Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще се случи с цените на имотите до март 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Възможно ли е това да е "дъното" и на лято да станем свидетели на нов ценови "бум"? Мненията на неброкери са приоритетни!

Публикувано от darkside 
Quote
ivorad
Quote
darkside


Некой да не ма е разбрал?

Споко, всички разбраха в какво сериозно смехотворящо положение се оказа!
Съчувстваме, ама се и смеем бая, понеже си смешен, когато се опитваш да замажеш гафовете си ......Все пак - шоуто на 1.03.2012 предстои - то ще е като слънчев удар в сравнение с глупостите ти за преструктурираните кредити!
winking smiley:]
Ами нормално е да са смеете, аз съм форумния шут, баси.......но защо някак си не моа да се отърва от усещането, че не ви е до смях, ами неква злобичка усещам? Нещо напрегнат ми са виждаш.........прави редовно секс, майна! Тва намалява стреса......



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-12-29 00:13 от darkside.
Quote
ivorad

Сладурче, оценките на кръглите кретени не се котират особено, колкото и злобни да са.....
Съжалявам......
winking smiley:]

Добре, такъв си, само обещай, че ще посетиш психиатър.
Quote
darkside
аз съм форумния шут, баси.......но защо някак си не моа да се отърва от усещането, че не ви е до смях, ами неква злобичка усещам? Нещо напрегнат ми са виждаш.........прави редовно секс, майна! Тва намалява стреса......

Мартеничке, не обиждай шутовете - те са свръхинтелигентни хора , царете на самоиронията, докато ти си чиста проба племенник на Рачко Пръдле.....пардон, Петардовски, определено имаш проблем със самооценката.
Комичните ти опити да отклоняваш конкретните приказки в сферата на злобарската психоанализа го доказват!
Хайде - чакаме март'2012. По темата за кредитите насирането беше пълно, самият факт, че се нареди до тотален кретен, какъвто е г-н Радев, вече е срутващо от смях!
Обаче нема се коркаш, като един истински Петардовски си свободен да вярваш колкото си искаш в това, че между лоши и преструктурирани кредити няма никаква, ама никаква разлика.
:]
Quote
granit
Quote
ivorad

Сладурче, оценките на кръглите кретени не се котират особено, колкото и злобни да са.....
Съжалявам......
winking smiley:]

Добре, такъв си, само обещай, че ще посетиш психиатър.

Баце, бегай при каменарите да ти изчукат барем една мозъчна гънка на каменната чутура, белким успееш да се включиш в разговора с нещо по-различно от провинциална злоба!
:]
Спам ... :-[ smiling smiley





Чистак нов филм?

Quote

Съдбовният дуел между Холмс и Мориарти се състои край поразителния Рейхенбахския водопад в швейцарските Алпи.

[cinebum.eu]

*drink1*
М-да, с наближаването на края на удължения от банките срок нервите във форума са обтегнати на мах smiling smiley Абе тия маите, да не са правили предсказанията си за българския имотен пазар ?!? 2012

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Мерси Муза, но това е истинския водопад, а аз питам дали този от филма, със замъка-хотел, съществува наистина.
Оооо, госпожо Муза? !*drink1*:loveu:



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-12-29 15:47 от darkside.
искам да допълня поста на darkside за преструктурираните кредити. освен че ще оскубят колкото могат от давещия се банките така си оправят балансите.проблемен кредит все още не е лош
Quote
ivorad

Баце, бегай при каменарите да ти изчукат барем една мозъчна гънка на каменната чутура, белким успееш да се включиш в разговора с нещо по-различно от провинциална злоба!
:]

Не деля хората по месторождение, но да не забравяме,че ти си от Търновските села а аз нямам роднини извън вътрешната крепостна стена на Сердика!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход