Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отчаяни ъпъри изливат огън и жупел срещу даунърите в безсилната си злоба. Тоталния крах на инвестицията НИ ! Имотов.неть!

Публикувано от darkside 
Quote
bashbroker
И да, доволен съм от това, което съм постигнал, още ще постигам. Тук, в столицата. Ще почивам по света. А ти си стой с омразата и комплексите там на село.
Постигай, нема лошо..... Да ти кажа честно, мисля да си отида в троянския балкан, на село, да отключа безлюдната вече къща, да изключа телефона, да седна под ореха на скованата някога от баща ми маса и пейки, комшийката баба Стана да ми направи една тава със салата с домати, печена чушка, сирене, лук, разни тайни подправки, не знам как я прави, ма такова нещо никъде не съм ял, откъснати от градината .........а въздуха привечер е, се едно пиеш студена вода.....
.Да си налеем по една домашна отлежала, изстудена в герана, със всички които влязат в двора (при нас селяните на село е така в балкана, веднага се разчува без мобилен оператор, секи е добре дошъл). Да си говорим за сено, жито, за хора които вече ги няма...... за свинята на баба Ката и телето на Станчо Кривия, за яретата на козата Ченка (Кривия казва секи път, че била по-умна от пр. на Н.С.!?).......... и да не помисля поне два дена за град, за София да не говорим.....а как се спи на отворен прозорец след такава ракия......жена ми смята, че тва е рая на земята!

Е тва не го заменям за нищо в твоята София! Та какво за провинциалния синдром?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Мисля, че не си в позицията на човек, който мое да обясни каквото и да било. От имотите до провинциалния синдром. Ти си едно объркано градско момче....Твърде малко си учил (не го бъркай с притежаване на диплома), малко книги си чел (худ. литература), малко си пътувал и видял. (Бг и света)! Тва се вижда от стила на писане и изразните ти средства.......моеш да дезинформираш, ма на ниско ниво......не се засягай, тва показваш.
Живял ли си в замък от ХVII-ти век? Аз, провинциалиста съм. В началото малко се объркваш, ма после запомняш разположението......не е като в хол-боксовете, там е лесно, нема такава опасност! Адреса е Nurnberg ,Gotha, Tur. Langensalzier 81,Oschmann fam. мое да ме идентифицираш, живях там, бях член на семейството - добри хора, верни на Фюрера.....
Пил ли си бира до Мелницата? А Шан,з Елизе? Знайш ли миризмата на тази улица, тя е особенна.........Барбарон мое да ти я опише. Той е там от времето на Луи XVI-ти......
Виждал ли си отблизо Тюйлери, Версайския дворец? А Лувър? Не влязох вътре щото не пускаха в тоя ден, ма знам със сигурност, че вътре има мноу картини (между нас да си остане)!
В Хамбург, на Репербана ходил ли си? Червените фенери там са от класа, пък и дълга улица си е......трябва "време" ($,Euro).......недей да ловиш риба от мостовете, щото е totall ferbotten и глобата е сериозна......
Иди до Лондон, разгледай музея на Тюсо, Големия Бен, Пикадили съркъс, Таймс скуеър, тва е историята, момче.........на една бивша империя!
Разчувства ме. С историята за заключената къща. Почти ревнах. И с други неща ме разчувства, накара ме да е сетя колко малко съм чел, учил, колко малко съм видял от света, накара ме да ти завиждам, че съм бил член само на моето си емейство. По по най ме развълнува обръщението "момче", благодаря ти. Щото през ноември ще навърша 57. От тях през 32 съм работил, от тях 21 - в сферата на имотите. И за поученията ти благодаря. Сега отивам да мечтая за Париж. Поне.
Quote
u2_hombre

Не,ама да!
Да бе мъж с две глави и да слушаш малката и по-глупавата,да се опитам да те разбера...Ти си жена,просто по-устата си! Простено ти е!winking smiley
Другата твоя глупост,София не била България...Реално погледнато България не се нуждае от София,вие там "богоизбраните" произвеждате единствено боклук,политически,икономически,битов,също така и форумен...Погледни темата в която пишем!smoking smiley

Аха, значи и една глава ми е достатъчна, за да мисля и да защитя тезата си така, че ти и с двете си да не можеш да ме опровергаеш, та великодушно да ми " простиш" че съм устата? eye popping smiley
Вярно е и се радвам, че си призна.:]
Едно само се питам- като България няма нужда от София, що не се върнете по родните места и да помогнете за подобряването на живота там, а продължавате да се стичате тук?
Знаеш ли какво удоволствие е в момента да се разходиш из града?
Чисто, спокойно, без всякакъв боклук.............
Мдам,не си схванала намека за устите...smoking smiley За София,използвам летището,вадя си свидетелство за съдимост.Толкова!smoking smileyНездравословното при теб е,когато боклука е в главата ти...
Включвам се по темата, за да спрете безмислените заяжданки с Камелия, явно никога няма да признаете, че ви превъзхожда. Та не за да се хваля, а за да си прави изводите всеки сам, ще споделя последните си сделки-
- етаж от къща в Редута, 105 кв м, с 1/3 от дворно място от 545 кв м, за ремонт, 75 000е
- етаж от къща в Орландовци, 84 кв м, з 220 кв м дворно място, за ремонт, 29500 е
- етаж от къща на "Ю. Венелин", 105 кв м, за ремонт, 75000 е
- къща на втора плоча, непипана от 5 години, заедно дворно мято от 550 кв м в Симеоново - 150000е
- парцел от 1468 кв м в Драгалевци, 185000 е
браво. Парцела УПИ ли е?

Quote
bashbroker
Включвам се по темата, за да спрете безмислените заяжданки с Камелия, явно никога няма да признаете, че ви превъзхожда. Та не за да се хваля, а за да си прави изводите всеки сам, ще споделя последните си сделки-
- етаж от къща в Редута, 105 кв м, с 1/3 от дворно място от 545 кв м, за ремонт, 75 000е
- етаж от къща в Орландовци, 84 кв м, з 220 кв м дворно място, за ремонт, 29500 е
- етаж от къща на "Ю. Венелин", 105 кв м, за ремонт, 75000 е
- къща на втора плоча, непипана от 5 години, заедно дворно мято от 550 кв м в Симеоново - 150000е
- парцел от 1468 кв м в Драгалевци, 185000 е
bashbroker, нямам намерение да се заяждам , но тая сутрин преглеждам обявите в имот.бг на етаж от къща и гледам че ето това :
- етаж от къща на "Ю. Венелин", 105 кв м, за ремонт, 75000 е
пак се предлага -на 63 000 EUR. конструкцията вече е станала стоманобетонна от пруски свод *pardon*. Нормално, нещата се променят smiling smiley.

Продадена ли е, зарибявка ли, пропаднала сделка ли, що ли.
Quote
bashbroker
Включвам се по темата, за да спрете безмислените заяжданки с Камелия, явно никога няма да признаете, че ви превъзхожда. Та не за да се хваля, а за да си прави изводите всеки сам, ще споделя последните си сделки-
- етаж от къща в Редута, 105 кв м, с 1/3 от дворно място от 545 кв м, за ремонт, 75 000е
- етаж от къща в Орландовци, 84 кв м, з 220 кв м дворно място, за ремонт, 29500 е
- етаж от къща на "Ю. Венелин", 105 кв м, за ремонт, 75000 е
- къща на втора плоча, непипана от 5 години, заедно дворно мято от 550 кв м в Симеоново - 150000е
- парцел от 1468 кв м в Драгалевци, 185000 е
Господине, това, че сте публикувал сделките си вероятно от една година насам, е хубаво. Добива се някаква представа и за Вас, и за пазара. Но доколкото разбирам от Дами и господа едната не се е състояла. Къде е гаранцията, че другите също не са просто оферти?
Аз нищо не твърдя, просто обявата от известно време ми беше направила впечатление, пък сега ми стана още по-интересна.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход