Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще се случи с цените на имотите до март 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Възможно ли е това да е "дъното" и на лято да станем свидетели на нов ценови "бум"? Мненията на неброкери са приоритетни!

Публикувано от darkside 
Quote
камелия



Е, като как " оценяш" собствените си умствени способности при асимилиране на писано слово?

Ами, никак не ги "оценя". Не смее. И си мисли, че това е форма на юнаклък.

Това е положението - сериозен експерт имаме насреща, вещ и в имотните дела, вещ и в езикознанието, барабар с чуждите езици winking smiley
:]
като гледам защитниците на "Ъпа" са само брокери.
Quote
status
Quote
Lubimec13
Статусчо не е просто , а бедно момче с големи надежди. Като си чел толкова книги, непрочети ли в някоя, че за бедните никога в исторически план не е имало подаръци?

Ясно е ,че си млад илитерат и поради това неориентиран. Ако беше попрочел малко из форума щеше да си разбрал, че "бедно" и "с големи надежди" не е моя характеристика.

И в "исторически план" винаги и навсякъде, рано или късно, имотните спекуланти са "гризвали дръвцето".*yes*






Ах, значи илитератите са ония хора, които, поради незадълбоченото четене на този форум, са в неведение за това, че си богат и без особени надежди?
Уаууууууу, каква дефиниция!
Колебая се коя от двете, тази за илитератите, или втората, за "имотните спекуланти, които в исторически план...." чупи тъпомера за деня......
Помогни ми да преодолея колебанието си, кажи, как мислиш: кое от двете е по-тъпо?
*xxx*
Quote
nradev
като гледам защитниците на "Ъпа" са само брокери.

Споко, във форума има достатъчни идиоти, нямаш причини да се чувстваш самотен!
:]
Брокерите много озлобени .Според мене е от глад. С по 1 сделка годишно не е лесно.
Това Статуса кат дялан камък, и от литература разбира, и от строителство, и две думи напреки не дава да му речеш.
Голям юнак, от тия дето като няма какво друго, пишки виртуални размахват. Нали знаеш, във форума на всички са им по 35 см. :}
:]:]:]

Знаете си що ви се смея ( и не само аз ) нали ? Кат ви наредя един до друг и става една карикатура с надпис "Без думи "!
:}
Quote
status
:]:]:]

Знаете си що ви се смея ( и не само аз ) нали ? Кат ви наредя един до друг и става една карикатура с надпис "Без думи "!
:}

Слагаш капак на всичко което изсра ли? Е щом имаш сили да сложиш капака - приема се. Но някак си по-смирено трябваше да го направиш. А ти пак с рогата.
Quote
status
:]:]:]

Знаете си що ви се смея ( и не само аз ) нали ? Кат ви наредя един до друг и става една карикатура с надпис "Без думи "!
:}

О, разбира се, че знаем- ти и още двама с твоите интелектуални възможности..........:]
Е, вярно че и с думи трудно схващаш, та без думи съвсем ще го закършиш, ама що пък да не се смееш................той, смехът бил здраве, казват.
Може и да ти помогне.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Quote
фло
Quote
darkside
А ножа верно е на-дървен, ма не само той, ами усещам и мноу други дървени неща наоколо!
*yes*Защото съм наблизо...:]
*drink1*Весела коледа на всички!
Ей Фло! Омбре, кога ше играем на "прескочи брокер"? Тва е твой патент, брато!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход