Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся да купя апартамент в мишел н бул.бг

Публикувано от studenta 
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 14:36:53
Quote
Imotko
Хубави блузки. Със здраве да си ги носиш. Като те срещна утре в квартала с тая жълтата, веднага ще те позная.*ok*

Доказваш, че си пълен лаик Имотко.
Блузки?
Вярно, че е тъмничка снимката, но блузки?
Панталон, риза и пуловер.
Къде видя блузки?
Ако някога се престрашиш да влезеш в Zegna, кажи че искаш да си купш блузка и не обяснявай нищо повече и после ми кажи какво са ти предложили.:}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-16 15:09 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 14:46:01
avatar
Quote
камелия
Quote
gekko
За едно си прав обаче на умряло куче като камито нож няма нужда да се вади, ама в агнонията си кучето хапе много, та затова има хора които и се връзват....

Ще ти се, Млади Простако, ама си объркал адреса. Агонизират родителите ти, че с това възпитание, ще си седиш сам пред компютъра и ще изливаш злобата си върху хора, успели да подредят живота си така, както са искали.
Интересно, защо ли не изкажеш някоя велика мисъл- оценка по темата, а щом се заговори по същество, вкарваш арсенала от тъпотии, където се чувстваш в свои води и велик?:]

като имам малко повече свободно време ще напиша едно малко скрпитче и ще ти покажа кой си седи сам пред компютъра и по колко време, обещавам ти ! иначе както обикновено това в което ме обвиняваш го правиш ти, един вид крадеца вика дръжте крадеца, това ти е коронния номер... както вече ти обещах като имам повечко свободно време ще ти покажа кой седи само пред компютъра, а сега у лево защото за разлика от теб за мен времето струва пари.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 14:53:15
Quote
камелия
Quote
gekko

моля те сподели какво си научил от камелия? аз смея да твърдя, че по-кухо парче от нея в този форум досега не съм срещал....

Млади Простако,
Смееш да твърдиш, но няма как да надскочиш себе си, та да го докажеш.
Ти и Джавчо сте на светлинни години напред по кухота от всички в този форум.
Камелия, да се чувствам ли дискриминиран? Или аз съм в 9-тия кръг? (по скалата на Данте)
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 15:02:56
avatar
Quote
gekko

като имам малко повече свободно време ще напиша едно малко скрпитче и ще ти покажа кой си седи сам пред компютъра и по колко време, обещавам ти ! иначе както обикновено това в което ме обвиняваш го правиш ти, един вид крадеца вика дръжте крадеца, това ти е коронния номер... както вече ти обещах като имам повечко свободно време ще ти покажа кой седи само пред компютъра, а сега у лево защото за разлика от теб за мен времето струва пари.

Никакво скриптче не може да извини простащината ти. Нито липсата на първите 7г.
Като си компютърен специалист, що не отидеш в някой подходящ форум да раздаваш акъл, ами се вреш в теми, от които идея нямаш?
Или, в другия форум не смееш, че да не те наритат истинските специалисти.smoking smiley
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 15:07:01
Quote
камелия
Това, в един анонимен форум, се разбира не от голото твърдение и размахване на сканирани квитанции, а от постовете-в някои случаи, далеч от темата за имотите. Като пишеш куп глупости, обрисуваш ежедневието си, това което представляваш и това, с което се занимаваш. И което имаш.winking smiley

Това, че ти не можеш да прецениш, дали това което ти показвам е мое, е поредното доказателство за ограничените ти спосолности.

И те питам, за пореден път, кажи според теб, откъде съм намерил квитанция за платен данък, задгрантичен паспорт и студентска карта на един и същи човек? Ако са чужди как ще го убедя да правя снимки на негови вещи с фон някакъв форум? Нямаш отговор, знам. Пак ти се иска де е лъжа, но не е. За пореден път предполагаш и за пореден път не познаваш.

Не можеш да разбереш, че това което ти се иска всъщност не е реалност. Разбирам, че ти се иска да си нещо повече от нереализирана лелка живееща в панелно гето и не ти се иска да приемаш, че някой друг може да има по-големи цели и възможности.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 15:27:08
avatar
Quote
javcho

Не можеш да разбереш, че това което ти се иска всъщност не е реалност. Разбирам, че ти се иска да си нещо повече от нереализирана лелка живееща в панелно гето и не ти се иска да приемаш, че някой друг може да има по-големи цели и възможности.


Тук позна на 100%.*ok*
Аз всичко разбирам и за съжаление, това което искам, не е реалност.
Искам да няма толкова ограничени същества като теб. Искам да няма папагали като теб, повтарящи по всеки повод и без значение от темата, една и съща мантра. Ама, те има.
А какви са целите и възможностите ти- сам не спираш да показваш.
Защо се пениш, като ги формулира някой?eye popping smiley
Скъсваш се да обясняваш какви кръчми има около теб, в какви кръчми ходиш и каква музика слушаш. Сканираш водорасли и питиета, и обясняваш какви парцали си си купил от Италия.
И това са цели на 27 годишен мъж?
Ми, те много велики и недостижими целите ти, бе!
И възможностите ти огромни- малееееееееееей, чак до Беларус и Италия стигна, то това къде може да си го позволи някой, живеещ в панел? Голям смешник си, ама си и голяма досада.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 17:04:26
Quote
камелия
Скъсваш се да обясняваш какви кръчми има около теб, в какви кръчми ходиш и каква музика слушаш. Сканираш водорасли и питиета, и обясняваш какви парцали си си купил от Италия.
И това са цели на 27 годишен мъж?
Ми, те много велики и недостижими целите ти, бе!
И възможностите ти огромни- малееееееееееей, чак до Беларус и Италия стигна, то това къде може да си го позволи някой, живеещ в панел? Голям смешник си, ама си и голяма досада.

Още преди каза сканирана квитанция. Оставих те да се излагаш, но вече го постигна и ще ти кажа, че има разлика между сканирам и снимам. Но как беден възръстен пенелообитател да се добере до такива чудеса на техниката като фотоапарат и скенер, за да знае разликата между тях. Абсурд.

Прави и разлика между цели и вече постигнати неща, защото това за мен вече не са цели.

Ти чуваш ли се, какво ми предлагаш. Кой иска де е като теб и още повече пък да му е цел:
китайски дрехи
без финасови възможности за забавление
без добра професионална реализация
да яде боклуци
да пие домашна ракия
да не посещава ресторант или заведение
да не ходи в чужбина
да живее обграден от цигани
хората около него да са основно аутсайдери
да не иска да живее в апартамент за 2000Е квадрата, а в такъв за 500Е в панелно гето
да не излиза с млади момичета
да си седи вкъщи постоянно
да не се среща с хора
децата му да завършат в България и да си седят събота и неделя вечер вкъщи с родителите

Такъв деградирал завистлив панелообитаващ бурсук, не искам да съм. Това че си останала с една единствена цел, да доживуркаш още няколко години е пълна трагедия.

Радвам се, че ти досаждам.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2011-08-16 17:06 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 17:15:50
Quote
gekko

като имам малко повече свободно време ще напиша едно малко скрпитче и ще ти покажа кой си седи сам пред компютъра и по колко време, обещавам ти ! иначе както обикновено това в което ме обвиняваш го правиш ти, един вид крадеца вика дръжте крадеца, това ти е коронния номер... както вече ти обещах като имам повечко свободно време ще ти покажа кой седи само пред компютъра, а сега у лево защото за разлика от теб за мен времето струва пари.

Няма нужда. Аз съм го написал. winking smiley

10 000 мнения за 5 години=асоциален бурсук



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-08-16 17:18 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 17:47:56
avatar
Quote
javcho


Прави и разлика между цели и вече постигнати неща, защото това за мен вече не са цели.



Радвам се, че ти досаждам.

Бих ти казала, да правиш разлика между "Досаждаш ми" и " Голяма си досада", но няма смисъл. Нямаш потенциал да сФанеш. smoking smiley

Та, какво си постигнал, джавкащо пале?
Подарения апартамент, японските водорасли, питиетата и парцалките, и посещенията на кръчмите.
Нещо друго, отворко?:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-16 18:13 от камелия.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 18:05:27
Quote
камелия
Бих ти казала, да правиш разлика между "Досаждаш ми" и " Голяма си досада", но няма смисъл. Нямаш потенциал да сФанеш. Горната мантра го показва- за кой ли път? smoking smiley

Вместо да обясняваш, да минем за малко на имотна тема.
Били си пожелала деца ти да продължат да живеят цял живот в панелка в Люлин, дори ако се изнесат от вас?



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-08-16 18:16 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход