Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся да купя апартамент в мишел н бул.бг

Публикувано от studenta 
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
30-07-2011 - 12:40:59
Quote
ivorad
като те осведомя, че се отговаря не само на въпроси, но и на АРГУМЕНТИ

Има ли някъде тема бисери и вицове в този форум?

Иначе за мен така седят нещата.

Бях написал нещо. Ти каза, че не е така. Аз попитах защо. Ти отговори. После питаш, защо не ти отговарям на отговара, в който няма въпроси. Ами защото няма нещо, което вече да не съм написал. Няма какво да добавя. За мен не си прав, но виждам, че немога да ти го докажа и спирам. Аргументите и на двамата ги има. Ти обаче продължаваш да нахалстваш и да искаш от мен нещо, в случая отговор, все едно съм ти обещал или съм задължен, да ти се връзвам на акъла. И това го правиш за пореден път.

Виж, че когато ти не даде пример за по-добра сграда, аз спрях да питам и да нахалствам

Погледни и откъде започна темата. Аз дадох пример за добра според мен сграда. Панелообитателите ваднага скочиха, че панелка в Люлин е по-добра. В същото време ти не предлагаш алтернатива или нещо по-добро.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-30 13:35 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
30-07-2011 - 13:46:30
Quote
ivorad
Оценяваш тристайно апартаментче, обявено като "150, 60 кв.м.", за "върха"? При положение, че реалната квадратура не е повече от 80 кв.

Quote
ivorad
Не съм решавал за квадратурата, гледал съм проектите

В понеделник ще разберем дали тези твърдения са поредната лъжа. winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-30 14:03 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
30-07-2011 - 14:11:59
avatar
Quote
javcho

Погледни и откъде започна темата. Аз дадох пример за добра според мен сграда. Панелообитателите ваднага скочиха, че панелка в Люлин е по-добра. В същото време ти не предлагаш алтернатива или нещо по-добро.

Ето, това е чиста лъжа.
Наистина ли не схващаш какво ти се обяснява или намираш за забавно да демонстрираш ограничен капацитет?
Защото, третият вариант- нарочно да пишеш лъжи, е най- губещ, предвид възможността за проверка.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
30-07-2011 - 17:04:41
Quote
камелия
Quote
javcho
Погледни и откъде започна темата. Аз дадох пример за добра според мен сграда. Панелообитателите ваднага скочиха, че панелка в Люлин е по-добра. В същото време ти не предлагаш алтернатива или нещо по-добро.
Ето, това е чиста лъжа.
Наистина ли не схващаш какво ти се обяснява или намираш за забавно да демонстрираш ограничен капацитет?
Защото, третият вариант- нарочно да пишеш лъжи, е най- губещ, предвид възможността за проверка.

Ако обичаш не говори за лъжи точно ти, защото по-голям лъжец и демагог от теб е само Иванов. Със Сахиб сте наравно горе-долу.

Не съм излъгал. Аз наистина останах с впечатление, че си мислиш, че панелка в Люлин е по-добра от апартамент във въпросната сграда. Ето и част от забележките ти:

Quote
камелия
Сега си стана добре натоварена. Чудно преживяване ще е отварянето на прозореца на втори етаж, но тъй като обещават специална система за вентилиране, няма да има нужда. Ще си живеят на затворено. И без това, балконите са само за раздвижване на умрялата фасада ала "Ню Йорк- 19-и век".
И тъй като Джавчо не е с душа на панелообитател, представата му за лукс се изчерпва с окачените тавани и гипсокартона по стените. А, вярно- и полиран гранитогрес на подовете.

Quote
камелия
Не ти стана ясно, че средноинтелигентен човек не би живял в жилище " офисно изпълнение"?
Че не би търпял гипсокартон по стените- да му кънти на кухо, все едно че си комуникира с теб?
Че не би търпял окачени тавани, пълни с жици и съответните гадинки?
Че не би живял в камера, не можейки да си отвори прозорците поради минаващите отдолу коли?
Че не би живял без голям и удобен балкон, на който сутрин да си изпие кафето и да се полюбува на Витоша?
Че полираният гранит не е върха на представата му за лукс, а предпочита мрамора, например?
Че не би платил 20% общи части и не би приел да му обявят за реална, квадратура с включени виртуални квадрати?
Е, сега отново, но по- пространно и подредено ти го обясних. Ако пак не можеш да схванеш, а капацитета ти стига само до това, да се чудиш защо съм писала " полиран гранитогрес" вместо само " гранитогрес", не мога да ти помогна.

Ако пък признаваш, че твоят апартамент наистина е по-лош и с повече недостатъци. То тогава той си е тотален кимизарник и ти си лъгала досега, че е хубав и качествен.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-07-30 17:11 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
30-07-2011 - 17:27:52
avatar
Quote
javcho

Не съм излъгал. Аз наистина останах с впечатление, че си мислиш, че панелка в Люлин е по-добра от апартамент във въпросната сграда. Ето и част от забележките ти:

Quote
камелия
Сега си стана добре натоварена. Чудно преживяване ще е отварянето на прозореца на втори етаж, но тъй като обещават специална система за вентилиране, няма да има нужда. Ще си живеят на затворено. И без това, балконите са само за раздвижване на умрялата фасада ала "Ню Йорк- 19-и век".
И тъй като Джавчо не е с душа на панелообитател, представата му за лукс се изчерпва с окачените тавани и гипсокартона по стените. А, вярно- и полиран гранитогрес на подовете.

Quote
камелия
Не ти стана ясно, че средноинтелигентен човек не би живял в жилище " офисно изпълнение"?
Че не би търпял гипсокартон по стените- да му кънти на кухо, все едно че си комуникира с теб?
Че не би търпял окачени тавани, пълни с жици и съответните гадинки?
Че не би живял в камера, не можейки да си отвори прозорците поради минаващите отдолу коли?
Че не би живял без голям и удобен балкон, на който сутрин да си изпие кафето и да се полюбува на Витоша?
Че полираният гранит не е върха на представата му за лукс, а предпочита мрамора, например?
Че не би платил 20% общи части и не би приел да му обявят за реална, квадратура с включени виртуални квадрати?
Е, сега отново, но по- пространно и подредено ти го обясних. Ако пак не можеш да схванеш, а капацитета ти стига само до това, да се чудиш защо съм писала " полиран гранитогрес" вместо само " гранитогрес", не мога да ти помогна.

Quote
javcho
Ако пък признаваш, че твоят апартамент наистина е по-лош и с повече недостатъци. То тогава той си е тотален кимизарник и ти си лъгала досега, че е хубав и качествен.

Е, защо да призная че моят апартамент е с повече недостатъци, след като не е . Което не значи, че всички апартаменти в Люлин са без недостатъци. Глупаво е да се правят обобщения "ан гро", защото не само не са верни, ами са и смешни.
След като изброявам недостатъците, които не бих приела, то е ясно, че са избегнати във всичките ми жилища. Или, са били избегнати, но в момента, в който, по независещи от мен причини, условията са се променили, аз съм напуснала жилището. За Хиподрума става дума, както вече обясних.
По- интересно ми е друго- като съм ти изброила отрицателните неща в тази сграда, имаш ли с нещо да ме обориш или си съгласен " по принцип"?
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
30-07-2011 - 19:29:43
Quote
камелия
Е, защо да призная че моят апартамент е с повече недостатъци, след като не е . Което не значи, че всички апартаменти в Люлин са без недостатъци. Глупаво е да се правят обобщения "ан гро", защото не само не са верни, ами са и смешни.
След като изброявам недостатъците, които не бих приела, то е ясно, че са избегнати във всичките ми жилища. Или, са били избегнати, но в момента, в който, по независещи от мен причини, условията са се променили, аз съм напуснала жилището. За Хиподрума става дума, както вече обясних.
По- интересно ми е друго- като съм ти изброила отрицателните неща в тази сграда, имаш ли с нещо да ме обориш или си съгласен " по принцип"?

Еми тогава защо ме обвиняваш, че лъжа, когато казвам, че ти си мислиш, че панелка в Люлин може да е по-добра от апартамент в тази сграда.

Пак трябва да повтарям.
Единственото ми забележка по сградата, както вече казах е фасадата.
Аз харесвам по-изчистен и симетричен дизайн.
Също така харесвам по-модерни материали и цветове.
Наживо може и да си сменя мнението.
И пак повтарям, не мисля, че е много зле. Просто не е перфектно.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-30 19:32 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
30-07-2011 - 19:54:22
Quote
камелия
Не ти стана ясно, че средноинтелигентен човек не би живял в жилище " офисно изпълнение"?
Че не би търпял гипсокартон по стените- да му кънти на кухо, все едно че си комуникира с теб?
Че не би търпял окачени тавани, пълни с жици и съответните гадинки?
Че не би живял в камера, не можейки да си отвори прозорците поради минаващите отдолу коли?
Че не би живял без голям и удобен балкон, на който сутрин да си изпие кафето и да се полюбува на Витоша?
Че полираният гранит не е върха на представата му за лукс, а предпочита мрамора, например?
Че не би платил 20% общи части и не би приел да му обявят за реална, квадратура с включени виртуални квадрати?
Е, сега отново, но по- пространно и подредено ти го обясних. Ако пак не можеш да схванеш, а капацитета ти стига само до това, да се чудиш защо съм писала " полиран гранитогрес" вместо само " гранитогрес", не мога да ти помогна.

Това е от ЕГНто. Ако на вярваш разпитай хора под 35 години.

Не си виждала май изпълнение на пълна система гипскартон с топло и шумоизолация? При нея няма кухо.

Това, че в панелките има гадинки не значи, че навсякъде ги има. То е до хигиена, а не до вид строителство. При панелките могат да влезнат и от съседите през неуплатнените панели, тук поне това не може да стане. Пазиш ли си чисто, няма да има гадинки.

Никакъв проблем да си отвориш прозореца. Все едно да кажеш, че в Южния парк, който е на 5-10 метра, е лош въздуха.

Искаш балкон, взимаш някой от апартаментите на 12ти етаж. Към А61 има 46кв тераса на 13ти етаж и гараж.

Много соц ми е на мен мрамора. И като здравина и трайност е много по-лош.

Не можах да разбера, защо си писала полиран гранитогрес, като никъде го няма в описанието.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
01-08-2011 - 11:24:24
Quote
javcho
Quote
ivorad
Оценяваш тристайно апартаментче, обявено като "150, 60 кв.м.", за "върха"? При положение, че реалната квадратура не е повече от 80 кв.

Quote
ivorad
Не съм решавал за квадратурата, гледал съм проектите

В понеделник ще разберем дали тези твърдения са поредната лъжа. winking smiley

Както и предполагах брокерът ivorad е обикновен лъжец и манипулатор.

Не е гледал никакви проекти. Ако пък е гледал, значи и той е от тези брокери, които не могат да разчетат един чертеж.

Реалната квадратура се оказа 119кв.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
01-08-2011 - 12:04:04
avatar
Quote
javcho
Това е от ЕГНто. Ако на вярваш разпитай хора под 35 години.

Не си виждала май изпълнение на пълна система гипскартон с топло и шумоизолация? При нея няма кухо.

Това, че в панелките има гадинки не значи, че навсякъде ги има. То е до хигиена, а не до вид строителство. При панелките могат да влезнат и от съседите през неуплатнените панели, тук поне това не може да стане. Пазиш ли си чисто, няма да има гадинки.

Никакъв проблем да си отвориш прозореца. Все едно да кажеш, че в Южния парк, който е на 5-10 метра, е лош въздуха.

Искаш балкон, взимаш някой от апартаментите на 12ти етаж. Към А61 има 46кв тераса на 13ти етаж и гараж.

Много соц ми е на мен мрамора. И като здравина и трайност е много по-лош.

Не можах да разбера, защо си писала полиран гранитогрес, като никъде го няма в описанието.

Много бързо би отбой!:]
Досега твърдеше, че гадинките са задължителни за панелите, просто защото са панели, а сега се оказа че мислиш като мен- че всичко зависи от поддръжката. А като говориш за " неуплатнени панели", пак показваш незнание, особено сравнявайки с " уплътнените" с вата пространства при окачените тавани и гипсокартонените стени.
Пак ще ти напомня, че от позицията на твоето ЕГН, ти реши, че втори етаж е чудесен избор, че минаващите отдолу коли няма да пречат на чистия въздух, нито на тишината, че пародията на балкон се компенсира от бройката.
Каква ще бъде подовата настилка, всъщност е без значение и е нормално един да харесва гранит, друг мрамор, трети- теракота. Просто полирания гранит и гранитогреса не са нито екзотични, нито луксозни материали, а гипсокартона и окачените тавани- още по- малко, за да се окачествява една сграда като много качествена. Качеството на поставяне на тия, предназначени по принцип, за офиси материали, не може да създаде комфорт на обитаване, различен от този- в офиса. smiling smiley
Така че, ако ти обяснявам пространно, то е за да видиш и другата гледна точка, а ако намериш монолитно строителство, при което са избегнати всички тези минуси, ще разбереш колко е различно и какво наистина значи добра за обитаване среда.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
01-08-2011 - 12:16:57
avatar
Камелио живееш в най-голямото гето на София, приеми го стига си си хвалила смотаната грозна панелка, че стана за смях....всякакъв опит за сравнение на тази сграда с която и да е панелка в Люлин е направо абсурден.... и още нещо не ме въвличай в безсмислени диалози, защото нямам време да се занимавам с теб, репликите ти вече ги знам наизуст. Живей си сред мангалите в панеленото гето Люлин и си трай...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход