Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отчаяни ъпъри изливат огън и жупел срещу даунърите в безсилната си злоба. Тоталния крах на инвестицията НИ ! Имотов.неть!

Публикувано от darkside 
Quote
дами и господа
bashbroker, нямам намерение да се заяждам , но тая сутрин преглеждам обявите в имот.бг на етаж от къща и гледам че ето това :
- етаж от къща на "Ю. Венелин", 105 кв м, за ремонт, 75000 е
пак се предлага -на 63 000 EUR. конструкцията вече е станала стоманобетонна от пруски свод *pardon*. Нормално, нещата се променят smiling smiley.

Продадена ли е, зарибявка ли, пропаднала сделка ли, що ли.

По всяка вероятност, продавачът е раздал офертата и на други агенции, а след като е продал, не е намерил за нужно да ги уведоми.
Нещо, често срещано като поведение на пазара.Не само това- някои си купуват предплатени карти, за да контактуват с агенциите, а после просто ги хвърлят и връзката прекъсва.
Quote
камелия
Quote
дами и господа
bashbroker, нямам намерение да се заяждам , но тая сутрин преглеждам обявите в имот.бг на етаж от къща и гледам че ето това :
- етаж от къща на "Ю. Венелин", 105 кв м, за ремонт, 75000 е
пак се предлага -на 63 000 EUR. конструкцията вече е станала стоманобетонна от пруски свод *pardon*. Нормално, нещата се променят smiling smiley.

Продадена ли е, зарибявка ли, пропаднала сделка ли, що ли.

По всяка вероятност, продавачът е раздал офертата и на други агенции, а след като е продал, не е намерил за нужно да ги уведоми.
Нещо, често срещано като поведение на пазара.Не само това- някои си купуват предплатени карти, за да контактуват с агенциите, а после просто ги хвърлят и връзката прекъсва.
Няма нищо по-естествено от това.
Към "дами и господа" - кой ти каза, че това е същият имот ? Правиш ли разлика между пруски свод и плоча ?
bashbroker , колко етажи от къща на "Ю. Венелин" по 105 кв м. за ремонт се продават, как мислиш . Правя разлика между пруски и плоча, в тази къща съм работил преди доста време в офис на 1-ия етаж.
Помня че последно цената беше 78000 Е, снимките са на същия апартамент, сега на 63000 ми е много странно да се появи,толкова да падне в цената ?!.
В момента я има и по други сайтове и агенции - кеф ти пруски, кеф ти стоманобетон, а тя най-вероятно гредоред *pardon*.
Quote
дами и господа
bashbroker , колко етажи от къща на "Ю. Венелин" по 105 кв м. за ремонт се продават, как мислиш . Правя разлика между пруски и плоча, в тази къща съм работил преди доста време в офис на 1-ия етаж.
Помня че последно цената беше 78000 Е, снимките са на същия апартамент, сега на 63000 ми е много странно да се появи,толкова да падне в цената ?!.
В момента я има и по други сайтове и агенции - кеф ти пруски, кеф ти стоманобетон, а тя най-вероятно гредоред *pardon*.
Защо не звъннеш и не си уговориш оглед, така най-добре ще разбереш ?
Що не ми звъннеш ти да и поискаш оглед, обещавам лично да дойда ?
Смях от старите ленти, писано е 2011г smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход