Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За предпочитащите красотата и спокойствието...

Публикувано от dеlluxx 
За предпочитащите красотата и спокойствието...
30-07-2011 - 23:01:57
avatar
[www.medidatravel.com]

Няма апартамент в София който в сравнение с горното не би изглеждал като свинска кочина.

Благодарение на ОунъраБГ вече и архитекта на къщата която ще си построя е известен.

Стига сте се дърляли за цените на копторите в Свинарника (София), а търсете райски парцели подобни на този от линка.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2011-07-30 23:09 от dеlluxx.
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
31-07-2011 - 00:41:33
Вуйчо от Америка е умрял? Е, най-сетне.
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
31-07-2011 - 00:59:44
Само,че...аз това го знам къде е.Едно вилно селище над Ловча,с глинени къщи.Цените са...меко казано зловещи.
Апартаментите защо са намесени тук?До колкто знам,тоя комплекс не работи зимата,понеже няма как да се стигне до там.
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
31-07-2011 - 01:03:08
Такава ли била работата? Егати простотията, на кучето в гъза, сривльовците нещастни вече съвсем я закъсаха откъм идеите.
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
31-07-2011 - 01:24:22
avatar
Quote
salvador
Само,че...аз това го знам къде е.Едно вилно селище над Ловча,с глинени къщи.Цените са...меко казано зловещи.
Апартаментите защо са намесени тук?До колкто знам,тоя комплекс не работи зимата,понеже няма как да се стигне до там.

Май само си чувал за него, но не си бил там. Комплекса се казва Омая и се състои от 5 къщички на 500дка.
Я да видиме какво толкова им е зловещото на цените: [www.medidatravel.com]

По мои груби сметки строителството на една подобна къща около 150-200 м2 не трябвало да ми излезне повече от 40-50К евро (без земята).
Земята за такова къще трябва да е до или в гора 3-5дка са достатъчни на 30 км от Свинарника. Земята я имам.
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
31-07-2011 - 01:25:03
avatar
Мястото е страхотно, но е повече декор отколкото еко начин на живот.
Къщите са невероятни, и изживяването наистина е различно.Но е изживяване, а не живеене.
Аз лично не бих си построил такава къща сега.Не смятам че притежавам вътрешната хармония за да се разтворя по този начин в природата.
А само да се прибягва на подобно място е кощунство.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
31-07-2011 - 01:35:18
Ааа...не така...ако ти харесва сред дивата природа,мястото ще ти се стори идеално.Това е едно от най-дивите места,които изобщо могат да се намерят в БГ.Няма как да е масово...Не знам дали са достроявали нещо,но когато аз ходих,ставаше дума за десетина къщички.И да са се разширили,не вярвам да е с много,защото ще се окепази основната идея.Та...мястото си е ок за тия,дето харесват тоя вид ..почивка ли,туризъм ли....както искаш го наричай.

На мен ми се губи паралела с апартаментите...Човек,дето се е ориентирал към апартамент,няма как да го завреш в къща.И обратното е валидно.Типичен апартаментен човек...да го метнеш по огледи на парцели,пък да седне да чете какво трябва да гледа при тях...това изобщо не го виждам като как може да стане.А нещо насред гората...там вече е пълна утопия.

Глинена къща...желая ви успех с изваждането на разрешително за строеж в близост до който и да е голям град...Да не забравите да се похвалите ако мине номера...smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-31 01:40 от salvador.
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
31-07-2011 - 01:45:48
avatar
Quote
salvador
Ааа...не така...ако ти харесва сред дивата природа,мястото ще ти се стори идеално.Това е едно от най-дивите места,които изобщо могат да се намерят в БГ.Няма как да е масово...Не знам дали са достроявали нещо,но когато аз ходих,ставаше дума за десетина къщички.И да са се разширили,не вярвам да е с много,защото ще се окепази основната идея.Та...мястото си е ок за тия,дето харесват тоя вид ..почивка ли,туризъм ли....както искаш го наричай.

На мен ми се губи паралела с апартаментите...Човек,дето се е ориентирал към апартамент,няма как да го завреш в къща.И обратното е валидно.Типичен апартаментен човек...да го метнеш по огледи на парцели,пък да седне да чете какво трябва да гледа при тях...това изобщо не го виждам като как може да стане.А нещо насред гората...там вече е пълна утопия.

Глинена къща...желая ви успех с изваждането на разрешително за строеж в близост до който и да е голям град...Да не забравите да се похвалите ако мине номера...smiling smiley

Купуването на апартамент (за живеене) в София се нарича: купуване на кочина в Свинарника.
Купуването на подобна къща на подобно място се нарича: купуване на къс от рая.
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
31-07-2011 - 01:59:44
Вярно,ама уточнявай,че парчето то рая не го купуваш за постоянно живеене,а за нещо друго...че стават обърквания разни.
Re: За предпочитащите красотата и спокойствието...
31-07-2011 - 02:05:14
avatar
Quote
salvador
Вярно,ама уточнявай,че парчето то рая не го купуваш за постоянно живеене,а за нещо друго...че стават обърквания разни.

Уточнение: Такива имоти (за живеене) наистина не се продават. Човек трябва са да си ги направи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход