Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.

Публикувано от darkside 
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
07-08-2011 - 20:57:50
darkside...забрави най-важното-купувачът на санираната панелка получава и тежест върху имота-участието в сдружение на собствениците,получило парите за санирането.Отговаря солидарно и неограничено за задълженията на юридиченското лице с цялото си настоящои бъдещо имущество,заедно с всички останали собственици от ЕС.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
07-08-2011 - 21:20:19
Quote
Lubimec13




Нямаш пролем аз ще ти платя санирането, ако си пенсионер и нямаш заинтересовани наследници. Прехвърляш ми собствеността и докато си жив ще живееш в него без наем. Това да ти е проблема.
Тъкмо се канех да ти предложа нещо по-атрактивно. Същото, но за целия ви блок.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
07-08-2011 - 21:21:46
Quote
salvador
darkside...забрави най-важното-купувачът на санираната панелка получава и тежест върху имота-участието в сдружение на собствениците,получило парите за санирането.Отговаря солидарно и неограничено за задълженията на юридиченското лице с цялото си настоящои бъдещо имущество,заедно с всички останали собственици от ЕС.
Прав си, още един минус за такава сделка....но все пак се предполага, че си е направил сметката - разсрочено задължение и неголямо за човек със сигурни доходи, какъвто се предполага че би трябвало да е!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-07 21:28 от darkside.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
07-08-2011 - 21:29:26
avatar
Quote
darkside
Тъкмо се канех да ти предложа нещо по-атрактивно. Същото, но за целия ви блок.

Аха, минахме към "Приказки от 1001 нощ"!
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
07-08-2011 - 21:31:07
Quote
камелия
Quote
darkside
Тъкмо се канех да ти предложа нещо по-атрактивно. Същото, но за целия ви блок.

Аха, минахме към "Приказки от 1001 нощ"!
И за твоя драга, също.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
07-08-2011 - 21:36:01
Quote
darkside
Quote
Lubimec13




Нямаш пролем аз ще ти платя санирането, ако си пенсионер и нямаш заинтересовани наследници. Прехвърляш ми собствеността и докато си жив ще живееш в него без наем. Това да ти е проблема.
Тъкмо се канех да ти предложа нещо по-атрактивно. Същото, но за целия ви блок.

Е що така? Тя мойта панелка е от тези с калпавите заварки.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
07-08-2011 - 21:48:37
avatar
Quote
darkside

И за твоя драга, също.

Хи,хи!
Дори и да ти ги подарим, какво ще ги правиш?
Времето на мутрите, взели парички по САПАРД за едно, а накупили си "Жипове", отмина.:]
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
07-08-2011 - 22:43:04
Quote
Lubimec13
Quote
darkside
Quote
Lubimec13




Нямаш пролем аз ще ти платя санирането, ако си пенсионер и нямаш заинтересовани наследници. Прехвърляш ми собствеността и докато си жив ще живееш в него без наем. Това да ти е проблема.
Тъкмо се канех да ти предложа нещо по-атрактивно. Същото, но за целия ви блок.

Е що така? Тя мойта панелка е от тези с калпавите заварки.
Не искам твоята засега. Сигурен съм че е ръждива, майна. Психически подготвен съм за гледката, мога да издържа половин час некъде........На Камелия е строена като хората и е по-млада..... (не Камелия, а панелката) Такъв блок струва не особено много, не повече от 1млн. на едро по цени от 2014-та. Тва му е цената, нема кво да се лъжем....Новия собственик с около 12К. приход на месец от наеми от цялата сграда би бил доволен, тва вече е нормално. При 200 лева наем на жилище.(за 60 апарт.) и наемателите ще са доволни. А инвестицията ще се изплати за около 7 години с допълнителните разходи за ремонти и кредит. Първите 9 години ще деля с банката, която ми е кредитор и работя с нея от 11 години насам. След 9-та година наистина мое да ме наричаш "пенсионер". Всъщност аз от 90-та насам съм нещо такова..

Вие двамата-Камелия и Сахиб - демонстрирате елегантно пълзене и неверие.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
07-08-2011 - 23:00:18
avatar
Quote
darkside
Не искам твоята засега. Сигурен съм че е ръждива, майна. Психически подготвен съм за гледката, мога да издържа половин час некъде........На Камелия е строена като хората и е по-млада..... (не Камелия, а панелката) Такъв блок струва не особено много, не повече от 1млн. на едро по цени от 2014-та. Тва му е цената, нема кво да се лъжем....Новия собственик с около 12К. приход на месец от наеми от цялата сграда би бил доволен, тва вече е нормално. При 200 лева наем на жилище.(за 60 апарт.) и наемателите ще са доволни. А инвестицията ще се изплати за около 7 години с допълнителните разходи за ремонти и кредит. Първите 9 години ще деля с банката, която ми е кредитор и работя с нея от 11 години насам. След 9-та година наистина мое да ме наричаш "пенсионер". Всъщност аз от 90-та насам съм нещо такова..

Вие двамата-Камелия и Сахиб - демонстрирате елегантно пълзене и неверие.

Общият брой на панелните апартаменти у нас е около 700 000 в 19 000 блока.
И от какъв зор, всичките тези хора, ще повярват на бълнуванията на безимотните, че да им подарят собствеността си?:]
Коя банка би имала нещо общо с човек, чиято мечта е 200лв. наем?smoking smiley
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
07-08-2011 - 23:19:19
avatar
Quote
OwnerBG
Абе хора, някой ВИЖДАЛ ЛИ Е НА ЖИВО документа наричан обследване, паспортизация, и още куп тъпи и неправилни наименования.
Като какво общо има с продажбите и забраните.
Кой изобщо има право в настоящия момент да издава подобен подобяващ нещо си документ.
Я си фъркайте около цените и позивите до комшиите.
Може да хване дикиш.
Ама надали.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход