Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся да купя апартамент в мишел н бул.бг

Публикувано от studenta 
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 11:33:36
Quote
камелия
Джавкащо пале, нищо друго не си доказал, освен че си със силно ограничен умствен капацитет и познания на кон с капаци. Ако имаше два грама мозък, щеше да разбереш, че пишеш в анонимен форум, където всеки може да се представи за какъвто реши и единствено реакциите му и писанията му го издават колко струва. Явно, в голяма мизерия си живял, щом се скъсваш да обясняваш че имаш жилище и сканираш разни квитанции. Какво очакваш, да ти повярваме, че имаш? И какво, ако е така? Купили са ти го, защото са мислели, че ти правят добро- не са очаквали, че и на 27 единственото, което ще те вълнува са чалготеките и далаверите.
Що за тъпанар трябва да си, че да раздаваш квалификации на хора и строили, и работили в сферата на имотите години наред, и създали семейства, и отгледали децата си, които се опитват да набият в тъпата ти глава някакъв минимум от знания по темите, разисквани във форума, че да не се излагаш в реала?
Защо си мислиш, че някой със средна интелигентност, ти вярва че си баровец, а не тичаш да ръсиш мама и тате за дискотека?
Нещо, не си се хвалил скоро, че си ходил да се правиш на мутра по чужбината. То и за тази работа трябват и акъл, и топки, а ти имаш само червива уста.

Бурсука пак се върнал в дупката си(панелката).
И преди ти казах, че само ти си мислиш, че форумът е анонимен.
Който е имал малко логика, не става дума за теб видимо, е разбрал доказателството.
Обясних ти преди време, че твоето невярване е породено от средата ти и от постояните контакти само с аутсайдери.
За това за теб доста неща са невъзможни. Просто няма къде да се срещнеш с въпросните прецеденти.
Не можеш да си представиш, че някой хора се справят, защото сама ти не можеш.
Залъгваш се, че са успели не с качества, а с измама и пак като при апартаментите търсиш оправдания за собствената си некадърност.

А за дискотеките ще цитирам, че не ми се обяснява на асоциализирала бедна бабичка наново:

Quote
javcho
Quote
камелия
Дебилче, вечно неразбрало!
Ако майка ти е баба, то и аз съм, но малко по- млада от нея, щото си по- голям от сина ми.:]
За пореден петък ние сме вкъщи със семействата си, а ти ще се правиш на велик в чалгаджийницата пред 18-20годишните.
А, те ще се чудят какво прави напушен "дъртак" като теб при тях.

Бабка си на акъл вече.
Очаквано вкъщи със семейството, немотията ограничава възможностите.
Знаеш ли кога ще ме убедш, че да стоя в някаква стара панелка е по-добре.
А и от постоянното ти забавлението тук е ясно колко време отделяш за семейството.

Щом децата ти и те в петък вечер са си в къщи, май ще се окажат същите асоциализирани агорафоби като теб.
Май ще се окаже, че още живеят в едно жилище с родителите си, след като си споменавала, че са студенти и вече би трябвало да са самостоятелни. Плюс това, че образованито им ще е българско, а възпитанието камелско.
Им завиждам на перспективите.

И вземи излизай по-често, ако сина ти живее при теб, че както се обсебила панелката, не му оставяш възможност да остане с някое момиче на спокойствие и току виж изостанал в тази част.

Проблемите ти на тема храни, заведения, луксозни имоти, млади момичета, изобщо нещата които ти липсват се доказват от това, че не можеш да престанеш да ги повтаряш. Същото и с чалгата. Иска ти си да слушам чалга, но това просто не е така. Търсиш пак нещо за което да се хванеш, а не се замисляш, че може да се окаже, че слушам музика каквото слушаш и ти и чрез това, че я наричаш чалга, всъщност обиждаш себе си. Ама това ти е сложно за разбиране.

Затова простичко. Слушам всякаква музика без чалга. Има само една песен, за която си признавам, че ми харесва - шампанско и сълзи. Но там е по-сложно, защото е чута при определени обстоятелства и може би затова ми е направила такова впечатление. Всичко друго което може са се сетиш плюс доста стилове, за които не си и чувала. Примерите в следващото мниение, че знам колко трудно се ориентираш, като имам повечко текст.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2011-08-16 12:24 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 12:06:13
Ето ти малко примери за това, което наричаш чалга:






















Ето и по-съвременни, макар да ме съмнява бабишкера като теб да е стигнала до тях.









Интрото е дългичко - да се превърти до 1.10 минута




И пример, защо няма шанс да ме убедиш, че е по-добре на 27 да вися в панелното гето вместо да съм на подобно място. За нерваци без търпение след 2рата минута.




А ето последното ми откритие от онзи ден:




И любимото за момента:




Мисля, че е достатъчно за получаване на бегла идея за вкуса ми. Много бегла.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-08-16 12:09 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 12:08:57
Ти друга работа нямаш ли си, та пълниш форума с ненужни неща. Имаше една Муза, дето във всеки пост пускаше по една песньовка, сега и ти.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 12:22:43
Quote
камелия

Джавкащо пале, нищо друго не си доказал, освен че си със силно ограничен умствен капацитет и познания на кон с капаци. Ако имаше два грама мозък, щеше да разбереш, че пишеш в анонимен форум, където всеки може да се представи за какъвто реши и единствено реакциите му и писанията му го издават колко струва. Явно, в голяма мизерия си живял, щом се скъсваш да обясняваш че имаш жилище и сканираш разни квитанции. Какво очакваш, да ти повярваме, че имаш? И какво, ако е така? Купили са ти го, защото са мислели, че ти правят добро- не са очаквали, че и на 27 единственото, което ще те вълнува са чалготеките и далаверите.
Що за тъпанар трябва да си, че да раздаваш квалификации на хора и строили, и работили в сферата на имотите години наред, и създали семейства, и отгледали децата си, които се опитват да набият в тъпата ти глава някакъв минимум от знания по темите, разисквани във форума, че да не се излагаш в реала?
Защо си мислиш, че някой със средна интелигентност, ти вярва че си баровец, а не тичаш да ръсиш мама и тате за дискотека?
Нещо, не си се хвалил скоро, че си ходил да се правиш на мутра по чужбината. То и за тази работа трябват и акъл, и топки, а ти имаш само червива уста.

Обърка се съвсем.
Ако е анонимен, защо да вярвам, че хората отсреща са както ги описваш?
Хем имам, хем нямам. :]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-16 12:28 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 12:55:34
Quote
Imotko
Ти друга работа нямаш ли си, та пълниш форума с ненужни неща. Имаше една Муза, дето във всеки пост пускаше по една песньовка, сега и ти.

Не виждаш ли, че лелката пак зацикли на тема чалга.
Показвам и че като казва, че аз слушам чалга, може да се окаже, че всъщност и тя слуша чалга. spinning smiley sticking its tongue out
Прегледай си последните 50-100 мнения и после ми прави забележки.
Аз поне пускам по нещо в - преглед на печата или някой анализ на фактори.
Ти само търсиш недостатъци и казваш, че спада свърши.
А на камелия, Иванов и ivorad пиша нарочно така, за да се види, че не са това за което се представят.
Най-много се дразя когато някой лъже, манипулира и демагогства.
Винаги ще направя всичко възможно да покажа истината.
Ти не виждаш ли, че са пълни мишоци. Или вярваш на легендите за:

Иванов - милионер с най-добрите икономически и политически разбирания
ivorad - културн, грамотен и много запознат с имотите брокер
Сахиб - богат инвеститор в имоти и финасови инструменти пиещ коняк от 3000лв бутилката
камелия - интелигентана и преуспяла, с винаги перфектни предположения, супер социална красавица

Ти също влизаш в тази група с онази изцепка за прислугата в множествено число.
Защото си мисля, че по-скоро става дума за някоя чистачка, отколкото прислуга.
А не е невъзможно и да послъгваш.
Защото другата ти изцепка за BALLY и Zegna ме накара да съм на 90% сигурен още тогава, че не си им редовен клиент, а си чул нещо някъде. Най-вече споменаването на точно тези 2 марки в едно изречение и пълното мълчание на няколкото зададени от мен въпроса по този повод.

Но все пак си по-добре от тях в това, че не си панелообитател от гето или поне мисленето ти не е.
И за да не кажеш и ти, че незнам за какво говоря и съм гледал Zegna само през витрината.
Ето ти едни от нещата, които си взех от Италия за тази есен.

[media.snimka.bg]

И имай предвид, че българската Zegna няма нищо общо с италианската.
Да не говориме, че попринцип всичко извън серията им Napoli не е много над средното ниво, като качество и не е голяма хвалба, че го носиш.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2011-08-16 13:54 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 13:12:24
avatar
@ javcho, показваш отличен опит в разузнаване и анализ на форумците.
То, човек да го е страх да напише два реда, веднага ще го сложиш на детектора на лъжата.
но:
@Иванов, може да не е милионер, обаче имат богат опит в сектор строителство и анализ на пазара,
@ Камелия с нейните 15-тина години брокерлък вярвам, че е преминала през бая перипетии и затова е уверена и смела в писанията си (става въпрос за процедурни положения и хватки за имотите, а не за бъдещи прогнози).

И от двамата съм научил дребни професионални тънкости само от постовете им.
Форума е за това, да се обогатяваме взаимно.
Споменавам само тях (те сякаш са ти любимци), но човек попива знания от всички.......
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 13:23:10
avatar
Quote
TZARS
@ javcho, показваш отличен опит в разузнаване и анализ на форумците.
То, човек да го е страх да напише два реда, веднага ще го сложиш на детектора на лъжата.
но:
@Иванов, може да не е милионер, обаче имат богат опит в сектор строителство и анализ на пазара,
@ Камелия с нейните 15-тина години брокерлък вярвам, че е преминала през бая перипетии и затова е уверена и смела в писанията си (става въпрос за процедурни положения и хватки за имотите, а не за бъдещи прогнози).

И от двамата съм научил дребни професионални тънкости само от постовете им.
Форума е за това, да се обогатяваме взаимно.
Споменавам само тях (те сякаш са ти любимци), но човек попива знания от всички.......

моля те сподели какво си научил от камелия? аз смея да твърдя, че по-кухо парче от нея в този форум досега не съм срещал....
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 13:34:03
Quote
gekko
Quote
TZARS
@ javcho, показваш отличен опит в разузнаване и анализ на форумците.
То, човек да го е страх да напише два реда, веднага ще го сложиш на детектора на лъжата.
но:
@Иванов, може да не е милионер, обаче имат богат опит в сектор строителство и анализ на пазара,
@ Камелия с нейните 15-тина години брокерлък вярвам, че е преминала през бая перипетии и затова е уверена и смела в писанията си (става въпрос за процедурни положения и хватки за имотите, а не за бъдещи прогнози).

И от двамата съм научил дребни професионални тънкости само от постовете им.
Форума е за това, да се обогатяваме взаимно.
Споменавам само тях (те сякаш са ти любимци), но човек попива знания от всички.......

моля те сподели какво си научил от камелия? аз смея да твърдя, че по-кухо парче от нея в този форум досега не съм срещал....

Иванов е по-зле, ако не пише на майтап.
Ако пише нарочно глупостите, ОК.
Но ако си вярва има нещо направо патологочно.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 13:40:16
avatar
За мен иванов и сахуба са с диагноза те са за друго заведение.... а камито е куха лейка... няма нито една област в която да има дори бегли познания ама нито една... поне да можеше да плете да шие да каже човек ето поне за това става.... да ама не просто една пишман брокониерка която първа изхвърча като коркова тапа като дойде кризата
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 13:48:44
Quote
TZARS
@ javcho, показваш отличен опит в разузнаване и анализ на форумците.
То, човек да го е страх да напише два реда, веднага ще го сложиш на детектора на лъжата.
но:
@Иванов, може да не е милионер, обаче имат богат опит в сектор строителство и анализ на пазара,
@ Камелия с нейните 15-тина години брокерлък вярвам, че е преминала през бая перипетии и затова е уверена и смела в писанията си (става въпрос за процедурни положения и хватки за имотите, а не за бъдещи прогнози).

И от двамата съм научил дребни професионални тънкости само от постовете им.
Форума е за това, да се обогатяваме взаимно.
Споменавам само тях (те сякаш са ти любимци), но човек попива знания от всички.......

Не съм съгласен. Вредата, която ще понесеш от чете на глупостите им е по-голяма от ползата в пъти.

Не трябва да им се оставя място за изява, защото вредят много.
Знаеш ли колко такива многознайковци наживо съм ги докарвал до разревано положение с един по-дълъг разговор.
Такива хора трябва да се поставят на мястото им, за да не се вдига самочувствието без покритие.
Лошото е, че на повечето хора не им се занимава и ги подминават.
Попринцип и аз съм така. Но когато, както е в случая си позволят да ме обиждат, вече нещата стават лични. Преминавам всички граници и започвам с всички възможни методи. Положението става целата оправдава средствата в тези случай. Съгласен съм и някой да си развали мнението за мен.

Лошото тук е, че липса визуален контакт, а той е много полезен в такива ситуации.
Обикновенно само като ги погледна разбирам, къде са им проблемите и какво да им кажа, за да ги натисна психически.
След това да видиш как бързо омекват.
Тук те си мислят, че като не ги вижда човек могат да го заблудят.
Ясни са. Наживо ще спреш да ги слушаш само като ги погледнеш.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-16 14:21 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход