Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде ли края на Еврото

Публикувано от filmatoplo 
Re: Иде ли края на Еврото
09-12-2011 - 20:01:59
Quote
Gia
Tук е форум за имоти,нали ! ?
Питам се хората,нямащи жилище,семейни с деца какво чакат още и се питат дали ще падне еврото ?
Банките в които си държите парите,дали ще имат проблем или не.Всички,би трябвало да имате пари за някакво жилище.
Купете дом на семействата си и да не ви пука какво ще става с еврото и банките.
Мнението ми не е препоръка за никой,аз все пак съм манекенка,нали *drink2*

Мен пък ме интересува дали всяко дете ще си има стая, така че гледай си работата. На двойни цени не купувам, също както не купувах на тройни.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Иде ли края на Еврото
09-12-2011 - 20:30:44
То ако на тебе разчиташе пазара, гладни щяхме да си ходим и ти също.
Re: Иде ли края на Еврото
09-12-2011 - 22:09:39
Gia, искаш ли да си говорим за козметика? А еврото ке падне. Имотите и те ке паднат. Златцето е балон и то. Новата серия на Орифлейм обаче държи цена! Инвестирай смело!
Re: Иде ли края на Еврото
09-12-2011 - 22:11:15
Quote
javcho
По-добре правете обратното на което предлага.

Най-добре !


--------------------------------------------------------------------------------
Со здраве !
Gia
Re: Иде ли края на Еврото
09-12-2011 - 23:06:06
Quote
darkside
Gia, искаш ли да си говорим за козметика? А еврото ке падне. Имотите и те ке паднат. Златцето е балон и то. Новата серия на Орифлейм обаче държи цена! Инвестирай смело!

То тук,само за козметика може да си говорим darkside :}
Някой хора са решили да чакат не детските стаи да им стигнат,а и внуци да отглеждат.
Добре,че имам мъж да ме гледа,аз да съм красива и децата ми да са щастливи smiling smiley
Какво пък,нали съм манекенка :}
Re: Иде ли края на Еврото
09-12-2011 - 23:58:57
абе и аз съм манекен, ама на винпром!
Re: Иде ли края на Еврото
10-12-2011 - 16:37:47
Гледам тролчетата са се уморили вече. Къде са гробарите на еврото?
Re: Иде ли края на Еврото
10-12-2011 - 16:54:25
След срещата на върха виждаме, че еврото е стабилно, банките са стабилни. Мнооооого е далече ситуацията от масови разпродажби на ипотекирани имоти. Ако случайно банките трябва да се освободят от имотите, правят паралелни фирми и прехвърлят имотите на тях да ги управляват - отдават под наем. Примерно Райфаизен банк ще създаде Райфайзен ЕООД, което ще поеме управлението на имотите. Това е нормален процес, тъй като е необходимо да се увеличи процентът на живеещите под наем. Този, който живее под наем е много по мобилен и по полезен на работодателите. Ако работодателя се мести, мести се и работникът, а това става много по лесно, когато си под наем. На запад има цели блокове, стопанисвани от фирми, и отдавани под наем, същия процес трябва да тръгне и тук.
Re: Иде ли края на Еврото
10-12-2011 - 17:13:25
Перо а като им носят на банките тия имоти 3% годишно как ще дават 7 % по депозити
Re: Иде ли края на Еврото
10-12-2011 - 17:19:14
Quote
nradev
Перо а като им носят на банките тия имоти 3% годишно как ще дават 7 % по депозити

Спокойно, наем се вдига най лесно, така както наемите в развитите държави са високи. След периода на бурно строителство в последните години, хубавите имоти вече се изкупиха, останаха боклуци, така че даже ще ви харесва да сте под наем в хубаво жилище, отколкото да купувате боклук, това което е останало нереализирано на пазара и никой не иска да го вземе. Така с увеличаване на наема се приближаваме и до съотношението цена/наем -100,120



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-12-10 17:25 от PER0.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход