Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 10:35:09
Quote
100ian
Quote
Dancho M
Мафиоте, имената на държавите и градовете се пишат с главна буква. Аз съм роден в село, а жена ми е родена в град, намиращ се на повече от 300 км. от София и в момента живеем под наем в гр. София. Моля да ми отговориш защо на мен и жена ми ни плащат около 3 (три) пъти повече от средната заплата в гр. София. Уточнявам, че не работим в сферата на безправното правосъдие, нито сме от люписемкаджийската полиция, нита сме отрепки от Народното събрание.

Данчо,
Ти не работеше ли в министерството на финансите и караш кола на инвалид, и то починал вече? И се хвалиш, че "допринасяш" за печалбата на фирмата?

Оооообичам такива държавни служители.

Браво!
Помиярът бе кастриран за отрицателно време *ok*
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 10:44:12
Quote
DonCorlleone
Точно такива хора уважавам по принцип като " Данчом " Които са дошли , създали са семейство и се борят за нещо, но те зимат по висока заплата и може да плащат по висок наем. И така като се вдигнат наемите май от софия ще изчезнат, долните помяри и утрепки които само пият , пушат , псуват като хамали и нямат цел в живота ;д

Аха, така ще стане. Само дето цената за да се изчистим от боклука в София ще бъдат хиляди празни апартаменти. Тогава цените им ще паднат поради задълбочаване на свръх-предлагането и същите селяни ще се върнат като горди собственици. Разберете, че пазарната икономика не търпи демагогия. Всичко си идва по местата. Столицата ни прилича на гнусно гето, пълно със селяндури, защото такова е дереджето на цялата ни държава. За кратък миг България закачи от световния икономически балон и част от българите си повярваха, че имотите са им безценни. Сега когато лъжата лъсна, всичко си идва по местата. Макар и бавно цените се нормализират. В първия етап на кризата упяхме да изминем половината път, сега във втория ще изминем и другата половина.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 14:00:37
Данчо, Данчо защити се, че да не се окажеш една дребна душица! Разочарова ни ти Данчоmoody smiley

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 18:31:47
Стояне, уверявам те, че да притежаваш кола, която е регистрирана на инвалид, има много повече недостатъци, отколкото предимства. Ако не ми вярваш, разграфи един лист и в лявата му част напиши предимствата, а в дясната - недостатъците. Знам в коя част от листа бройката ще бъде по-голяма, но съм любопитен да разбера предимствата според теб. Това, че тогава съм отговорил на постоянните провокации към мен на един наш съфорумец, колкото да изпробвам акъла му, не значи, че съм далавераджия. Доста време ми отне да убеждавам жена ми да не купуваме тази кола, поради евентуални проблеми с нея, за които всеки евентуален собственик следва да е запознат, но тя се хвана за калника й и каза, че друга не иска да вижда. Кажи ми какво съм спечелил от тази кола? Зареждам с отстъпка в бензиностанциите, винетка ли не си купувам, гражданска отговорност някой друг ли ми плаща, какво?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-11 18:35 от Dancho M.
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 18:35:33
Изцяло подкрепям идеята за 3-но вдигане на наемите в София - имам малка, но спретната панелна гарсониерка и с готовност ще я дам под наем за 800 лв.
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 18:58:38
Quote
Dancho M
Моля да ми отговориш защо на мен и жена ми ни плащат около 3 (три) пъти повече от средната заплата в гр. София. Уточнявам, че не работим в сферата на безправното правосъдие, нито сме от люписемкаджийската полиция, нита сме отрепки от Народното събрание.

Данчо,
горното ме подразни. Смятам, че много малка част от работещите на "държавна работа" си заработват парите, на повече им ги "дават".
Ще отговориш ли на въпроса си, какво вършиш в МФ, та ти плащат " около 3 (три) пъти повече от средната заплата в гр. София"?

А за колата си помислих, че си я взел на инвалид, за да не плащаш данъци и ползваш безплатна винетка, но след смъртта на собственика, е останал само пътния данък.
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 19:11:44
avatar
Quote
Dancho M
Кажи ми какво съм спечелил от тази кола? Зареждам с отстъпка в бензиностанциите, винетка ли не си купувам, гражданска отговорност някой друг ли ми плаща, какво?

Паркираш на места за инвалиди, предполагам, което е огромно улеснение, още повече- в района където работиш и живееш. Винетката е безплатна, данъка- на 50%..............но, ако е на името на инвалид.
Всъщност, ако е на твое или на жена ти, име, ако не сте инвалиди, защо колата продължава да се води инвалидна?
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 19:15:25
Здравей Стояне,
Наистина ли допускаш, че ако съм имал най-малки колебания, че съм извършил нещо непочтено, нелоялно, некоректно, незаконно или неморално, щях още да пиша с този профил? Пътният данък за кола от 1996 г. е 20-тина лева, а недостатъците са с пъти повече, като например тази, че не си собственик и следващите се от това никога не можеш да продадеш колата, която реално си платил, или някой пиян джигит да те удари и да не можеш да получиш никаква компенсация от неговата гражданска отговорност.
Поздрави!
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 19:20:48
avatar
Quote
Dancho M
Стояне, уверявам те, че да притежаваш кола, която е регистрирана на инвалид, има много повече недостатъци, отколкото предимства. Ако не ми вярваш, разграфи един лист и в лявата му част напиши предимствата, а в дясната - недостатъците. Знам в коя част от листа бройката ще бъде по-голяма, но съм любопитен да разбера предимствата според теб. Това, че тогава съм отговорил на постоянните провокации към мен на един наш съфорумец, колкото да изпробвам акъла му, не значи, че съм далавераджия. Доста време ми отне да убеждавам жена ми да не купуваме тази кола, поради евентуални проблеми с нея, за които всеки евентуален собственик следва да е запознат, но тя се хвана за калника й и каза, че друга не иска да вижда. Кажи ми какво съм спечелил от тази кола? Зареждам с отстъпка в бензиностанциите, винетка ли не си купувам, гражданска отговорност някой друг ли ми плаща, какво?

Прекаляваш с наглеенето Данчо МАМА. Ако не знаеш каква е далаверата да караш кола на инвалид, що щеш в министерството на икономиките, и защо ти плащам от личните си доходи заплата която е три пъти по голяма от средната.
Селските пръчки, докопали се до службица са един от най големите проблеми на днешния, вчерашния и онзиденшния ден.
Отдавна ти чета глупостите, но дано ги чете и някой от администрацията, та да те попитат някои неща.
Бива сбирщина в администрацията, ама последните години преля помията.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 19:25:21
avatar
Quote
OwnerBG

Прекаляваш с наглеенето Данчо МАМА. Ако не знаеш каква е далаверата да караш кола на инвалид, що щеш в министерството на икономиките, и защо ти плащам от личните си доходи заплата която е три пъти по голяма от средната.
Селските пръчки, докопали се до службица са един от най големите проблеми на днешния, вчерашния и онзиденшния ден.
Отдавна ти чета глупостите, но дано ги чете и някой от администрацията, та да те попитат някои неща.
Бива сбирщина в администрацията, ама последните години преля помията.

Ми, той не е от година там- окопал се е отдавна и както писа, преди да си намери квартира, смята да се пенсионира на тая служба.....winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход