Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?

Публикувано от jores 
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 19:06:08
През Перник има скоростен път. 80 км/ч май беше ограничението, не съм сигурен. После при Даскалово се качваш на Люлин - 19 км. 42 км до Околовръстното не са малко.
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 19:10:12
Quote
ivorad
Как се "прекосява целия Перник" на път от Радомир за София?
Ти сериозно ли питаш или само толкова можеш да мислиш? Честно мислех те за малко по-умен *pardon*
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 19:10:59
Quote
gogolcho
Това, че има само един път, си е пречка пред набезите.

За постоянно живеене е малко далеч от София, макар пътуването да е сравнително бързо. 40 км в едната посока не са малко.

За успокоение на мангалопочитателите: единственият път за достъп до селото в източна посока гледа право в........ циганската маала на Радомир. Само дето между тях е Струма+близо 3 км празно поле+радомирския СОТ, чийто девиз е "страхотни, откъртващи тупалки". Още взето в селото циганските набези са относително редки, защото циганите не само се боят от сотаджиите и крайно затруднения достъп, но и по правило крадат на по-отдалечени места.
Що се отнася до отдалечеността, дестинации до 70 км от един мегаполис, снабдени с бърза ЖП връзка и добър път, се считат за част от него, по критериите в ЕС. Дори и днес спокойно може да се живее в Радомир и околните селца и да се работи в София. В близките 10 години това ще стане сравнително често явление.
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 19:12:17
Quote
gogolcho
През Перник има скоростен път. 80 км/ч май беше ограничението, не съм сигурен. После при Даскалово се качваш на Люлин - 19 км. 42 км до Околовръстното не са малко.

За съжаление, ограничението там е безумно - 60 км......Обаче преминаването е напълно безконфликтно.
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 19:16:41
Quote
hunterA
Quote
ivorad
Как се "прекосява целия Перник" на път от Радомир за София?
Ти сериозно ли питаш или само толкова можеш да мислиш? Честно мислех те за малко по-умен *pardon*

Няма начин да изглеждам "умен" на човек, който не може да осъзнае нито какво пише, нито какъв е смисълът на моя въпрос.
Когато някой обявява, че се "прекосява" цял град, но пропуска да си спомни, че прекосяването е по вътрешноградска магистрала, внушението е очевидно в посока предполагаема затрудненост на връзката Радомир - София. Такова внушение може да направи само ентеуегенд, който не знае, че по въпросния път няма нито едно кръстовище и пътуването там е напълно безпроблемно.
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 19:22:32
Quote
ivorad
Quote
hunterA
Quote
ivorad
Как се "прекосява целия Перник" на път от Радомир за София?
Ти сериозно ли питаш или само толкова можеш да мислиш? Честно мислех те за малко по-умен *pardon*

Няма начин да изглеждам "умен" на човек, който не може да осъзнае нито какво пише, нито какъв е смисълът на моя въпрос.
Когато някой обявява, че се "прекосява" цял град, но пропуска да си спомни, че прекосяването е по вътрешноградска магистрала, внушението е очевидно в посока предполагаема затрудненост на връзката Радомир - София. Такова внушение може да направи само ентеуегенд, който не знае, че по въпросния път няма нито едно кръстовище и пътуването там е напълно безпроблемно.
Аз като видя пернишка регистрация излизам от колата и бягам на 20 метра от пътя, ти ми викаш нямало конфликти *ok* Ивчо, купувай я тогава тази къща, какво чакаш, нали има голям потенциал, пък колко му е поне час е сигурно пътя от Радомир с влака а и до селото сигурно ще ти е половин час ако изобщо има постоянен транспорт с това голямо население от 30 човека. Успех с покупките, аз лично съм пас smoking smiley
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 20:25:47
Quote
ivorad
Quote
darkside
Quote
ivorad
[


Сладур - попитах те за това дали си виждал селото и района с очите си, ти дръпваш реч за мангалите.
Бих казал - обезпокоителен симптом......Имаш ли обяснение защо не си в състояние да отговориш на елементарен въпрос?
Ей моме лицемерна, тва не е въпрос. Тва е диагноза!
Ми естествено, че нямам обяснение......параграф22......един луд не осъзнава, че е луд! Сфана ли?

Пак си се затруднил да отвърнеш на елементарен въпрос..... Не знам дали е диагноза, но че не си в състояние да водиш разумен разговор е очевидно.
Колко пъти повтаря първи клас?
А ти в състояние ли си да водиш разумен разговор? И как реши, че съм затруднен? За да съм затруднен отсреща трябва да има силен опонент, а не драка заядлива с Едипов комплекс.
Тва " повторен първи клас" да не ти е другия комплекс, та питаш секи дали го е завършил? Успокой се, сигурно има и други, ама са оксидирани ...........
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 20:44:41
Quote
hunterA
Quote
Dimitar.
Аз пък да попитам: Защо смятате, че само циганите крадат?

@jores.
Ако няма възможност за връзване към СОТ с време на реакция до 10 минути, не бих купил.
СОТ за това задължително. Иначе според БГМАПС от там до центъра на София 43 км. и 41 мин. Като сложа че малко преувеличават и на мен от вкъщи до центъра ми дава 12 мин. а нормално е около половин час, предполагам е около час, а и се прекосява целия Перник.
Jores а има ли асфалтов път до къщата, че от страни картата не се вижда да има път ясно видим въпреки че в офертата си пише че е целогодишно достъпен ?

Тук е очертан парцела, от площадчето нагоре продължава асфалтова улица, след нея 10м тупик /черен път/

Половин час е пътя до Околовръстното, като през Владая е по - пряк с 5км. /но и по - бавно се движиш/.
През Перник минаваш по - нещо аналогично на нашето Цариградско, четири ленти с мантинела по средата, липсва бус лентата.
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 21:41:17
Quote
darkside
И как реши, че съм затруднен? ..

Много просто е - попитах дали си стъпвал в селото, а ти така и не намери за нужно да отговориш. Очевидно не успя да разбереш въпроса ми - той се оказа над интелектуалните ти възможности.....
Както виждаш - елементарна ситуация!
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 22:10:39
Quote
hunterA


Аз като видя пернишка регистрация излизам от колата и бягам на 20 метра от пътя, ти ми викаш нямало конфликти

Пътят наистина е много добър, а простаци с коли има навсякъде, не само в Перник. Справка - лицето Хънтър тук. След като бе изловен в елементарно непознаване на района, започна да плюе усилено по събеседника си, белким излезе експерт..
:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход