Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще се случи с цените на имотите до март 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Възможно ли е това да е "дъното" и на лято да станем свидетели на нов ценови "бум"? Мненията на неброкери са приоритетни!

Публикувано от darkside 
Quote
Оноре
Да си пожелаем здраве и живот за Новата 2012! Разум, любов и добрина да са по пътя ни.*drink1*:loveu:

И не на последно място - ръст на нашите инвестиции.
Quote
Lubimec13
Quote
Оноре
Да си пожелаем здраве и живот за Новата 2012! Разум, любов и добрина да са по пътя ни.*drink1*:loveu:

И не на последно място - ръст на нашите инвестиции.
В смисъл количествено или като стойност? Дано да е нещо нестандартно, щото стандартните "сигурни" инвестиции не са мноу сигурни. Гинко билоба и яко мислене му е майката! Успех!*drink1*
Quote
darkside
В смисъл количествено или като стойност? Дано да е нещо нестандартно, щото стандартните "сигурни" инвестиции не са мноу сигурни. Гинко билоба и яко мислене му е майката! Успех!*drink1*

Моите тези дни са в долари, но след януари може да размисля.
В момента долара като че ли е най-малкото зло. Всички печатат в несвест и само отлагат леталния край....Не дръж мноу на тая работа, дето ЕЦБ раздава пари. Тва не са пари за просперитет, а за спасяване на задник........ако мое, щото малко е късно, ми се чини....
Тва, че ние не печатаме не значи, че всичко тук е наред. Тва е се едно на болен (бг държава) да не му даваш лекарството (свежи пари), а само да следиш докъде ще я докара и малко преди да опъне кънките да го закачиш на системи (заем) в реанимацията, а на "роднините" (бг народ) да кажеш, ми направихме квото можахме, земете си го! (квото е останало).И когато поне пет правителства ти кажат "ае чао" след сериозно кацомедобъркане......мое и да се заформи неква мисъл в главата на изтерзаната бг офца..
Няма ли потребление, има свиване на производство, на внос, освобождаване на хора от мноу сектори, стагниране, дефлация, времето спира...Да се разчупи тоя модел мое само със свежи пари и амнистиране на дълг, стимулиране на дребния което не вервам да стане. Тва винаги досега е завършвало с война, пепел ми на устата.......

Любимец, преди време ме заплаши, че ще ме вкараш на топло при Гладен брокер, за тва което пиша. Ако ти е във възможностите, сега е момента, щото под моста е мноу студено брато! Но ако не ти е по възможностите, не го пиши повече, щото мое некой по-голем бабаит от тебе да се впрегне! Пък и хората мое да ги е страх да си изразят мненията. Все пак тва е свободен форум!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-12-25 14:26 от darkside.
Не ти трябва помощ. Просто отиваш на 4-ти километър и си правиш преглед. Скоро няма да те писнат от там. А дали са си платили топлото е друга тема.
Лелийй,тук някои продължават да живеят във фантазията на покачващите се цени на НИ.
Е, ама няма нищо лошо, то нали за да пИчели някой, друг трябва да загуби.
Не може всички да спечелят. Кат' оная Камелия-брокерката (тя развя белия байряк и призна че е затворила агенцията и сега се занимава с "други неща", докато отмине кризата"winking smiley) дет' набутва 'орицата с панелки по 1200 ойро и даже измислила 2 чаршафа с "аргументи" за предимствата на панелЯ пред сегашното "ново". Предполагам, че се води в графата: "Експертите казаха: .....т.е. пророчицата вСелена:}" -- мила, родна картинка

Чиърс! - хихи
Любимец, мноу си забавен! Криеш се зад анонимността като малко дете зад дивана и се репчиш......виждам, че познаваш добре пътя към психото.

Наслушах се на глупости за дъна, себестойност, край на кризата, "тва не мое да стане"...а то си става. Тия с ипотеките са най наярени. Ще плащат десеторно. Как мое да теглиш кредит 100К. за нещо което струва реално 25К., и 30години да връщаш 240К. !
До тук никой не е дал смислен отговор на въпроса, защо ще падне цената на имотите? Кое ще ме накара да се панирам толкова , че да съм склонен да се преоблека на Дядо Коледа и да бръкна в чувала с имотите?
Щели да излизат на пазара ипотекирани имоти, че погледнете сайта на ЧСИ - от 3 години все излизат и все там си стоят.
Дарки рекламен агент на ЧСИ-та ли си? Този номер го пробваха вече чрез медии и никак не е вървежен. Ще излезнат 2000 на цени от 100$ и какво?
Тези имоти и сега струват толкова, освен в очите на продавачите (ипотекари). Били дали повече преди 3-години, ами къде са гледали? В крайна сметка ще го отнесат банките, но и те къде са гледали, май май си го заслужават?
Quote
Lubimec13
До тук никой не е дал смислен отговор на въпроса, защо ще падне цената на имотите? Кое ще ме накара да се панирам толкова , че да съм склонен да се преоблека на Дядо Коледа и да бръкна в чувала с имотите?


Ще ти го обясня с една важна думичка - Н Е П Р О Д А В А М О С Т
Значи тази думичка може да си я видиш в тълковния речник и после - големите книги по финанси и пазари. Надявам се ,че освен вестници и друга "литература" можеш да четеш.
Пък ако искаш може и да не бъркаш в "чувала с имотите" - нито парецелите са свършили нито строителните материали и строителите. Дръж си ги имотите - халал да са ти . Жилища ще продължат да се "произвеждат" и търгуват - независимо от това ти какъв чувал държиш затворен, само дето ТИ НЯМА ДА СИ В ОБОРОТА !!!

Честита Коледа на всички !*beer*
Искаш да кажеш, че строителите вече строят на 149Е? Дано си вярваш поне ти.
Освен, ако не си решил да живееш в обор на село?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-12-25 16:52 от Lubimec13.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход