Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?

Публикувано от jores 
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 17:59:00
Quote
darkside
Jores, виждам, че се самонавиваш, че очакваш некой да добави оня 1% дето ти требва да скочиш като тигър...Откажи се от тая къща приятелю. Случайни "единични" цени нема. Изчакай да стане масов спорт. Освен ако не е твоя, и всъщност я продаваш де... Тва, че не си видял мангали, не значи, че нема да има. Комшиите от съседните къщи само ще гледат през прозореца как те ограбват, без да се намесят, ЩОТО НЕ ОГРАБВАТ ТЯХ!!!
Като искаш чист въздух, разходи се до некъде с колата и подишай. Като стане бензина 3.15 лв. и в София ша дишаш.......

И тебе да те попитам - ходил ли си в селото? Познаваш ли района? Къде са мангалите в Радомир - знаеш ли?
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 18:09:43
avatar







Докъде го докарахме да ни е страх да си купим имот заради циганите..... това няма да свърши добре....
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 18:20:15
Никой не знае кога и къде ще се появят мангалите. Тва е напаст бе човек! Те са мобилни и меганаходчиви когато са в екшън с цел грабеж. Искаш да кажеш, че в Радомир нема римляни? Ми тва тогава е единствения град дето нема! Тва го прави супер дестинация!От НСИ казаха, че мангалите били на свършване. А дано, ма не вервам..........
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 18:24:09
Quote
darkside
Никой не знае кога и къде ще се появят мангалите. Тва е напаст бе човек! Те са мобилни и меганаходчиви когато са в екшън с цел грабеж. Искаш да кажеш, че в Радомир нема римляни? Ми тва тогава е единствения град дето нема! Тва го прави супер дестинация!От НСИ казаха, че мангалите били на свършване. А дано, ма не вервам..........


Сладур - попитах те за това дали си виждал селото и района с очите си, ти дръпваш реч за мангалите.
Бих казал - обезпокоителен симптом......Имаш ли обяснение защо не си в състояние да отговориш на елементарен въпрос?
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 18:26:34
Аз пък да попитам: Защо смятате, че само циганите крадат?

@jores.
Ако няма възможност за връзване към СОТ с време на реакция до 10 минути, не бих купил.
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 18:34:40
Quote
ivorad
[


Сладур - попитах те за това дали си виждал селото и района с очите си, ти дръпваш реч за мангалите.
Бих казал - обезпокоителен симптом......Имаш ли обяснение защо не си в състояние да отговориш на елементарен въпрос?
Ей моме лицемерна, тва не е въпрос. Тва е диагноза!
Ми естествено, че нямам обяснение......параграф22......един луд не осъзнава, че е луд! Сфана ли?
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 18:52:35
Quote
Dimitar.
Аз пък да попитам: Защо смятате, че само циганите крадат?

@jores.
Ако няма възможност за връзване към СОТ с време на реакция до 10 минути, не бих купил.
СОТ за това задължително. Иначе според БГМАПС от там до центъра на София 43 км. и 41 мин. Като сложа че малко преувеличават и на мен от вкъщи до центъра ми дава 12 мин. а нормално е около половин час, предполагам е около час, а и се прекосява целия Перник.
Jores а има ли асфалтов път до къщата, че от страни картата не се вижда да има път ясно видим въпреки че в офертата си пише че е целогодишно достъпен ?
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 19:01:46
Quote
darkside
Quote
ivorad
[


Сладур - попитах те за това дали си виждал селото и района с очите си, ти дръпваш реч за мангалите.
Бих казал - обезпокоителен симптом......Имаш ли обяснение защо не си в състояние да отговориш на елементарен въпрос?
Ей моме лицемерна, тва не е въпрос. Тва е диагноза!
Ми естествено, че нямам обяснение......параграф22......един луд не осъзнава, че е луд! Сфана ли?

Пак си се затруднил да отвърнеш на елементарен въпрос..... Не знам дали е диагноза, но че не си в състояние да водиш разумен разговор е очевидно.
Колко пъти повтаря първи клас?
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 19:02:37
Quote
hunterA
Quote
Dimitar.
Аз пък да попитам: Защо смятате, че само циганите крадат?

@jores.
Ако няма възможност за връзване към СОТ с време на реакция до 10 минути, не бих купил.
СОТ за това задължително. Иначе според БГМАПС от там до центъра на София 43 км. и 41 мин. Като сложа че малко преувеличават и на мен от вкъщи до центъра ми дава 12 мин. а нормално е около половин час, предполагам е около час, а и се прекосява целия Перник.
Jores а има ли асфалтов път до къщата, че от страни картата не се вижда да има път ясно видим въпреки че в офертата си пише че е целогодишно достъпен ?

Как се "прекосява целия Перник" на път от Радомир за София?
Re: На 1/3 та от офертните цени а ще се продаде ли?
09-08-2011 - 19:02:38
Това, че има само един път, си е пречка пред набезите.

За постоянно живеене е малко далеч от София, макар пътуването да е сравнително бързо. 40 км в едната посока не са малко.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход