Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Въпрос за А.15

Публикувано от dеlluxx 
Re: Въпрос за А.15
19-07-2011 - 15:00:44
Народопсихология, какво да я правиш. Много е трудно да си признаеш, че си глупав.*beer*
Re: Въпрос за А.15
19-07-2011 - 22:11:11
Quote
dеlluxx

Едно време тука във форума тетка камелия ми се присмиваше, че няма да успея да взема нищо от обезщетението за забавата, пък сега вече съм собственик на 1/2 вместо 1/4 от сградата. Аз може да не съм юрист, но когато трябва да се оформят и подписват документи си плащам за услугите на топ адвокати. Не са евтини, но пък досега нямат пропуск.


Пиленце кретеняво, записвай:
1. 1/2 от нищо е точно толкова, колкото 1/4. Т.е. - нищо. Радвай се колкото си искаш.
2. Хората, които ползват услугите на "топ адвокати" не задават подобни кретенски въпроси по форумите
:]
Re: Въпрос за А.15
19-07-2011 - 22:15:17
Quote
др. Иванов


Акт 15 е след Акт 14, т.е. земята вече не е твоя, а обща без значение какво сте писали относно прехвърлянето, защото то става по силата на закона, съгласно тълкувателно решение на ВКС. Не съм чел писаното дотук, но изпрати ли ти покана и не се явиш вече ти си в забава и всички рискове са върху тебе. Подпишеш ли необосновано възражение отново си в забава и освен това ще платиш и делото с което строителят ще докаже, че не е в нарушение. Там си слабата страна, освен ако не те представлява др. Иванов, защото строителят ще поиска вещото лице, той ще държи връзка с него и ще го убеди в правотата си. След това може да поискаш тройна, но и там вещите лица ще са две за него и едно за тебе. Все си капо!
Честта на мъжа е в спазването на договорите! Като изкючим инструмента.

Аман от тебе, защо го светкаш за елементарните му заблуди? Тоя кретен разиграва някакво парцелче на баба си и се изживява като "инвеститор". Само че със сигурност е оплел конците и тепърва има да пищи в стил "как се прекарах!". Подобни хаховци никога не могат да разберат, че никой няма полза от мъртва захапка на съдружници, единствената последица от което е общата загуба......
Re: Въпрос за А.15
19-07-2011 - 23:05:40
Прав си, таковай -учи, таковай-учи и накрая нита натаковани, нито научени!
Re: Въпрос за А.15
20-07-2011 - 10:33:03
avatar
Quote
ivorad
Quote
dеlluxx

Едно време тука във форума тетка камелия ми се присмиваше, че няма да успея да взема нищо от обезщетението за забавата, пък сега вече съм собственик на 1/2 вместо 1/4 от сградата. Аз може да не съм юрист, но когато трябва да се оформят и подписват документи си плащам за услугите на топ адвокати. Не са евтини, но пък досега нямат пропуск.


Пиленце кретеняво, записвай:
1. 1/2 от нищо е точно толкова, колкото 1/4. Т.е. - нищо. Радвай се колкото си искаш.
2. Хората, които ползват услугите на "топ адвокати" не задават подобни кретенски въпроси по форумите
:]

Виждаш ли лайньо докъде те докарах? Докарах те дотам, че на всеки мой постинг да лаеш като бездомно куче софииски трамвай. И не си само ти, който и нормален човек да пусне някаква тема, да зададе въпрос или да цитира статия, то глутницата (ивчо, имотко, камелия, дичо и отскоро и пациент Иванов) се появява и започва един неистов вой. Лай си лай си не ми пречиш и ти душа носиш.
Re: Въпрос за А.15
20-07-2011 - 13:26:02
Quote
dеlluxx


Виждаш ли лайньо докъде те докарах? Докарах те дотам, че на всеки мой постинг да лаеш като бездомно куче софииски трамвай. И не си само ти, който и нормален човек да пусне някаква тема, да зададе въпрос или да цитира статия, то глутницата (ивчо, имотко, камелия, дичо и отскоро и пациент Иванов) се появява и започва един неистов вой. Лай си лай си не ми пречиш и ти душа носиш.

Смехурко, самоназначаването ти в групата на "нормалните" хора е поредната ти убийствена изява. Не само защото не е вярно това, че въпросната "глутница" се държала така с "нормалните" / аз лично доста пъти съм консултирал наистина нормални питащи, напълно добронамерено и безплатно/, а и защото думичката "нормален", съотнесена към шизоидната ти личност, е възможно най-нелепата.
Поредната реакция е - :}
Re: Въпрос за А.15
20-07-2011 - 14:28:09
avatar
Quote
ivorad
Quote
dеlluxx


Виждаш ли лайньо докъде те докарах? Докарах те дотам, че на всеки мой постинг да лаеш като бездомно куче софииски трамвай. И не си само ти, който и нормален човек да пусне някаква тема, да зададе въпрос или да цитира статия, то глутницата (ивчо, имотко, камелия, дичо и отскоро и пациент Иванов) се появява и започва един неистов вой. Лай си лай си не ми пречиш и ти душа носиш.

Смехурко, самоназначаването ти в групата на "нормалните" хора е поредната ти убийствена изява. Не само защото не е вярно това, че въпросната "глутница" се държала така с "нормалните" / аз лично доста пъти съм консултирал наистина нормални питащи, напълно добронамерено и безплатно/, а и защото думичката "нормален", съотнесена към шизоидната ти личност, е възможно най-нелепата.
Поредната реакция е - :}

Лай лайньо, лай. Или лайна яж и си трай. Четете ли драги форумци "той бил консултирал" ха ха ха winking smiley winking smiley "че и безплатно" - това предполага че наш лайньо и платени консултации дава winking smiley Аз пък г-н лайньо викам че на тебе никой не ти ги е търсил "консултациите" winking smiley Търсят ти ги само в болната ти кратуна winking smiley Залагам 1000 евро че ти и срдно образование нямаш "консултанте"
Re: Въпрос за А.15
27-07-2011 - 21:10:19
avatar
Quote
dеlluxx

Лай лайньо, лай. Или лайна яж и си трай. Четете ли драги форумци "той бил консултирал" ха ха ха winking smiley winking smiley "че и безплатно" - това предполага че наш лайньо и платени консултации дава winking smiley Аз пък г-н лайньо викам че на тебе никой не ти ги е търсил "консултациите" winking smiley Търсят ти ги само в болната ти кратуна winking smiley Залагам 1000 евро че ти и срдно образование нямаш "консултанте"

Когато кажем “сексуални перверзии”, или “извращения”, в повечето случаи се сещаме за някоя девиация и отклонения в начините на реализация на влеченията
Скат(копрофилия) - включва всякакви игри с изпражнения, мажат се по телата, ядат се и др.

ПП Вида образование е без значение при извращенията.
Re: Въпрос за А.15
27-07-2011 - 22:58:34
avatar
Quote
OwnerBG
Quote
dеlluxx
Оунъре ето това намерих по въпроса: [lex.bg]

Мдааа започва да става интересно. Доколкото разбрах няма как (законно) строителя да извади частичен А.15 само за отделни апартаменти в сградата. А тръгне ли незаконно да действа (чрез подкупи примерно) то тогава още по-добре за мене, че ми развързва ръцете за действие.

Тъй де. Интересно си е.
А и е напълно законно.
Наблегни на думите "общи части".
Там е ключа от акта.
А колко е лесно да те покани, без да разбереш даже.
Там е и адресната регистрация, и постоянния адрес и още куп номера.
Изтръскал си го здраво.
Не очаквай цветя и рози.
Споразумели сте се.
Остави човека да излезе от инвестицията с разумни загуби.

Оунъре, попитах адвоката и чак днес получих отговор. Адвоката е стигнал чак до колегите му от ДНСК. Абе дълга история и обяснения, но накратко: В моя случай законно няма как да стане. Тия номера с адресната регистрация пък въобще не минават, защото тогава ще започнат едни нескончаеми дела, запори и се досещаш че пак ще е на моето. Сградата ще е на трупчета за доста дълго време. Случая в Младост дето го даваш за пример е коренно различен и няма нищо общо с моя.
Re: Въпрос за А.15
27-07-2011 - 23:50:03
avatar
Quote
dеlluxx
Quote
OwnerBG
Quote
dеlluxx
Оунъре ето това намерих по въпроса: [lex.bg]

Мдааа започва да става интересно. Доколкото разбрах няма как (законно) строителя да извади частичен А.15 само за отделни апартаменти в сградата. А тръгне ли незаконно да действа (чрез подкупи примерно) то тогава още по-добре за мене, че ми развързва ръцете за действие.

Тъй де. Интересно си е.
А и е напълно законно.
Наблегни на думите "общи части".
Там е ключа от акта.
А колко е лесно да те покани, без да разбереш даже.
Там е и адресната регистрация, и постоянния адрес и още куп номера.
Изтръскал си го здраво.
Не очаквай цветя и рози.
Споразумели сте се.
Остави човека да излезе от инвестицията с разумни загуби.

Оунъре, попитах адвоката и чак днес получих отговор. Адвоката е стигнал чак до колегите му от ДНСК. Абе дълга история и обяснения, но накратко: В моя случай законно няма как да стане. Тия номера с адресната регистрация пък въобще не минават, защото тогава ще започнат едни нескончаеми дела, запори и се досещаш че пак ще е на моето. Сградата ще е на трупчета за доста дълго време. Случая в Младост дето го даваш за пример е коренно различен и няма нищо общо с моя.

До ДНСК стигнал викаш.Дано не му плащаш, а ти прави услуга по приятелски.
Така и не разбрах какво всъщност искаш.Какво целиш.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход