Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011

Публикувано от paio 
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
16-08-2011 - 21:42:33
Quote
ivorad
Quote
gekko


Ааааааааа гледам и не вярвам на ушите си !!!! Брокониера Иворад с половин уста признава, че срива продължава хаха, май фазата на отрезвяването е настъпила ...

Филмираш се, Бай Хънтю, пак се филмираш в някакъв пост-соц филм - хайде сега открий мой пост, в който съм обявил кризата за приключила, цените нагоре, а пазарът - песен!
Чакам да откриеш подобна моя позиция. Успех в откривателството!
Хахаха направо ме кефиш. Явно вечер се будиш потен от кошмари заради мен. Все пак виж кого си коментирал *pardon*
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
16-08-2011 - 21:49:38
Quote
hunterA

Хахаха направо ме кефиш. Явно вечер се будиш потен от кошмари заради мен. Все пак виж кого си коментирал *pardon*

Е, все пак - прав съм бил - филмираш се , Бай Хънтю, филмираш се......
:]
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
20-08-2011 - 18:23:49
Катастрофата беше за 2010 после се отложи за 2011 и сега ..... да си смените кълбото с боб или леща.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
21-08-2011 - 05:14:27
Quote
Lubimec13
Катастрофата беше за 2010 после се отложи за 2011 и сега ..... да си смените кълбото с боб или леща.
Напълно съм съгласен с теб .......13,че скоро сте се радваш ако можеш да замениш нещо за боб и леща.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
21-08-2011 - 12:14:06
avatar
Quote
darkside
Quote
Imotko
Мое на първата седмица !!! Верно???
Мое, мое! Ония дена опитах да арижа една панелка у провинцията 6-ти етаж, последен, со течове тук таме за дванаесе иляди. Скочиа кат тигри пет шест мираклии, ма кат го видеа са отказаа......мноу бил "мизъри" демек не бил "съниран". Ми те ко сакат за тез пари? На Джако имението ли?
Ма единия са върна и кат рече да дава осем иляди направо си стиснааме ръцетье! Отарвах са!!!

Браво Дарки! Значи пазар има, ама на ниски нива......
Ако е бил 65 кв. значи си го шитнал за 120 Е/м2 в провинцията!
За софия панелките не трябва да са над 250 Е/м2 - все пак няма разходи за терена, като при новото winking smiley
Re: Гъби никнат по обектите !
21-08-2011 - 17:15:17
Quote
palamud
Quote
darkside
Quote
Imotko
Мое на първата седмица !!! Верно???
Мое, мое! Ония дена опитах да арижа една панелка у провинцията 6-ти етаж, последен, со течове тук таме за дванаесе иляди. Скочиа кат тигри пет шест мираклии, ма кат го видеа са отказаа......мноу бил "мизъри" демек не бил "съниран". Ми те ко сакат за тез пари? На Джако имението ли?
Ма единия са върна и кат рече да дава осем иляди направо си стиснааме ръцетье! Отарвах са!!!

Браво Дарки! Значи пазар има, ама на ниски нива......
Ако е бил 65 кв. значи си го шитнал за 120 Е/м2 в провинцията!
За софия панелките не трябва да са над 250 Е/м2 - все пак няма разходи за терена, като при новото winking smiley
Паламуде, ако още изчакам моеше да загубя. Аз го взех 97ма за 4000щ.д. Ама сега и тва му е мноу честно казано, голема мизерия беше!
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
22-08-2011 - 09:55:35
avatar
Quote
Lubimec13
Катастрофата беше за 2010 после се отложи за 2011 и сега ..... да си смените кълбото с боб или леща.

любимец съвсем вече не знаеш какво пишеш - кълбото което поплзвам е кристално, а паницата е с боб smiling smiley
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
16-12-2012 - 00:30:00
Я да напомня, че март 2012-а трябваше да е катастрофален за българския имотен пазар. 30-40% / минимум!/ спад в сравнение с края на 2011-а , пълен гърмеж на имотния балон, 149 на жълтите павета и пр. благинки...
Така и не разбрах дали това се случи вече или ще трябва да почакаме до март 2013-а?
*xxx*
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
16-12-2012 - 02:02:00
Quote
ivorad
Я да напомня, че март 2012-а трябваше да е катастрофален за българския имотен пазар. 30-40% / минимум!/ спад в сравнение с края на 2011-а , пълен гърмеж на имотния балон, 149 на жълтите павета и пр. благинки...
Така и не разбрах дали това се случи вече или ще трябва да почакаме до март 2013-а?
*xxx*

Да, очаква се тотален крах и срив, а тъй като на хората не им се чака вече, ще изтеглим катастрофата малко напред. Катастрофата ще бъде в нощта на 29-ти срещу 30-ти февруари !!!
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
16-12-2012 - 11:05:11
Quote
darkside
Ивораде, не моа да повервам! Една алегория без конкретика, използвана само по смисъл като пример, бе подложена на щателно разследване в стил "час на смъртта, улики и вещ. доказателства, свидетели на Първия Индианец видял пишещата машина......или на Йехова! Вече се тревожа за тебе! Не сме на бракоразводно дело, събуди се бре!
Тебе ако те кача утре на совалката и гледаш по същия начин като индианеца командната и зала, тва значи ли, че американците летят от оня ден? Разтълкувай ми тази притча:

Един седнал на парапета на един мост и си клател топките...Минувач, заинтригуван, го попитал защо го прави.
Клатещия топки отвърнал: " Ха, ха, ха !А ти кво искаш, да си седна на топките и да клатя моста ли?"
Ето ти лекарството и удари едно, петък е все пак!


Ивораде, не клати моста....пробвай обратното майна, по-лесно е........
Ха ха ха! Мери Крисмъс!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход