Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За предпочитащите красотата и спокойствието...

Публикувано от dеlluxx 
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
02-08-2011 - 08:42:19
Егати дивите селяни!
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
02-08-2011 - 10:37:44
avatar
Quote
др. Иванов
Егати дивите селяни!

За теб София е град -държава май?! Как да не ти се възхищава човек!!Някои се раждат със селянията,носят я в себе си.. и сами си го доказват по-безспорен начин...
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
02-08-2011 - 15:08:26
Моме, за мене град-държава е Несебърската община. А за другото съм напълно съгласен, тея селяни няма да се оправят ако ще още 5 години да изкарат в София!
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
03-08-2011 - 05:36:08
avatar
Quote
др. Иванов
Моме, за мене град-държава е Несебърската община. А за другото съм напълно съгласен, тея селяни няма да се оправят ако ще още 5 години да изкарат в София!

С огромно съжаление мога да кажа ,че София се превърна в едно голямо гето.Много ме боли,защото я помня и през хубавите и години.Когато парковете бяха приятно и безопасно място дори и по тъмно.Когато всички ходехме и се прибирахме сами от училище с по един ключ на врата.Вратите на жилищата бяха обикновени а не като тези на сейфовете както е сега.Не знаехме какво е СОТ.Нямаше нападения от бездомни кучета и децата играехме до тъмно сами около блока.
Ех колко хубаво беше....
Родена и израснала съм в София, и точно за това не ми е неудобно да кажа,че селяните в България са еднакви навсякъде. В София живеят не по-малко селяни,отколкото и навсякъде другаде. Просто държавата ни е селска. София, Омуртаг или Сливен или който и да е друг град в Бг, разрухата, мизерията и жалната картинка са навсякъде. Както и дивите селяни. Софийските шофьори са селяни,но не само те. Българските шофьори като цяло са селяни,и то тези шофьори,взели книжка в последните 20-тина години

"Няма по-страшно робство от робството на парите, а най-поробените са тези ,които ги нямат."
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
03-08-2011 - 21:21:42
Камито, възхищавам се на бистрата памет която имаш*rose*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход