъчно, за да се добие добра представа, че аутсайдерът социопат не е мръднал от компютъра и двата дена.

Данните под "Последна активност:", са доказателство за влизане на потребителя в посочената дата и час.

24.12.11:
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]

25.12.11:
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]
[prikachi.com]

Форумът се обитава от бурсук, който никога не напуска мизерната си панелна хралупа в гетото Люлин.

О, дрога, ти се появи?:]
И вместо да кажеш "Честита Нова Година" на хората, пак се залепи за мен и проучи всичките ми постове.
То, бива любов, ама твоето е патология- все пак, на възрастта на децата ми си, толкова ли никой не ще да ти върже?smoking smiley
Аз пък, ти пожелавам да дойдеш на себе си през тази година, че ми е жал за родителите ти.
Quote
nradev
ЧНГ на всички

*drunk**beer*

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Quote
камелия

О, дрога, ти се появи?:]
И вместо да кажеш "Честита Нова Година" на хората, пак се залепи за мен и проучи всичките ми постове.
То, бива любов, ама твоето е патология- все пак, на възрастта на децата ми си, толкова ли никой не ще да ти върже?smoking smiley
Аз пък, ти пожелавам да дойдеш на себе си през тази година, че ми е жал за родителите ти.

За разлика от бедните панелообитатели, мога да си позволя дълга почивка няколко пъти в годината.
Иска ти се всички да са аутсайедри социопати като теб и да не напускат панелките в гетото за повече от 2-3 дена, нали?

Бурсук, никой нищо няма да ти пожелае, защото си един противен деградирал социопат.
Да се надяваш, че във форум, където 95% от участниците те ненавиждат, някой ще ти пожелае нещо е смешно.
Не виждаш ли, че дори собствените ти деца и роднини не искат да прекарате семейните празници заедно, а са те оставили за поредна година сама пред компютъра.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-02 15:31 от javcho.
Quote
камелия

О, дрога, ти се появи?:]
И вместо да кажеш "Честита Нова Година" на хората, пак се залепи за мен и проучи всичките ми постове.
То, бива любов, ама твоето е патология- все пак, на възрастта на децата ми си, толкова ли никой не ще да ти върже?smoking smiley
Аз пък, ти пожелавам да дойдеш на себе си през тази година, че ми е жал за родителите ти.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Яяяя, гледай ти. Овцата от Източно Филиповци била още жива бря!?!

javcho, ти кво очакваш от нея да прави по Коледа?

Няма бизнес, няма клиенти - кво да прави освен да намера разтуха по форумите.
Quote
1.9
Яяяя, гледай ти. Овцата от Източно Филиповци била още жива бря!?!

javcho, ти кво очакваш от нея да прави по Коледа?

Няма бизнес, няма клиенти - кво да прави освен да намера разтуха по форумите.

О, дизелоподобния, ти и другите ти никове, какви занимания имахте, освен да си комуникирате помежду си по форумите?

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Само аз и ти сме бабо, другите са виртуални *xxx*
Quote
granit
Само аз и ти сме бабо, другите са виртуални *xxx*

И ти ли си геронтофил, като Джавчо, та ходиш подире ми, ей тъй- да напомниш че съществуваш?:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход