Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще се случи с цените на имотите до март 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Възможно ли е това да е "дъното" и на лято да станем свидетели на нов ценови "бум"? Мненията на неброкери са приоритетни!

Публикувано от darkside 
Quote
status

В съда лелке, се "изцепват" по тези въпроси вещи лица дето знаят да смятат. А ти май си препила снощи щото и "учебници по цени на строителство " си почнала да халюцинираш .
Ама продължаваш да си смешна - както винаги -
Щях да забравя - Да внимаваш през следващите дни ,щото в Люлин след ден-два се окрива сезона за "отстрел" на лъжливи бивши брокерки .За ценен трофей се смята такава на която "мозъчните гънките не се виждат но си личи ,че ги няма ".Стискам ти палци !

Статусчо, защо си толкова просто момче, бе леля?
Защо не можеш да схванеш елементарната разлика между израза "авторите на учебниците, в които е застъпена материята" и "учебници по цени на строителство"?
Що си толкова тъпо парченце, та не можеш да се примириш с факта, че има хора, които могат да си спечелят пари, могат да си купят жилища според желанието и нуждите си и могат да си платят на посредник, работил за тях?
Защо си толкова празноглава кратуна, та държиш всички непрекъснато да го забелязват?

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Quote
status
Честита Коледа Муза !
*drink1*
*beer*

Честита Коледа и на теб, Статус! smiling smiley

*drink1**beer*
Статусчо не е просто , а бедно момче с големи надежди. Като си чел толкова книги, непрочети ли в някоя, че за бедните никога в исторически план не е имало подаръци?
Quote
Muza
Имаше кредити, цените на имотите бяха нагоре.
Има земеделски субсидии, цените на зем. земи нагоре.
Има свободни пари, златото нагоре.

Първото го резнаха. Балонът се пукна. По-скоро, издиша, лека полека.
При второто - вечно ли ще ги има тези субсидии?
Третият балон, който го държи, може да му се пукнат тъпанчетата, защото ще пукне с трясък и ще спихне бързо. moody smiley

Quote
kuku987

има и други 'стабилни' валути.

Въпросче, за много пари ... :-[ Би ли споделил кои мислиш, че са те? smiling smiley *drink1*

Весела Коледа на всички! Бъдете живи и здрави, другото ще го изтикаме, някак си. Най-важната инвестиция, никой не може да ни отнеме - ние.

Понеже е Коледа, а аз съм влязла в темата на Дарки, не мога да не уважа домакина, с едно подаръче. smiling smiley *drink1*



Наздраве и ... take it easy ... ножът е дървен! winking smiley *drink1**rose*
Ооо, госпожо Муза? Мноу благодаря, ще си ги запазя! Отдавна не бех виждал 50 еуро нацяло, баси.......
А ножа верно е на-дървен, ма не само той, ами усещам и мноу други дървени неща наоколо!
Quote
darkside
Ооо, госпожо Муза? Мноу благодаря, ще си ги запазя! Отдавна не бех виждал 50 еуро нацяло, баси.......
А ножа верно е на-дървен, ма не само той, ами усещам и мноу други дървени неща наоколо!

:]
Това е закачката на Филката. Тръгна от един друг съфорумец. Всеки път съм се ухилила на това обръщение. :]*drink1*

Бях сигурна, че ще те изненадам - 50 евро с печатче - сакралната дата. winking smiley:]smiling smiley

Дървените неща, вЕрно, че са мноу :] Аз ги целЯ с игнор и се скатавам на "онова" място при закрастените,
знаеш го ... winking smiley Помага ми ... smiling smiley

*drink1*
Quote
darkside
А ножа верно е на-дървен, ма не само той, ами усещам и мноу други дървени неща наоколо!

Силиконовите сексуални играчки не вършат ли вече работа, че дървени си завирате?

ПП. Много от рано си почнал. Иво март месец ще ти подари, с екстра безплатен монтаж.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-12-26 16:14 от Lubimec13.
Е, аз само да ви поздравя за Коледа! С най-добри чувства ... moody smiley:]

*drink1**rose*
Абе закво само ревете, че пазара на имоти бил слаб, че закво ви е по силен?? Добре си е пазара, имаше бум на строителството, сега квото се е построило ще се реализира на пазара в следващите 20-30 години. Дано дотогава и един блок да не се построи. Живейте си под наем, ето аз давам под наем. Аз ще ви се радвам, ще си хортуваме, вий ще ми плащате наема, ще поддържате имота ми и тва е! Недейте да купувате!!! А, и още нещо. Ако искаме да сме по европейски требе да дигнеме наемите така че 100 наема да са колкото имота!!!
Quote
Lubimec13
Статусчо не е просто , а бедно момче с големи надежди. Като си чел толкова книги, непрочети ли в някоя, че за бедните никога в исторически план не е имало подаръци?

Ясно е ,че си млад илитерат и поради това неориентиран. Ако беше попрочел малко из форума щеше да си разбрал, че "бедно" и "с големи надежди" не е моя характеристика.
А една от причините в момента да има много "новобедни" е именно цените на НИ на които някои хора "с големи надежди" купуваха . И не само купувачите станаха бедни - много от поръчителите им също !!!
И в "исторически план" винаги и навсякъде, рано или късно, имотните спекуланти са "гризвали дръвцето".*yes*




Quote
камелия

... толкова просто момче...?
...толкова тъпо парченце, ...
...толкова празноглава кратуна, ...?

Ами ...оценям аргументите ти по достоинство - ти друго не можеш и да кажеш щото мозъчната недостатъчност съчетана с женска климактерична логорея са практически непреодолими. Обаче се надявам да си още здравно-осигурена и да посетиш личния си лекар за направление ....има добри психиатри.
И не разбирам след като цяла тема беше посветена на "житието,битието и т.н. на една брокерка Камелия" що продължаваш да си вреш гагата навсякъде и да се излагаш. Може и да си "дежурна по форум", може и да заработваш някой лев ама бульо, не си ли чувала, че човек за едното име, чест и достойнство живее - чудя се твоите къде са ?
И да не си помислиш, че не мога да попържам - така мога, че ще се изпотиш и под езика . Ама на публично място ,макар и в анонимен форум, човек трябва да е приемливо възпитан. Или тва не важи за "лелките от Люлин" ?winking smiley
*drink1* - това ще го излееш и ще напълниш с вода - хапчетата ти са под възглавницата .
*beer*
Quote
status

Ясно е ,че си млад илитерат и поради това неориентиран.


Тълковен речник
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход