Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще успеят ли продавачите да хванат последния влак преди кризата през 2013-та

Публикувано от greenbul 
Re: Ще успеят ли продавачите да хванат последния влак преди кризата през 2013-та
20-07-2011 - 12:56:36
Пак някой си говори сам със себе си, ама нейсе. Като си намериш хубав нов обзаведен апартамент под наем в Лозенец за 200 евро и като си намериш същия за цена 30000 евро, ела да ми се обадиш.
Re: Ще успеят ли продавачите да хванат последния влак преди кризата през 2013-та
20-07-2011 - 13:11:01
Баси глупостите.... smiling smiley))))
Re: Ще успеят ли продавачите да хванат последния влак преди кризата през 2013-та
20-07-2011 - 13:12:49
При преобладаващата част от моите познати притежаването на собствен апартамент в София си остава основна ценност, свещена почти колкото семейството. Докато този манталитет на типичния българин не се промени, предвиждам цените на имотите да намаляват с темпове, подобни на тези от последните 1-2 години.
Re: Ще успеят ли продавачите да хванат последния влак преди кризата през 2013-та
20-07-2011 - 13:14:05
Напротив, при такъв манталитет би трябвало цените на имотите да се качват с темповете от по-предишните 2-3 години.
Re: Ще успеят ли продавачите да хванат последния влак преди кризата през 2013-та
20-07-2011 - 13:16:43
Колегата взе под наем в Красно село, обзаведен, тристаен с паркомясто за 300 Евро. Апартаментът е на един от собствениците на парцела, а кооперацията е от 2007-а. Неговият апартамент е на 2-ри етаж, а на 3-и над него са го продали същия на "инвеститири" за 92000 евро. Смятай на каква печалба са.
Re: Ще успеят ли продавачите да хванат последния влак преди кризата през 2013-та
20-07-2011 - 13:47:22
Quote
Dancho M
При преобладаващата част от моите познати притежаването на собствен апартамент в София си остава основна ценност, свещена почти колкото семейството. Докато този манталитет на типичния българин не се промени, предвиждам цените на имотите да намаляват с темпове, подобни на тези от последните 1-2 години.

Не е точно така - загубата на 20-30к Евро за един кратък период от 3-4 години има силно "отрезвявящ" ефект, дори за най-верните поклонници на свещената крава НИ, вЕрвай ми. smiling smiley
Re: Ще успеят ли продавачите да хванат последния влак преди кризата през 2013-та
20-07-2011 - 14:19:32
Абе аз вас да работите ли ви пратих или да пишете глупости?

На строителят може и да му е без пари, как е без пари на всеки наследник, това да не означава, че трябва да продаде апартаментите за 50 лв. парчето? Сто лева да ми излезе квадрата ще го продавам за колкото си искам, а ако не мога ще го разруша и пак няма да го дам евтино!

А сега който има работа да се захваща за нея, безработните да отиват да чистят обществените места! Аман от тунеядци!
Re: Ще успеят ли продавачите да хванат последния влак преди кризата през 2013-та
20-07-2011 - 14:37:40
avatar
Quote
др. Иванов
Абе аз вас да работите ли ви пратих или да пишете глупости?

На строителят може и да му е без пари, как е без пари на всеки наследник, това да не означава, че трябва да продаде апартаментите за 50 лв. парчето? Сто лева да ми излезе квадрата ще го продавам за колкото си искам, а ако не мога ще го разруша и пак няма да го дам евтино!

А сега който има работа да се захваща за нея, безработните да отиват да чистят обществените места! Аман от тунеядци!

И против строителите си има лекарство - разходка в багажник на джип по тъмна доба. Рязане на уши и пръсти и т.н.
Re: Ще успеят ли продавачите да хванат последния влак преди кризата през 2013-та
20-07-2011 - 15:09:23
Делукс, снимката твоя ли е или се изживяваш като жена?
Re: Ще успеят ли продавачите да хванат последния влак преди кризата през 2013-та
20-07-2011 - 15:41:00
Quote
Seira
Колегата взе под наем в Красно село, обзаведен, тристаен с паркомясто за 300 Евро. Апартаментът е на един от собствениците на парцела, а кооперацията е от 2007-а. Неговият апартамент е на 2-ри етаж, а на 3-и над него са го продали същия на "инвеститири" за 92000 евро. Смятай на каква печалба са.

На каква печалба са може да смяташ само ти, вие, сривльовците и без това само премятате безидейно чуждите пари и сметки по форумите. Което обаче няма нищо общо с истината. Ти защо не сметнеш обезщетения хазайн, дето тоя апартамент не му струва нищо, на каква печалба е???
И защо не се позамислиш, ако дядото на същия тоя хазайн беше беден сривльо, какво щеще да получи внука му сега.:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход