Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?

Публикувано от jores 
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
10-08-2011 - 12:03:20
Quote
ivorad
Quote
darkside
И как реши, че съм затруднен? ..

Много просто е - попитах дали си стъпвал в селото, а ти така и не намери за нужно да отговориш. Очевидно не успя да разбереш въпроса ми - той се оказа над интелектуалните ти възможности.....
Както виждаш - елементарна ситуация!
Виж майна, мноу изморително е да слизам секи път да ти отговарям и да се връщам обратно на мойто ниво! Ми не съм стъпвал в тва село! И в мноу други села не съм стъпвал. Избегвам ги. Имам си планински имоти, а в града живея под наем. И не в таванче. Държа и производствени сгради под наем. Притежавам обаче машини и съоръжения които са преместваеми, мобилен съм! "Притежавам" образно казано и селекциониран от мен перфектен екип от хора, които са най-ценното което имам. Тва мое и да не го разбереш..... Като стане нужда за седмица мое да съм сменил координатите си в БГ или некъде в ЕU. Вдеваш ли? В тия мътни времена имота е котва на врата на модерния Homo Faber. Начина на живот в новия модерен свят и всичките му сътресения и кризи изисква промяна на схемата! Всеки требва да направи своя избор: или си динозавър и загиваш, или сменяш ценностната система и оцеляваш! Хартиени пари, електронни пари, злато..Dow Jones...стадото за тва е стадо, щото не ги мели мноу тия неща, ма то за тва му викат стадо, щото става само за доене и стригане па накрая и за месо с тва саниране дет ви го готват....който разбрал, разбрал!Тва дотук си го "преведи".............и си го набий в тая кухина, дето на другите хора обикновенно е мозъка.....

И в преносния смисъл:
Ако искаш мира, добре!
Ако искаш секира, твоя воля!

Цените на имотите падат по-бързо отколкото мога да реагирам!
"Скромността е за хора, които не разполагат с други качества." Darkside
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
10-08-2011 - 15:54:17
Quote
darkside
Ми не съм стъпвал в тва село!
Уаууу - обаче веднага си се хвърлил да даваш мнение, за нещо, което просто не познаваш?
Разумните хора внимават да не се унасят в компетентности по въпроси, от които пойма си нямат. Очевидно нямаш това мислене.
Е, щом предпочиташ да си в графата "селски дървен философ" - моля, бъди си там. Само не очаквай някой разумен човек да ти ръкопляска на комплексарските изхвърляния. На тях се отвръща със снизходителни усмивки, точно като за СДФ!
:]
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
10-08-2011 - 16:27:19
Усещаш ли колко тежко дишам? Тва е щот бързах да сляза на нивото ти, а пък пътя е дълъг, ма ти го знаеш.......Иворадчо, тая къща от снимката не ща да я вида на живо майна. Немам цървули да ида до там.
Неуспелите били комплексари........успелите и те комплексари.......влогарите и те комплексари........сривмейкърите и те с комплекси. Всичките заедно все не са те разбрали кво казваш.........Ми ти от кои си? За идеален ли се земаш?
Моето слизане до твоето ниво е направо усещане за падане, и все пак е несравнимо малко в сравнение със спада на цените, който предстои да видим! Ма ти и тва го знаеш, за тва ти е нервно......

Да не си служил в йезуитския орден бре майна? Или проблема е по-сериозен? Нарцисизъм?
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
10-08-2011 - 16:39:15
Quote
darkside
Усещаш ли колко тежко дишам? Тва е щот бързах да сляза на нивото ти, а пък пътя е дълъг, ма ти го знаеш.......

Усещам!
Знам , също така, че човек се задъхва при изкачване, а ти героически твърдиш, че си слизал.......
Интересно!
:]
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
10-08-2011 - 17:35:27
Quote
ivorad
Quote
darkside
Усещаш ли колко тежко дишам? Тва е щот бързах да сляза на нивото ти, а пък пътя е дълъг, ма ти го знаеш.......

Усещам!
Знам , също така, че човек се задъхва при изкачване, а ти героически твърдиш, че си слизал.......
Интересно!
:]
Слязох по стълбите....няма да повтора...
нагоре хващам асансьора!

Цените на имотите падат по-бързо отколкото мога да реагирам!
"Скромността е за хора, които не разполагат с други качества." Darkside
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
10-08-2011 - 18:08:19
Quote
ivorad
... а простаци с коли има навсякъде, не само в Перник. Справка - лицето Хънтър тук.
Иворадчо много си зле моето момче, аз и джигит е все едно магаре и космос. С моя джип ми е по кеф офф-роуд да карам от колкото да се дуя с висока скорост и безсмислени прояви. Между другото за дългия ми стаж на волана имам една катастрофа и то предизвикана точно от перничанин. После яко го беше яд че задния ми ролбар му беше прецакал половината кола, ама кой го е карал да влетява в задницата ми.
Не каза ще я вземаш ли къщата? Гледам си от района, циганската махала където си израснал е близо, ще се чувстваш добре. А да не забравяме със супер-мега-гига бързия влак ще си за нула време в София. След има няма 3 месеца като дойде големия ръст къщето ще струва поне 250000 евро, така че давай купувай.

Благодаря Jores, значи добре съм видял, но не е много черния път, ако има желание и с малко трошляк ще стане добре. Аз лично съм пас 40 км. на ден са много за мен, но за всеки влак си има пътници.
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
10-08-2011 - 19:51:49
Quote
darkside

Слязох по стълбите....няма да повтора...

Нормалните хора се задъхват при изкачване. Ненормалниците - също.
Само уникалните тъпаци сред тях могат да твърдят, че се задъхват, понеже слизат.
Това също е нормално - затова са и тъпаци:]
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
10-08-2011 - 20:13:11
Quote
hunterA

Иворадчо много си зле моето момче, аз и джигит е все едно магаре и космос.

Пиленце, ти си несъмнен простак с интелектуални проблеми. А аз не познавам простаци в живота, които са хрисими шофьори на пътя....
Е, ако си примерен водач, значи си първият сред простаците!
Що се отнася до тълкувания имот, драги простако, нека ти напомня, че имоти купуват не само милионери с джипове / като теб и гражданина Тъмников/ а и по-обикновени хора. Е, ако един човек по някакви свои си причини иска да живее в 30км зона на София, готов е да пътува всеки ден по 40 км в едната посока, не желае да се разорява с покупката на скъп имот, но в същото време държи да е къща - е тази оферта е за него. Това искам да кажа с постовете си. Аз лично не виждам никакви основания човек с тези желания и възможности да бъде иронизиран във вашия / на тебе и Тъмников/ стил. Явно възпитанието ви допуска обратното поведение!
Колко е обосновано поведението ти може да се прецени по поредната идиотщина, която си праснал поради най-обикновена некомпетентност - нарекъл си "черен път" десетметровия тупик, който се е образувал поради делбата на един по-голям парцел на две части, задната от които, се достига по тези няклоко метра от двора на предната....И което не е никакъв проблем, защото да се облагородят тези няколко метра е детинска работа!
Така стоят нещата, г-н джипосани Простако!
:]
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
10-08-2011 - 20:46:11
Quote
ivorad
Quote
darkside

Слязох по стълбите....няма да повтора...

Нормалните хора се задъхват при изкачване. Ненормалниците - също.
Само уникалните тъпаци сред тях могат да твърдят, че се задъхват, понеже слизат.
Това също е нормално - затова са и тъпаци:]
Уникално...... напрау си излизаш от кожата бре момче?!
Ша получиш исхемия бре, некой инсулт, ша са гътнеш от безсилна злоба бре.....инфаркт ша си докараш, пази се!
Тва е просто форум, парламент........идва от parlare - говоря..........
.Уникален сухар и тъпанар си ти, не знам жена ти как те търпи пруфесоре!.
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
10-08-2011 - 21:02:04
Quote
darkside
Уникално...... напрау си излизаш от кожата бре момче?!
Ша получиш исхемия бре, некой инсулт, ша са гътнеш от безсилна злоба бре.....инфаркт ша си докараш, пази се!
Тва е просто форум, парламент........идва от parlare - говоря..........
.Уникален сухар и тъпанар си ти, не знам жена ти как те търпи пруфесоре!.

Сладур, работата не е в това да наречеш един човек тъпанар, проблемът е да докажеш твърдението си.
Е, аз установих, че си тъпак по много начини - в т.ч. и на основа на уникалното ти твърдение за задъхването при слизане / типична проява на тъпанарска неспособност за се видят причинно-еледствените връзки, нещо, което правиш на всяка крачка тук!/.
Ти за пореден път си излял потоци от простотии, без нито един аргумент. Пак доказваш основното си качество - уникална ограниченост+мераци без покритие!
Привет, тъпако:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход