Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дайте по сериозно...

Публикувано от niq 
niq
Дайте по сериозно...
11-11-2011 - 21:03:23
Чета форума от доста време и следя с интерес всяка нова тема ,но напоскедък тук е като махленска свада между перачки.Моля ви,дръжте се като големи и разумни хора,каквито би трябвало да сте.Разбира се ,това не се отнася за всички,но всяка нова дискусия се превръща в някаква глупава и безмислена кавга.
niq
Re: Дайте по сериозно...
11-11-2011 - 21:18:27
Този форум се превърна в някака лична свада в която определени участници се ежат един на друг и която и тема да отвориш виждаш само тях и глупавите им обиди.Моля,отворете си отделна тема ,в която да се плюете ,обиждате и говорите простотии.
Re: Дайте по сериозно...
12-11-2011 - 09:25:05
Quote
niq
Този форум се превърна в някака лична свада в която определени участници се ежат един на друг и която и тема да отвориш виждаш само тях и глупавите им обиди.Моля,отворете си отделна тема ,в която да се плюете ,обиждате и говорите простотии.
Помоли бабичката ивчо и башброкерчо.
Re: Дайте по сериозно...
12-11-2011 - 11:54:53
Помоли бабичката ивчо и башброкерчо.
-------------
..........които са принудени да изтърпяват простотиите и обидите, които вие сипете непрекъснато и които са единствените тук, разбиращи от имоти, а когато ви отговарят подобаващо стават лоши . Та нали вие с джафчо написахте десетки страници с обиди и плюене по Камелия , която е хиляди пъти по-интелигентна и знаеща от вас ?! Идеята на този форум е знаещите - Камелия, имотко, моя милост, да разкажат на незнаещите - ти, джафчо, драката, валси и още много знайни и незнайни поплювковци, като как стоят нещата в имотите днес, та белким незнаещите да научат нещо.
Re: Дайте по сериозно...
12-11-2011 - 12:39:19
И на какво мнение са експертите? На най удобното ли? Тоталния срив при стандартните имоти е вече сигурен...
Re: Дайте по сериозно...
12-11-2011 - 13:41:12
Quote
bashbroker
Помоли бабичката ивчо и башброкерчо.
-------------
..........които са принудени да изтърпяват простотиите и обидите, които вие сипете непрекъснато и които са единствените тук, разбиращи от имоти, а когато ви отговарят подобаващо стават лоши . Та нали вие с джафчо написахте десетки страници с обиди и плюене по Камелия , която е хиляди пъти по-интелигентна и знаеща от вас ?! Идеята на този форум е знаещите - Камелия, имотко, моя милост, да разкажат на незнаещите - ти, джафчо, драката, валси и още много знайни и незнайни поплювковци, като как стоят нещата в имотите днес, та белким незнаещите да научат нещо.
Баш Брокерчо с удоволствие ще прочета мнението за имотите примерно
1.Кои квартали са по добри за живеене и защо
2.Сигурност на различните видове сгради ново панел тухла преди и след Стражица
3.Цените на къде?
4.Как ще се отрази на имотите за София става дума евентуална криза в еврозоната и напускане на държави
Но без никакви квалификации и обиди по инакомислещи.Просто напиши каквото мислиш.Пък да видим тогава дали аз ще те наругая
Re: Дайте по сериозно...
12-11-2011 - 14:16:30
avatar
Quote
batko
Quote
bashbroker
Идеята на този форум е знаещите - Камелия, имотко, моя милост, да разкажат на незнаещите - ти, джафчо, драката, валси и още много знайни и незнайни поплювковци, като как стоят нещата в имотите днес, та белким незнаещите да научат нещо.

Баш Брокерчо с удоволствие ще прочета мнението за имотите примерно
1.Кои квартали са по добри за живеене и защо
2.Сигурност на различните видове сгради ново панел тухла преди и след Стражица
3.Цените на къде?
4.Как ще се отрази на имотите за София става дума евентуална криза в еврозоната и напускане на държави?

т.3 и т.4 са въпроси на които може да отговори анализатор/и на имотния пазар.
Има си капацитети които се появяват по телевизора и споделят вижданията си.
За един брокер е твърде рисково да прави смели бъдещи прогнози.
Въпреки това всеки от нас си има своя "лична" прогноза за цените.
Дори и в огромната си част да мислим еднозначно, няма гаранция че така ще стане.
Велики световни "имотни професори" станаха за смях преди 3 години.
Самия факт че има големи "имотни фондове" набутани с трънливи поляни потвърждава това.
Re: Дайте по сериозно...
12-11-2011 - 15:11:33
Quote
TZARS
Quote
batko
Quote
bashbroker
Идеята на този форум е знаещите - Камелия, имотко, моя милост, да разкажат на незнаещите - ти, джафчо, драката, валси и още много знайни и незнайни поплювковци, като как стоят нещата в имотите днес, та белким незнаещите да научат нещо.

Баш Брокерчо с удоволствие ще прочета мнението за имотите примерно
1.Кои квартали са по добри за живеене и защо
2.Сигурност на различните видове сгради ново панел тухла преди и след Стражица
3.Цените на къде?
4.Как ще се отрази на имотите за София става дума евентуална криза в еврозоната и напускане на държави?

т.3 и т.4 са въпроси на които може да отговори анализатор/и на имотния пазар.
Има си капацитети които се появяват по телевизора и споделят вижданията си.
За един брокер е твърде рисково да прави смели бъдещи прогнози.
Въпреки това всеки от нас си има своя "лична" прогноза за цените.
Дори и в огромната си част да мислим еднозначно, няма гаранция че така ще стане.
Велики световни "имотни професори" станаха за смях преди 3 години.
Самия факт че има големи "имотни фондове" набутани с трънливи поляни потвърждава това.
Баш Брокера може да има мнение и с удоволствие ще го прочета ако не съдържа ругатни и квалификации.Това не е прогноза за цените а негово лично мнение как той вижда нещата.Това че неговото мнение след време може да се окаже погрешно не е повод за обиди и присмех.Не може винаги моето мнение да е най точно и правилно.Всеки греши.Но пък може и да се окаже прав.Но да го чуем....
Re: Дайте по сериозно...
12-11-2011 - 15:16:20
avatar
личните нападки са с цел затрувпане на ценните и полезни мнения.
за това трябва да има модератори и да ги трият, но явно заповедта идва от по-далече.
все пак аз успявам да издиря и прочета ценното, за това и пиша когато имам да кажа нещо.

има форуми за доста по-елементарни неща и там модраторите са безкомпромисни, но там не става дума за имоти smiling smiley
Re: Дайте по сериозно...
12-11-2011 - 18:01:47
1.Кои квартали са по добри за живеене и защо
2.Сигурност на различните видове сгради ново панел тухла преди и след Стражица
3.Цените на къде?
4.Как ще се отрази на имотите за София става дума евентуална криза в еврозоната и напускане на държави
------------------
1. На този въпрос съм отговарял неведнъж, за мен - Оборище, Докт. паметник, а защо смятам така не мисля да отговарям.
2. Относително е, уж ЕПК е по-добро от панел , пък в Силистра преди години точно такъв блок се срина при земетресение, аз лично предпочитам стара тухла.
3. Няма нито една причина да се качват.
4. Както става от началото на годината - съвем слабо се понижиха, вички приказки, че продавачите при интерес свалят по 20, 30 %, са глупости.
Бате, нека да се разберем - аз не обичам да правя прогнози, не ми е и работа, стига ми да знам какво се случва днес .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход