Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Поевтиняването продължава !

Публикувано от Бай Пешо1 
Re: Поевтиняването продължава !
10-08-2011 - 13:44:53
avatar
Quote
Angel_80
Е моя май не е по евробор или както се пише, но това не е важно. За 12-те процента ами толкова отива почти ако се смята всичко ГПР-то ми е над 10%, но като се добави и голяма част от таксите и комисионните, курса защото вземам заплата в лева, а не в евро застраховката на апартамента и др. подобни отива доста високо и поне аз като взех да правя сметка ще трябва да изплатя малко над 2 пъти кредита за 15 години. Другия кредит е малко по добре, че сега ще го рефинансирам с продажбата на малкия апартамент и ще пробвам да намеря някаква по малка лихва, надявам се и фиксирана да няма повече изненади по пощата.
За това че има панели за 1200 евро не знам, но имам бивш колега който си купи панел на 1050 евро в Младост, беше удара на живота му, а вече му го продадоха чрез търг. Поболя се човека, ама какво да се прави, пак добре че му го продадоха преди да паднат толкова цените, май за около 800 евро квадрата, че сега и 500 евро на квадрат не се знае дали ще може да вземе за панелката.

Камелия нещо ще кажеш ли? Или нема такова животно, като купили на 1200 с 12% лихва, тъй като в нормалните държави лихвата е равна на българската измишльотина ГПР, за мен тези неща са едно и също просто са сменили името, както и с квадратурата продават ти 120 квадрата, ама всъщност са 80. Какво ми пука на мен че казват че са 120 като получавам 80, ако ще и 1200 да напишат това не променя нищо, същото е и с лихвата и ГПР.

@Ипотечко, по-измислен герой от теб няма, дето ти падаха парите от небето с които си изплати няколкото ипотеки :]:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-10 13:47 от gekko.
Re: Поевтиняването продължава !
10-08-2011 - 13:57:14
avatar
Quote
gekko

Камелия нещо ще кажеш ли? Или нема такова животно, като купили на 1200 с 12% лихва, тъй като в нормалните държави лихвата е равна на българската измишльотина ГПР, за мен тези неща са едно и също просто са сменили името, както и с квадратурата продават ти 120 квадрата, ама всъщност са 80. Какво ми пука на мен че казват че са 120 като получавам 80, ако ще и 1200 да напишат това не променя нищо, същото е и с лихвата и ГПР.

Аха, сега правиш завой с пространни обяснения какво си бил искал да кажеш, защото в чужбина било едикакси........
Що ли не се учудвам, ами само се забавлявам?
А с Ангел80 не ми се иска дори да се обяснявам- ще трябва да отговори на няколко въпроса, които ще породят още няколко, но тогава нервите му няма да издържат и ще се върне към стила си на плюене, което държа да избягна.
Re: Поевтиняването продължава !
10-08-2011 - 14:01:42
avatar
Пак бягаш по тъч линията..... друго не съм и очаквал, а ще сравняваме ли снимките или те е страх от резултата и от това че птичките и дърветата липсват, а децата са роми които ровят по кофите :]
Re: Поевтиняването продължава !
10-08-2011 - 14:05:48
avatar
Quote
gekko
Пак бягаш по тъч линията..... друго не съм и очаквал, а ще сравняваме ли снимките или те е страх от резултата и от това че птичките и дърветата липсват, а децата са роми които ровят по кофите :]

Първо, по тъча бягаш ти и се оправдаваш като първолак. И второ- снимки искаш в съседната тема.
Вече съм ти ги показала.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Поевтиняването продължава !
10-08-2011 - 14:13:48
avatar
Ти каза че нямало кредити с 12% лихва, е явно има, само че в БГ не се казвало лихва а ГПР, същото да ти кажат че ти продават апартамент 120 квадрата ама на практика да са 80.
Re: Поевтиняването продължава !
10-08-2011 - 14:23:43
avatar
Quote
gekko
Ти каза че нямало кредити с 12% лихва, е явно има, само че в БГ не се казвало лихва а ГПР, същото да ти кажат че ти продават апартамент 120 квадрата ама на практика да са 80.

Можеш още сто пъти да се опиташ да замажеш глупостите, които написа, но няма да ти се получи.
По- добре спри и се надявай по- бързо да се забравят изхвърлянията ти.
Re: Поевтиняването продължава !
10-08-2011 - 14:26:34
avatar
изобщо няма какво да замазвам защото това са фактите, но нещо зацикли както винаги и с радиоточката камелия не ми се спори...
Re: Поевтиняването продължава !
10-08-2011 - 15:05:50
avatar
Quote
gekko
изобщо няма какво да замазвам защото това са фактите, но нещо зацикли както винаги и с радиоточката камелия не ми се спори...

Да, това са фактите- според теб, през 2008-2009г., хората са купували при лихва по кредита 12% и цена на имота- 1200Е/ кв.м.
Което е лъжа.
Re: Поевтиняването продължава !
24-08-2011 - 21:06:49
Quote
камелия
Quote
gekko
изобщо няма какво да замазвам защото това са фактите, но нещо зацикли както винаги и с радиоточката камелия не ми се спори...

Да, това са фактите- според теб, през 2008-2009г., хората са купували при лихва по кредита 12% и цена на имота- 1200Е/ кв.м.
Което е лъжа.

И кое е лъжата = че по чиста жилищна площ или по нат. акт не е 1200еврака? нищо че пише 800 с 30% общи части
Или че ГПР не е 12%, при лихва 9%, след като имаш такса усвояване 2-2,5%, годишна такса обслужване 0,5+%, задължителна застаховка 0,2% някъде е колко да излезе.
Re: Поевтиняването продължава !
25-08-2011 - 12:28:27
в момента 12% ГПР на рисков длъжник си е нормално. те 2008ма ги даваха по ниско ама после дигнаха лихвата заради повишения риск.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход