Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Движи ли се по план спадът на цените?

Публикувано от greenbul 
Re: Движи ли се по план спадът на цените?
03-01-2012 - 01:50:12
Имотко с 1 сделка на година и за пърцуца не е събрал
Re: Движи ли се по план спадът на цените?
03-01-2012 - 08:31:20
Quote
Imotko
Мой човек, целият форум изтрещява, тука въобще не са само брокери.
Батко не е брокер /може да е хамалин, добре псува/, Явчо и 1,9 също не са брокери, Радев не е брокер, а какви са само те си знаят. Това, което се вижда е, че масово се пишат простотии и обиди. Направо са го обърнали на Уикенд и Галерия, но глас народен-глас божии.

Съгласен,
90% от мненията из темите са далеч от приличния тон, не говоря изобщо за ДОБЪР.
И аз съм си позволявал по пиперлив език.
Моля да ме извините, все пак вече сме 2012. Аз лично едва днес съм сигурен че ще оживея = вчера беше ужас.
И живота е много повече едене, пиене и секс. Имотите - след празичните напивания взеха да ми влизат идеи, че са все повече мания за величие, грандоманщина. Кво му трябва на човек = едно легло, една маса със стол и WC.
Re: Движи ли се по план спадът на цените?
03-01-2012 - 10:12:25
avatar
Quote
granit
Хиляди потребители, от цял свят, които те ненавиждат са един човек с хиляди ника *xxx* нали така бабе.


Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...


Re: Движи ли се по план спадът на цените?
03-01-2012 - 16:24:08
Quote
Imotko
Мой човек, целият форум изтрещява, тука въобще не са само брокери.
Батко не е брокер /може да е хамалин, добре псува/, Явчо и 1,9 също не са брокери, Радев не е брокер, а какви са само те си знаят. Това, което се вижда е, че масово се пишат простотии и обиди. Направо са го обърнали на Уикенд и Галерия, но глас народен-глас божии.
Tи ако на това викаш добре.......си за окайване.Тая мърша ако не престане да осира форума така ще я опсувам че няма да я видим повече.
Re: Движи ли се по план спадът на цените?
03-01-2012 - 19:00:42
Няма да стане, това се прави нарочно.
1.9
Re: Движи ли се по план спадът на цените?
03-01-2012 - 19:54:55
Quote
Imotko
... 1,9 също не са брокери...

Ма, естествено, Идиотко! Откри Хамериката!
Нима смяташ, че всички участници във форума са изпаднали до там, че да се препитават с псевдо-брокерство?
А ника ми е 1.9, не 1,9. Има значение точно колкото 1,000 за квадрат и 149.0 за квадрат.
Това сравнение го правя специално за теб и при това пиша баааавно.
Re: Движи ли се по план спадът на цените?
04-01-2012 - 06:13:17
И понеже започна новата година, да взема да направа една равносметка. Ние хората предвидили сривът на цените, още когато банките се пляскаха по ушите и издава патицоподобни звуци, сме все така тъпи, ограничени и некомпетентни в очите на шепа брокерии набълбуркани ипотекари. Цените собствено пък проължават своят ръст надолу. Още тази година ще бъдем свидетели на двоен спад на офертните цените от пика им, а за крайните да не говорим, а ние сме си все така тъпи и ограничени и тази простотия с имотите дето въобще не беше балон, сега пък нямало да спихва по правилата на имотните балони.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Движи ли се по план спадът на цените?
04-01-2012 - 21:19:12
Quote
greenbul
И понеже започна новата година, да взема да направа една равносметка. Ние хората предвидили сривът на цените, още когато банките се пляскаха по ушите и издава патицоподобни звуци, сме все така тъпи, ограничени и некомпетентни в очите на шепа брокерии набълбуркани ипотекари.

Колега, не си тъп. Само дето така и не можеш да дадеш смислен отговор на елементарен въпрос - кога и в какви параметри се е случило рязкото вдигане на цените на НИ в началото на лятото на 2010-а.
Като за експерт, познал с математическа точност началото на срива - доста странна ситуация.......
winking smiley
Re: Движи ли се по план спадът на цените?
04-01-2012 - 23:48:08
Quote
ivorad
Quote
greenbul
И понеже започна новата година, да взема да направа една равносметка. Ние хората предвидили сривът на цените, още когато банките се пляскаха по ушите и издава патицоподобни звуци, сме все така тъпи, ограничени и некомпетентни в очите на шепа брокерии набълбуркани ипотекари.

Колега, не си тъп. Само дето така и не можеш да дадеш смислен отговор на елементарен въпрос - кога и в какви параметри се е случило рязкото вдигане на цените на НИ в началото на лятото на 2010-а.
Като за експерт, познал с математическа точност началото на срива - доста странна ситуация.......
winking smiley

Кога съм казвал, че ще бъде рязко. Покачването беше 3-5% колкото за Бог да прости - съвсем подобаващо за най-бедната и мизерстваща нация в ЕС. Самият аз настръхвах при мисълта, че цените са толкова ужано хипер мега набалончени, че спадът може да е толкова рязък, че да помете и бултрап и све. Страховете ми се оказаха неоснователни. Цените се покачваха, падаха и падат по всички правила на имотния балон. Само ми покажи къде съм писал, че покачването ще е рязко. Няма как. Ставаш вече като радоточката Камелия. Някрая като видя, че и у Люлин ще бъдат достигнати нивата от 6 средни годишни заплати на средностатически обитател на квартала, почна да бие отбой, че това не са 149 долара на жълтите павета. Е да само една малка подробност, че това за 149 долара на жълтите павета не е моя мисъл.

Ще опровергая и второто ти твърдение. Не съм познал с математическа точност началото на срива. Теориите на имотния балон само казват какво ще се случи, а не дават отговор кога. Отговорът кога варира в рамките на година две, може и три в зависимост от външни фактори. Аз от къде мога да предположа, че юни 2011 БНБ ще даде отсрочка от 6 месеца за продажба на ипотеки от търговските банки. Аз съм математик, не екстрасенс!

На кратко спориш не с мен, а с някакви мои илюзиорни твърдения, съществуващи само в твоята глава...

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Движи ли се по план спадът на цените?
05-01-2012 - 09:29:13
"Теориите на имотния балон" е твоята любима картинка, нали? Дето крайната фаза е всеки шушляк да си има по два тристайни?*ok*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход