Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Умрелият пазар на НИ си казва думата 200 евро/м2... ще стигнем ли 149 догодина? или ще е по-скоро и само в Люлин и Обеля или ще има и на паветата?

Публикувано от dеlluxx 
Quote
1.9
Не разбрахте ли, че безимотко-идиотко, пациента иванов и кака камелия са брокерчета, но маскирани (те си мислят) като горд собственик на кимизарник, строител и бивш брокер, респективно.

Какво стана наистина с камелия?
Да не се е гътнала, все пак е на години.
Или е отишла да си развива селския туризъм на Балкана?
Ако е второто и не е пуснала Интернет за клиентите, толкова и разбира от този бизнес. :]

Имотко е патологичен случай.
Отпуска е, но продължава със спама.
Той веднъж се беше изпуснал, че не може да си измисли никакво забавление.
Трагедия.
Quote
javcho
Какво стана наистина с камелия?
Да не се е гътнала, все пак е на години.
Или е отишла да си развива селския туризъм на Балкана?
Ако е второто и не е пуснала Интернет за клиентите, толкова и разбира от този бизнес. :]

На камелия новите собственици на имоти.нет не са и платили обещаното от предишните за 10000 поста. И затова тя вече няма мотивация.
Имотко всъщност е Ипотечко, сам си го каза smiling smiley
Имотко не е ипотечко, но не това е причината да не харесвам въобще ЧСИ-тата. Причината е, че са алчни и безскрупулни измамници.
А Обеля за мен не съществува като пазар и критерий за такъв, както и Люлин, или разни Доброславци, Чибаовци и прочие локации. А и дори някой да си е купил нещо на далавера от ЧСИ, една птичка няма да направи сривльовската пролет.
Quote
Imotko
Имотко не е ипотечко, но не това е причината да не харесвам въобще ЧСИ-тата. Причината е, че са алчни и безскрупулни измамници.
А Обеля за мен не съществува като пазар и критерий за такъв, както и Люлин, или разни Доброславци, Чибаовци и прочие локации. А и дори някой да си е купил нещо на далавера от ЧСИ, една птичка няма да направи сривльовската пролет.

Бе нема да е без причива ...

И брокерите са същата пасмина, ама аз не ги мразя, а ги съжалявам. Та това е последната им дейност преди трайната безработица.
Quote
dеlluxx
[www.sales.bcpea.org]

Догодина при ЧСИ 149 ще е съвсем нормална средна цена. А сделките ще са само при ЧСИ.


Да се съди за цените на НИ по една обява при ЧСИ, при това - за продажбата на 1/2 идеална част от апартамент в най-непрестижния софийски панелен комплекс, е особена форма интелигентност. Нарича се "малоумие".
Честито!
winking smiley
Quote
ivorad
Quote
dеlluxx
[www.sales.bcpea.org]

Догодина при ЧСИ 149 ще е съвсем нормална средна цена. А сделките ще са само при ЧСИ.


Да се съди за цените на НИ по една обява при ЧСИ, при това - за продажбата на 1/2 идеална част от апартамент в най-непрестижния софийски панелен комплекс, е особена форма интелигентност. Нарича се "малоумие".
Честито!
winking smiley

Пиши си ивчо, пиши си нещастнико не ми пречиш. За твое сведение - винаги има една "първа птичка". Ти обаче си достатъчно малоумен че да не разбереш че моят пистинг очертава посоката, а не "съди за цените" сега. Е затова цялата държава е на такова дередже - каквито "юристите" , такова и правосъдието - такова и дереджето. Честито!
Quote
dеlluxx


Пиши си ивчо, пиши си нещастнико не ми пречиш.


Драги Делукс-с-с-с-ссссссссс, нямам никакво намерение да преча никому, особено на психари за връзване!
Просто се майтапя от време на време с буйстващите шизоиди тук, нищо повече.
smiling smiley
Quote
javcho

Какво стана наистина с камелия?
Да не се е гътнала, все пак е на години.
Или е отишла да си развива селския туризъм на Балкана?
Ако е второто и не е пуснала Интернет за клиентите, толкова и разбира от този бизнес. :]

Каквото и да става с мен, Джавчо, е по- разнообразно от ходенето в Какао и Беларус!:]
Няма причина да се гътна, но теб да те отстрелят- доста е възможно, затова внимавай да не гушнеш букета млад и зелен.
На " Запад" бях за малко- по работа и за кеф. И знаеш ли- чалга заведение и японски водорасли, не видях.
Утре пак заминавам, а ти не страдай, ще се връщам от време на време да ви гледам сеира.:]
Къде видя някой да буйства бре ивчо? И аз се майтапя с нещастници раздаващи квалификации по отношение на други форумци, наричайки това майтапи като ги наричам ЛАЙНА. Та ти си едно голямо ЛАЙНО ивчо. Нищо повече. Опитай се да го разбереш и запомниш. Повярвай ми така е.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход