Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще се случи с цените на имотите до март 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Възможно ли е това да е "дъното" и на лято да станем свидетели на нов ценови "бум"? Мненията на неброкери са приоритетни!

Публикувано от darkside 
Всъщност Дарки какво точно работиш, та имаш време за такива дълги постове, дето обаче нищо не казват. Нали знаеш нищо може да се каже с пет пуми, може и с 5000. Та не се повтаряй повече, че е изморително за четене. Разбрахме, че ще се мре, от две години мрем вече, а дано тоя път стане, да се отървем. Че то няма да е за хора, както го описваш.

ПП. Абе знае ли някой кой е тоя водопад в Швейцария от "Шерлох Холмс-2" или са го измислили?
Да обясня на аудиторията кво е преструктуриран кредит от гледна точка на банката.
Като видат, че некой нещастник почне да бави вноски, да закъснява повече от месец примерно, на банкерите им е ясно, че тоа човек вече "гълта вода", дави се, сиреч! И тука иде тънкия момент. Гледат още кво мое да му земат кат пари, примерно още година, щото им е ясно като бел ден поне на 80% че на тоа юнак (юначка) ша му се продава имота. Следва писъмце и среща, която нещастника приема за спасение:
-Ми ния ша ти помогнем, ми за тва сме тука, да помагаме, ора сме! Ша даваш една година по половин вноска, ма като изтече периода, ша наваксаме кат ти дигнем мааалкичко вносчицата, инак знайш ли колко губим кат сме такива християни........(а после ша ти скъсами г--а!)
Е за тва преструктурирания си е жив лош, само е разтеглен във времето! Най-често се давят преди да е изтекъл и периода и се стига до продан, ма банката се пак зема още некви пари(!), щото логиката на давещия се е такава, че намира от некъде да внесе още неколко, не му се" гори" и разчита на чудо, тва е парадокса!

Некой да не ма е разбрал? Изключвам Иворадчо, той не че не разбира, ми мноу требва да му се обеснева!
Quote
darkside


Некой да не ма е разбрал?

Споко, всички разбраха в какво сериозно смехотворящо положение се оказа!
Съчувстваме, ама се и смеем бая, понеже си смешен, когато се опитваш да замажеш гафовете си ......Все пак - шоуто на 1.03.2012 предстои - то ще е като слънчев удар в сравнение с глупостите ти за преструктурираните кредити!
winking smiley:]
Quote
ivorad

Споко, всички разбраха в какво сериозно смехотворящо положение се оказа!
Съчувстваме, ама се и смеем бая, понеже си смешен, когато се опитваш да замажеш гафовете си ......Все пак - шоуто на 1.03.2012 предстои - то ще е като слънчев удар в сравнение с глупостите ти за преструктурираните кредити!
winking smiley:]

Добре ли си бе човек? Кажи си мъката да ти олекне.
Quote
Imotko
Всъщност Дарки какво точно работиш, та имаш време за такива дълги постове, дето обаче нищо не казват. Нали знаеш нищо може да се каже с пет пуми, може и с 5000. Та не се повтаряй повече, че е изморително за четене. Разбрахме, че ще се мре, от две години мрем вече, а дано тоя път стане, да се отървем. Че то няма да е за хора, както го описваш.

ПП. Абе знае ли някой кой е тоя водопад в Швейцария от "Шерлох Холмс-2" или са го измислили?
Аз не работя, Имотко! На помощи я карам, кат мангалетата.
Ако е сложничко и се изморяваш, мое да опростя стила на писане. Гледам, има и други, дето се затрудняват. А мренето кво те притеснява? Ми тва ти е единственото сигурно нещо след раждането. Виж, да понасяш загуби по мъжки, да се научиш като паднеш не да пълзиш, а пак да се изправиш, тва е друго нещо, брато!
Quote
granit


Добре ли си бе човек? Кажи си мъката да ти олекне.

Пак не си разбрал за какво иде реч. И считаш, че това е проблем на другите, а не на гранитния ти интелект?
Хе, хе - каква екстра е да имаш каменна чутура - ставаш за паметник. На глупостта.
:]
Quote
ivorad
Quote
granit


Добре ли си бе човек? Кажи си мъката да ти олекне.

Пак не си разбрал за какво иде реч. И считаш, че това е проблем на другите, а не на гранитния ти интелект?
Хе, хе - каква екстра е да имаш каменна чутура - ставаш за паметник. На глупостта.
:]

Обърни внимание на здравето си, ставаш все по зле!
Quote
granit
Quote
ivorad
Quote
granit


Добре ли си бе човек? Кажи си мъката да ти олекне.

Пак не си разбрал за какво иде реч. И считаш, че това е проблем на другите, а не на гранитния ти интелект?
Хе, хе - каква екстра е да имаш каменна чутура - ставаш за паметник. На глупостта.
:]

Обърни внимание на здравето си, ставаш все по зле!

Сладурче, оценките на кръглите кретени не се котират особено, колкото и злобни да са.....
Съжалявам......
winking smiley:]
Quote
darkside
Виж, да понасяш загуби по мъжки, да се научиш като паднеш не да пълзиш, а пак да се изправиш, тва е друго нещо, брато!

Моментален монументален ефект: изпъчване в стил "горд помияр". Това няма цена!
Поздравления!
:]
Quote
darkside
Quote
Imotko
Всъщност Дарки какво точно работиш, та имаш време за такива дълги постове, дето обаче нищо не казват. Нали знаеш нищо може да се каже с пет пуми, може и с 5000. Та не се повтаряй повече, че е изморително за четене. Разбрахме, че ще се мре, от две години мрем вече, а дано тоя път стане, да се отървем. Че то няма да е за хора, както го описваш.

ПП. Абе знае ли някой кой е тоя водопад в Швейцария от "Шерлох Холмс-2" или са го измислили?
Аз не работя, Имотко! На помощи я карам, кат мангалетата.
Ако е сложничко и се изморяваш, мое да опростя стила на писане. Гледам, има и други, дето се затрудняват. А мренето кво те притеснява? Ми тва ти е единственото сигурно нещо след раждането. Виж, да понасяш загуби по мъжки, да се научиш като паднеш не да пълзиш, а пак да се изправиш, тва е друго нещо, брато!

Имаш опит с изправянето или караш по теория. Щото на теория всеки може.
И ми намери водопада в Швейцария, че се изкривих от търсене, моля. Нали знаеш. че съм зле с езиците.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход