Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Истината, само истината ...

Публикувано от iciltd 
Re: Истината, само истината ...
10-09-2011 - 09:31:39
toni9999 , като казвам, че представа нямате и само глупости ръсите, вие не ми вярвате !
Re: Истината, само истината ...
10-09-2011 - 11:04:10
iciltd , всичко написано от Камелия е вярно и всичко , написано от теб са глупости, ето ти пример от практиката, моята практика. През май т.г. едно младо семейство поиска да купи с кредит етаж от къща, който рекламирах, попитаха какъв е редът, обясних им, казаха, че вече са си направили необходимото в банката, одобрени са за кредита и капарираха, платиха и на мен. Собствениците помолиха наемателите да напуснат и се започна едно чакане , сто пъти им звънях да питам искат ли съдействие, отказваха, изтече срока на ПД, написахме анекс, удължихме го, не се включиха и в този срок, няколко банки им отказаха кредит, в крайна сметка загубиха парите си. Имам въпрос - чия е вината, кой и защо го отнася в крайна сметка ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-09-10 11:18 от bashbroker.
Re: Истината, само истината ...
10-09-2011 - 13:05:54
Quote
bashbroker
iciltd , всичко написано от Камелия е вярно и всичко , написано от теб са глупости, ето ти пример от практиката, моята практика. През май т.г. едно младо семейство поиска да купи с кредит етаж от къща, който рекламирах, попитаха какъв е редът, обясних им, казаха, че вече са си направили необходимото в банката, одобрени са за кредита и капарираха, платиха и на мен. Собствениците помолиха наемателите да напуснат и се започна едно чакане , сто пъти им звънях да питам искат ли съдействие, отказваха, изтече срока на ПД, написахме анекс, удължихме го, не се включиха и в този срок, няколко банки им отказаха кредит, в крайна сметка загубиха парите си. Имам въпрос - чия е вината, кой и защо го отнася в крайна сметка ?


bashbroker,

В така изложения случай, Вие нямате каквато й да било вина за неосъществената сделка!

Моля, ПРОЧЕТЕТЕ ПОНЕ ОЩЕ ВЕДНЪЖ това, което сме написали и тогава коментирайте...

А, колкото до становището на Камелия, кое как е при сделката покупко-продажба на НИ с кредит, тези, които са професионалисти, а не ЗАНАЯТЧИИ в бранша - ще го оценят!!

winking smiley
Re: Истината, само истината ...
10-09-2011 - 15:32:52
Прочетох отново какво сте написали и съм безкрайно учуден, че ме карате да препрочитам небивалици. Не трябва много акъл да се сети човек, че отговорността на подписалия ПД няма как да се дели с когото и да било, та не разбирам какви са тия поредни вопли в защита на горкия купувач ?!
---------------------

Все още не рядко агентите по НИ "надъхват" купувачите, "да капарират желания НИ", без да има сигурност по кредита за сделката...

Поради често неоправдано самочувствие, ниска правна подготовка, отсъствие на елементарен бизнес опит и усет на "брокерите" по НИ, клиентите се оказват "в задънена улица" по предварителните договори за покупко-продажба на НИ!!!
------------------------------
Като нямат сигурност защо подписват, някой ги кара насила може би ?!
Престанете с простотиите, ако искате да ви взема насериозно.
1.9
Re: Истината, само истината ...
10-09-2011 - 21:46:03
Да ти имам граматиката... И такива стават брокери!?!
Re: Истината, само истината ...
11-09-2011 - 08:59:37
Какво и има на граматиката ми ?
Re: Истината, само истината ...
12-09-2011 - 03:57:14
avatar
Винаги съм се чудил, колко ли трябва да си смел, да дадеш едни пари като капаро по сделка, срещу едната гола увереност, че друг ще ти даде останалите пари по нея? За мен това са най-смелите хора, ако сега бе война, те първи без да се замислят биха се хвърлили на амбразурата, с надеждата, че картечницата ще засече.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход