Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Откъде идва разликата?

Публикувано от dеlluxx 
Re: Откъде идва разликата?
25-07-2011 - 09:33:51
Пишеш,пишеш...и точно на най-важното...трееееес некоя простотия у масата...

"никой ли не им каза, че в Европа хората живеят в индивидуални къщи"

[epp.eurostat.ec.europa.eu]
Re: Откъде идва разликата?
25-07-2011 - 09:36:26
Quote
Камито
И за най-глупавия е ясно, че цените на имотите ще падат още дълго и значително - защото много, ама много ми се иска да е така. Тези, които в момента могат да си позволят да купят, са много малко - и аз не съм от тях. И броят им се увеличава много бавно - и май никога няма да бъда. От друга страна, необитаемите апартаменти са огромно количество - абе харесал съм си до нас един апартамент, в който не свети и никой не живее, мамичката им. Отделно, на пазара излизат все повече имоти, купени с кредит, който не може да се обслужва - излизат, влизат, излизат, и пак за нищо не стават, а тия, които стават, пак пари струват.
Re: Откъде идва разликата?
25-07-2011 - 09:37:48
avatar
Quote
Imotko
Quote
Камито
И за най-глупавия е ясно, че цените на имотите ще падат още дълго и значително - защото много, ама много ми се иска да е така. Тези, които в момента могат да си позволят да купят, са много малко - и аз не съм от тях. И броят им се увеличава много бавно - и май никога няма да бъда. От друга страна, необитаемите апартаменти са огромно количество - абе харесал съм си до нас един апартамент, в който не свети и никой не живее, мамичката им. Отделно, на пазара излизат все повече имоти, купени с кредит, който не може да се обслужва - излизат, влизат, излизат, и пак за нищо не стават, а тия, които стават, пак пари струват.

*beer*clap:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Откъде идва разликата?
25-07-2011 - 10:12:46
Имоти без пари няма да има - както отбелязва Имотко.
Re: Откъде идва разликата?
25-07-2011 - 10:51:38
avatar
Quote
Lubimec13
Имоти без пари няма да има - както отбелязва Имотко.

И аз викам, че имоти без пари няма да има, но ще има имоти на паветата за по 149лв/м2. 149 ще изглеждат доста пари на някои продавачи. Продавачите отдавна ще са забравили времената когато имотите имса стрували 400евро/м2.
Re: Откъде идва разликата?
25-07-2011 - 11:11:01
Quote
dеlluxx

И аз викам, че имоти без пари няма да има, но ще има имоти на паветата за по 149лв/м2. 149 ще изглеждат доста пари на някои продавачи. Продавачите отдавна ще са забравили времената когато имотите имса стрували 400евро/м2.

Такива врачки съм ги чувал. И нищо не се е сбъднало.
Re: Откъде идва разликата?
25-07-2011 - 11:57:23
avatar
Quote
Lubimec13
Такива врачки съм ги чувал. И нищо не се е сбъднало.

И изненадата в Слатина ли мислиш, че няма да се сбъдне? До скоро Драгомире.
1.9
Re: Откъде идва разликата?
25-07-2011 - 20:33:53
Quote
Imotko
Quote
Камито
И за най-глупавия е ясно, че цените на имотите ще падат още дълго и значително - защото много, ама много ми се иска да е така. Тези, които в момента могат да си позволят да купят, са много малко - и аз не съм от тях. И броят им се увеличава много бавно - и май никога няма да бъда. От друга страна, необитаемите апартаменти са огромно количество - абе харесал съм си до нас един апартамент, в който не свети и никой не живее, мамичката им. Отделно, на пазара излизат все повече имоти, купени с кредит, който не може да се обслужва - излизат, влизат, излизат, и пак за нищо не стават, а тия, които стават, пак пари струват.

Ми ... Безимотко/Брокер-Безработко или с 2 думи - Идиотко...
Яяяя Сахиба се преоблякъл бе... Ма Безнадежден Идиот 13 по му приляга ...

Ками, не се хаби да обясяваш на тези двамата идиоти, че и на другите двамца (баба камелия и кретена иванов). Нема смисъл. Те това си го знаят, ама не им изнася. Ама изнася им или не, тва е! Сахиба вече пое по пътя на Пундю (ма наистина ми липсва, беее...), скоро и другите ще тръгнат по реда си. Ха със здраве!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-25 20:53 от 1.9.
Re: Откъде идва разликата?
25-07-2011 - 21:07:00
Quote
dеlluxx
ще има имоти на паветата за по 149лв/м2. 149 ще изглеждат доста пари на някои продавачи.


Хе, хе - пореден хит на тема "149" - този път в лева!

:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход