Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цена на парцел в центъра?

Публикувано от др. Иванов 
Цена на парцел в центъра?
31-07-2011 - 09:02:09
Изпадна един парцел на "Средна хора", 287 м2, до мол Сердика. Някой да знае цените в района?
Re: Цена на парцел в центъра?
31-07-2011 - 15:24:26
Егати голтаците! Вас трябва да ви питам само за земеделски земи и такива извън ругулация около Понор и Елин Пелин!
Re: Цена на парцел в центъра?
31-07-2011 - 15:40:03
Много зависи къде точно до Мол Сердика....20 метра разлика и цената може да скочи 1 или 2 пъти.....казвам го защото един познат беше инвеститор и строител на блок в този район
Re: Цена на парцел в центъра?
31-07-2011 - 16:04:35
avatar
Quote
др. Иванов
Изпадна един парцел на "Средна хора", 287 м2, до мол Сердика. Някой да знае цените в района?

Какво е застрояването.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Цена на парцел в центъра?
31-07-2011 - 16:10:15
Големи разбирачи сте се събрали, ул."Средна гора" няма нищо общо с мол"Сердика".
Re: Цена на парцел в центъра?
31-07-2011 - 16:46:57
Иванов...нещо ги бъркаш двата щата.
Средна горе е успоредна на Паисий.От едната страна на НОИ е "Паисий",от другата е Странджа и следвашата преди Опълченска е Средна гора.
Първо-че до никакъв мол не ходи.Мол София е там в района...ама само в района...Където и да си по Средна гора,зор ще видиш докато излезеш на мола...нищо,че може и 100 метра да са.
Второ...че мол "Сердика" и зад военната академия,което на другия край на града.Дори не знам как се води там квартала...Ситнаково е май (ама не съм сигурен,щото тая част от града ми е слабо позната)
Re: Цена на парцел в центъра?
31-07-2011 - 17:19:25
aз мислех,че е Редута.......един познат има още няколко непродадени апартамента и един магазин там
Re: Цена на парцел в центъра?
31-07-2011 - 17:52:01
avatar
Иванофф пий си хапчетата, че пак си почнал с халюцинациите.... айде бе то сезона мина ти още не си излизал от панелката си в обеля, пари за бензин ли нямаш?
Re: Цена на парцел в центъра?
31-07-2011 - 18:44:31
Баш там си е, на 1-2 преки, не съм ходил до видя. Ако има мераклии № 44. Застрояването не съм го проверявал, защото не го купувам, а ще го продавам, на един длъжник е. Има по нот. акт 1/6 от имота, а отворковците не искат да му го изкупят. Вариантът е първо той да иска закриване на съсобствеността или като продаде дела средващият собственик да го направи. При всички случаи ще се вземе на много по-ниска цена от реалната.
Re: Цена на парцел в центъра?
31-07-2011 - 19:09:18
За една шеста 6/7 хиляди лева може да ги хвърли някой дългосрочен спортяга.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход