Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам ли щанс да продам този имот?

Публикувано от ivans21 
Re: Имам ли щанс да продам този имот?
18-07-2011 - 12:56:15
Писмено ли трябва да предложа имота на другите лица или може устно?

Quote
ivorad
Най-коректното поведение в подобен случай е първо да се обърнете към останалите съсобственици на имота, като им предложите да изкупят Вашия дял на цена, удовлетворяваща и двете страни. Ако няма желаещи, тогава можете да предложите имота на трети лица.

Под целият имот имате предвид моята част или целият парцел от 255 кв.м. Става въпрос за третите лица?
Re: Имам ли щанс да продам този имот?
18-07-2011 - 12:59:11
avatar
Quote
ivans21
Мога ли да намеря специалист в агенция за продажби на имоти ?

Можеш и още как.
Какво стана със земеделската земя и пълномощните.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Имам ли щанс да продам този имот?
18-07-2011 - 13:00:51
Quote
ivans21
Писмено ли трябва да предложа имота на другите лица или може устно?

Quote
ivorad
Най-коректното поведение в подобен случай е първо да се обърнете към останалите съсобственици на имота, като им предложите да изкупят Вашия дял на цена, удовлетворяваща и двете страни. Ако няма желаещи, тогава можете да предложите имота на трети лица.

Под целият имот имате предвид моята част или целият парцел от 255 кв.м. Става въпрос за третите лица?

Можете да продадете единствено това, което притежавате: ид.ч. от парцел от 255 кв. и Вашата част от сградата.
Първото предложение към останалите съсобственици би следвало да е устно / просто поговорете с тях, това, вероятно, са Ваши роднини/. Ако се споразумеете за цени и срокове, наемате адвокат-специалист по имотни дела и правите сделката.
Това е.
Re: Имам ли щанс да продам този имот?
19-07-2011 - 18:49:22
парцела е много малък и шанса да го продадете и да си разделите парите е малък а съсъобствениците надали им трябва твоята илеална част. не каза построиката стажа ли за несхто и колко е голяма
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход