Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011

Публикувано от paio 
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
16-12-2012 - 11:17:52
Quote
darkside
Иворадчо, на тая дата (21.03.2011) едното дето е сигурно, е че ще дойде първа пролет.
Тия облигацийки, дето Пощенска ги пуска с доходност 15% / 17% и на тех падежа им е горе долу тогава....хората са си сметнали, че нема да загубат. Набират средства демек! Левчето колко ша струва, не знам. Ако знаех, щех да са казвам Сорос, за по-накратко.........
Цените на имотите пък мое да са паднали с още 30 /40% , некои и с повече. И то ако борда си е на местото. Най-многото ще са с цена клоняща съм zero поради пълната липса на интерес.
При 127 000 празни кимита (само в София) , демографски проблем, растяща безработица, обедняването на масовия зрител, ти кво очакваш........чудеса?
Чувал ли си за W-образната? И да не си, така или иначе ша я видиш отблизо......И на мен ми беше добре до 2008-ма, ама не мое да си затваряме очите пред реалността....
Оня пич от Флоримонт ако моеше да продава, немаше да ти прави оферта : "вноска 600е. без първоначална, 670е.кв м. и 0 лихва!" Ама поне е гъвкав, усеща ветъра на промената.....
Та аз нема да се смея март месец...
Ама и на тебе нема да ти е до смех............
Иворадчоу.......припомни ми мноу интересни постове.....!
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
16-12-2012 - 11:39:20
Quote
paio
.припомни ми мноу интересни постове.....!

Още по-интересно е сравнението на твоите някогашни позиции с днешните. Изводите са очевидни:
1. Слаб си в прогнозирането.
2. Имаш къса памет.
3. Второто ти помага да продължаваш с първото.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
16-12-2012 - 11:46:26
Quote
ivorad
Quote
paio
.припомни ми мноу интересни постове.....!

Още по-интересно е сравнението на твоите някогашни позиции с днешните. Изводите са очевидни:
1. Слаб си в прогнозирането.
2. Имаш къса памет.
3. Второто ти помага да продължаваш с първото.
И ти имаш некои малки недостатъци, ма нека да не ги споменаваме.....
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
16-12-2012 - 12:18:50
Quote
paio
И ти имаш некои малки недостатъци, ма нека да не ги споменаваме.....

И тях ли успя да забравиш?
Хмммм - казах ти, че имаш къса памет, ама пък чак толкова къса...winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход