Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отчаяни ъпъри изливат огън и жупел срещу даунърите в безсилната си злоба. Тоталния крах на инвестицията НИ ! Имотов.неть!

Публикувано от darkside 
[fakti.bg]С близо 20% се е увеличил броят на необслужваните ипотечни кредити през последните няколко месеца. Длъжниците продължават да изчакват до последно преди да обявят имота за продажба. Обикновено, когато решат да го направят, вече е много късно и опасността жилището им да отиде на публична продан, е голяма.
В момента търговските банки не притискат длъжните си. На пръв поглед това е добре, но в действителност се натрупват лихви. Това поставя кредитополучателя в още по-неизгодна ситуация, тъй като в момента, в който финансовата институция реши да си вземе дължимото, сумата е много голяма.

Публичната продан е лош вариант за продажба. Основните причини за това са две. Първата е, че имотът се продава на цена с около 60% по-ниска от тази, на която е бил купен. Продажбата на търг е бавна процедура и е свързана с редица други разходи, които се плащат от кредитополучателя.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-09-16 10:59 от darkside.
Не схващам кое точно откриваш сега откривателю darkside, топлата вода, или парното ?
Quote
bashbroker
Не схващам кое точно откриваш сега откривателю darkside, топлата вода, или парното ?
Откривам причините за твоята нервност. Гледай по-спокойно на живота. Тва е само началото на Големия Гювеч...........
Quote
bashbroker
Бате, що така мен досега Камелия никога не ме обиди ? Що така ви дразни, че не можете да я надприказвате ? Вие на събор-надприказване ли сте се събрали ? Ако оня с десетките никове е болен човек, то вие, дето уж сте нормални кокво толкова сте я захапали ?
Изкажи мнение различно от нейното и ще си говорим пак.Когато успееш да я убедиш в твоето и да я надприказваш ми се обади.
Батко, спорил съм с Камелия, уважавам различното мнение, никога не ме е обидила, нито аз нея. А вас не ви разбирам - правите се на мъже пред нея и умирате от мерак да я надприказвате, защо ?
Quote
bashbroker
darkside , ти наред ли си ? Нервност ? Не само не съм нервен, забавлявам се с теб, мрачний darkside ?
Ама забавлявай се, мое ли да не се забавляваш! Аз тоя филм съм го гледал от 91-ва до 2001-ва и понеже виждам, че го повтарят, мисля пак да го гледам, мноу е интересен......ама накрая е мноу тъжно.....умират сичките главни башгерои......
Не знам какви филми си гледал, само знам, че от пазара на имоти представа нямаш.
Quote
bashbroker
Не знам какви филми си гледал, само знам, че от пазара на имоти представа нямаш.
Аз не съм "търговецът на миши кожи" и ми е простено.Имам представа различна от твоята, бих казал противоположна.
Поради влошаващата се демографска и икономическа картина търсенето ще спадне още,( не че сега има де), броя на обявите ще расте защото отделния закъсал гражданин няма друг вариант да се сдобие със сериозна сума еднократно, освен продажба на имот или бъбрек........В момента цените са плод на фантазиите на продавачите. Тъй като няма централен курс на имотите, фантазьорите гледат един от друг, говорят си как "тва не мое да стане", дават си кураж, спасяват си нервната система по най-популярния от векове начин: НЕПРИЕМАНЕ НА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТТА! За тва спадът ще е мноу бавен майна! И изобщо не ги интересува, че сме част от света, в който се заражда втора криза с неясни параметри. Унесени от собствената си идиотия и невежество, те вярват на обещания за увеличение на заплати и пенсии, подобряване на стандарта на живота, и не си дават сметка, че в момента тва е невъзможно, гол популизъм. Ти нямаш интерес от моите писания, затва се ръбиш......ама тва няма да промени хода на събитията. Дори кралете на популизма са на път да обърнат схемата, белким тръгнат да купуват на ниски цени. Но изненадата ще е, че и на ниски цени пак няма да има пазар. Защо ли?
Причината е неприлично проста:" Няма нужда, няма и пари за олимпиади, Джовани!!!" (така казал Тато на Иван Славков
Знаеш ли кое е забавното при теб ? Че се изразяваш така, сякаш ежеминутно си общуваш с продавачи и купувачи - "фантазьорите гледат един от друг, говорят си как "тва не мое да стане", дават си кураж, спасяват си нервната система ", като в същото време си много много далеч от всичко, случващо се в момента. Веселяк си ти. Давай, избивай комплекси, нали затова си тук.
Quote
darkside
Quote
bashbroker
Не знам какви филми си гледал, само знам, че от пазара на имоти представа нямаш.
Аз не съм "търговецът на миши кожи" и ми е простено.Имам представа различна от твоята, бих казал противоположна.
Поради влошаващата се демографска и икономическа картина търсенето ще спадне още,( не че сега има де), броя на обявите ще расте защото отделния закъсал гражданин няма друг вариант да се сдобие със сериозна сума еднократно, освен продажба на имот или бъбрек........В момента цените са плод на фантазиите на продавачите. Тъй като няма централен курс на имотите, фантазьорите гледат един от друг, говорят си как "тва не мое да стане", дават си кураж, спасяват си нервната система по най-популярния от векове начин: НЕПРИЕМАНЕ НА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТТА! За тва спадът ще е мноу бавен майна! И изобщо не ги интересува, че сме част от света, в който се заражда втора криза с неясни параметри. Унесени от собствената си идиотия и невежество, те вярват на обещания за увеличение на заплати и пенсии, подобряване на стандарта на живота, и не си дават сметка, че в момента тва е невъзможно, гол популизъм. Ти нямаш интерес от моите писания, затва се ръбиш......ама тва няма да промени хода на събитията. Дори кралете на популизма са на път да обърнат схемата, белким тръгнат да купуват на ниски цени. Но изненадата ще е, че и на ниски цени пак няма да има пазар. Защо ли?
Причината е неприлично проста:" Няма нужда, няма и пари за олимпиади, Джовани!!!" (така казал Тато на Иван Славков

Джовани е един друг симпатяга от Горна баня. Шофьор, приятел и водач по сутрините на Славков.Той беше Ване за Бай Тошо.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход