Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За предпочитащите красотата и спокойствието...

Публикувано от dеlluxx 
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
31-07-2011 - 07:27:00
Е кой нормален ще си купи "кътче от рая".
Ходи из папуа нова гвинея или нещо подобно - и там живеят в сламени(бамбукови) колиби, ходят голи или в най-добрия случай с бамбук на уя и сламена поличка.
Ама не са чували нито електричество, нито интернет, нито ГСМ, нито водопровод, канал, шампоан, парфюм и т.н.
Рай викаш а?
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
31-07-2011 - 08:59:15
Егати глупостите! Някой не са излезнали от пубертета!
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
31-07-2011 - 13:50:10
@delluxx,
благодарско за красивата къща,направена да живеят човеци,а не човекоподобни.
///Егати глупостите! Някой не са излезнали от пубертета!///
За хората,които не са излезли все още от соца и грозната си душа ,харесвайки да живеят/обитават/ стотина кубика въздух...за тях това...[fishki.net]
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
31-07-2011 - 16:13:46
Quote
dеlluxx
Quote
salvador
Ааа...не така...ако ти харесва сред дивата природа,мястото ще ти се стори идеално.Това е едно от най-дивите места,които изобщо могат да се намерят в БГ.Няма как да е масово...Не знам дали са достроявали нещо,но когато аз ходих,ставаше дума за десетина къщички.И да са се разширили,не вярвам да е с много,защото ще се окепази основната идея.Та...мястото си е ок за тия,дето харесват тоя вид ..почивка ли,туризъм ли....както искаш го наричай.

На мен ми се губи паралела с апартаментите...Човек,дето се е ориентирал към апартамент,няма как да го завреш в къща.И обратното е валидно.Типичен апартаментен човек...да го метнеш по огледи на парцели,пък да седне да чете какво трябва да гледа при тях...това изобщо не го виждам като как може да стане.А нещо насред гората...там вече е пълна утопия.

Глинена къща...желая ви успех с изваждането на разрешително за строеж в близост до който и да е голям град...Да не забравите да се похвалите ако мине номера...smiling smiley

Купуването на апартамент (за живеене) в София се нарича: купуване на кочина в Свинарника.
Купуването на подобна къща на подобно място се нарича: купуване на къс от рая.

На прасенцето не му стигат парички за кочинка?
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
31-07-2011 - 16:34:40
За съжаление,ако за кочинка не му стигат,за "късчето от рая" тройно няма да му стигнат...Другаде е ключа от бараката.
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
01-08-2011 - 15:11:24
avatar
Quote
salvador
Човек, дето се е ориентирал към апартамент, няма как да го завреш в къща. И обратното е валидно.
Типичен апартаментен човек... да го метнеш по огледи на парцели, пък да седне да чете какво трябва да гледа при тях... това изобщо не го виждам като как може да стане. А нещо насред гората... там вече е пълна утопия.

+ *ok*

Един юнак ми казва: Аз от селската къща едвам избягах, ти сега към вила ме насочваш. Аз искам в апартамент, на главен булевард, да чувам тролей, клаксони, сирени на линейки, искам да усещам пулса на големия град. като поканя някой селски на гости, да излезем на терасата да изпием по една гроздова и да гледаме колите как се движат. Не искам тишина, поляни, гори, птички .......

Друг пък казва: След като давам 150.000, искам вила / къща, а не гълъбарник, искам място за три коли и двор поне 1 дка.

Шарен свят.

Тази тема трудно излиза напред, защото в % съотношение сделките са под 5, добрите УПИ-та са кът, в някои градове неприетите нови ОУП-ове спират инвестициите.
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
01-08-2011 - 20:02:03
Делукс добър избор. И аз напоследък към къща взех да се заглеждам. Огледах няколко парцела и май това ще да бъде следващия имот (построена по мое желание къща) само да намеря практичен парцел в регулация на подходящо място. Къщата си е къща, райграса и басейна на двора няма как да го постигнеш в апартамент.
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
01-08-2011 - 22:35:49
Ако решиш, че Волуяк е подходящо място, има голям избор. В съседната тема нещо и за Подгумер говорят, където и да е това.
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
02-08-2011 - 00:38:50
Отчитайте факта,че адски много се лъже по обявите за парцели.Само по обява аз се отказах вече да си правя каквито и да е изводи,след като видях съседите ми какво са писали в обявата си,както и едни над тях.От двете обяви вярното е само това,че парцелите са в регулация и параметрите по плана.От останалото всичко е или откровена измислица или някакви планове с перспектива 20+ години напред във времето.
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
02-08-2011 - 01:03:55
Quote
Imotko
Ако решиш, че Волуяк е подходящо място, има голям избор. В съседната тема нещо и за Подгумер говорят, където и да е това.
Имотко не знам във Волуяк не съм ходил, може и да е гот' като си се насочил на там, аз си мислех че за тебе по добро от презастроено Борово няма, ама явно си почнал да мислиш и да се изнасяш на време. За Подгумер май не е толкова зле, аз ходя и във Войнеговци на един приятел за някое барбекю и някоя бира и май района не е лош, но не съм живял за да се изкажа и за лошите страни. Иначе търся около район Панчерево (Герман, Лозен, Панчерево, може до Кокаляне и Бистрица) но да е слънчев парцел, че ще правя еко пасивна къща отоплявана от слънцето със соларна инсталация, мисля и да е от екзотични матеряли, ама ще видим архитектката какво ще измисли за екзотиките. Ей много зор било да се прави еко къща в нашата страна бе, направо приключение си е, ама за да стане трябва да се упорства, аз терен да намеря пък др. ще го оправя лека полека.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход