Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отчаяни ъпъри изливат огън и жупел срещу даунърите в безсилната си злоба. Тоталния крах на инвестицията НИ ! Имотов.неть!

Публикувано от darkside 
Всяка грешка от миналото гърми като топ в бъдещето! Ей ора, внимавайте с теа ипотеки, да не гризнете дръвцето, че мноу народ ша риве!....по добре мобилен клошар, отколкото крепостен селянин!
Едни ора поздравяват други ора с песента "Тия ора не са ора"...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-09-04 22:59 от salvador.
Тук нещо психиатрично изследюване ли върви.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Да, Оунъре. Мненията са: 92 % са отговорили с "да", 43% с "по-скоро не", а 120% са отговорили с "не съм от тук"! Ако темата пречи на продажбите я изтрийте...тва обаче е признат провал. Разтежа на цените, видите ли, беше логичен, а спада необоснован, нелогичен, временен, 1 дъно, 2 дъно, 3 дъно, себестойност....на баба ви фърчилото! Живот под наем било нещо неприлично...аман от нискоквалифицирани платени драскачи. За да събудиш мъртвеца НИ трябват по-сериозни мерки от цървулски подвиквания!
Моля те душичко златна, от сърце те моля, отговори ми - как разбра, че пазара е мъртъв ?
Интуиция му викат, майна!
Пак те е подвела интуицията майна, пазара е жив, има го, сделки колкото щеш. Аз лично не мога да вдигна глава от работа, па ти ако щеш вярвай.
След кое уиски се появява тая интуиция?
Ти пък уиски, нали трябват пари за него !
Quote
bashbroker
Пак те е подвела интуицията майна, пазара е жив, има го, сделки колкото щеш. Аз лично не мога да вдигна глава от работа, па ти ако щеш вярвай.

Ясно,затова пишеш със задни части по смисъл и съдържание,щото не можеш да си вдигнеш главата! То и не ти трябва де, за дичовизмите глава не необходима.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход