Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011

Публикувано от paio 
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
15-08-2011 - 19:47:33
Сега втората вълна ли чакаме?
Ей,непредвидими сте тука...Всеки ден-някаква нова идея.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
15-08-2011 - 20:50:27
Quote
darkside
Quote
ivorad
Quote
darkside
Ивораде, не моа да повервам! Една алегория без конкретика, използвана само по смисъл като пример, бе подложена на щателно разследване в стил "час на смъртта, улики и вещ. доказателства, свидетели на Първия Индианец видял пишещата машина......или на Йехова! Вече се тревожа за тебе! Не сме на бракоразводно дело, събуди се бре!
....
..............................................
Хайде сега да зарежем този тип разговори и да се съсредоточим върху очакването на 21.03.2012. Това ще е датата на падежа по поредната ти "алегория", само дето смехът ще е доста повече!
:]
Иворадчо, на тая дата едното дето е сигурно, е че ще дойде първа пролет.
Тия облигацийки, дето Пощенска ги пуска с доходност 15% / 17% и на тех падежа им е горе долу тогава....хората са си сметнали, че нема да загубат. Набират средства демек! Левчето колко ша струва, не знам. Ако знаех, щех да са казвам Сорос, за по-накратко.........
Цените на имотите пък мое да са паднали с още 30 /40% , некои и с повече. И то ако борда си е на местото. Най-многото ще са с цена клоняща съм zero поради пълната липса на интерес.
При 127 000 празни кимита (само в София) , демографски проблем, растяща безработица, обедняването на масовия зрител, ти кво очакваш........чудеса?
Чувал ли си за W-образната? И да не си, така или иначе ша я видиш отблизо......И на мен ми беше добре до 2008-ма, ама не мое да си затваряме очите пред реалността....
Оня пич от Флоримонт ако моеше да продава, немаше да ти прави оферта : "вноска 600е. без първоначална, 670е.кв м. и 0 лихва!" Ама поне е гъвкав, усеща ветъра на промената.....
Та аз нема да се смея март месец...
Ама и на тебе нема да ти е до смех............


OK!
Не виждам смисъл да повтаряш многословно прогнозата си за март месец 2012-а, явно застъпваш катастрофичния сценарий / падане от порядъка на 30-40% и повече/. Аз само ще напомня моята - към тази дата нищо драматично няма да се е случило, т.е. - колебанията в големите градове ще са от порядъка на няколко процента, нагоре или надолу, най-много десетина, никакви 30-40.
Това е.
Чакаме да дойде март 2012. Остават около 7 месеца, тогава ще сравним прогнозите си!
Приятно чакане smiling smiley
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
16-08-2011 - 02:17:46
avatar
Quote
ivorad
Quote
darkside
Quote
ivorad
Quote
darkside
Ивораде, не моа да повервам! Една алегория без конкретика, използвана само по смисъл като пример, бе подложена на щателно разследване в стил "час на смъртта, улики и вещ. доказателства, свидетели на Първия Индианец видял пишещата машина......или на Йехова! Вече се тревожа за тебе! Не сме на бракоразводно дело, събуди се бре!
....
..............................................
Хайде сега да зарежем този тип разговори и да се съсредоточим върху очакването на 21.03.2012. Това ще е датата на падежа по поредната ти "алегория", само дето смехът ще е доста повече!
:]
Иворадчо, на тая дата едното дето е сигурно, е че ще дойде първа пролет.
Тия облигацийки, дето Пощенска ги пуска с доходност 15% / 17% и на тех падежа им е горе долу тогава....хората са си сметнали, че нема да загубат. Набират средства демек! Левчето колко ша струва, не знам. Ако знаех, щех да са казвам Сорос, за по-накратко.........
Цените на имотите пък мое да са паднали с още 30 /40% , некои и с повече. И то ако борда си е на местото. Най-многото ще са с цена клоняща съм zero поради пълната липса на интерес.
При 127 000 празни кимита (само в София) , демографски проблем, растяща безработица, обедняването на масовия зрител, ти кво очакваш........чудеса?
Чувал ли си за W-образната? И да не си, така или иначе ша я видиш отблизо......И на мен ми беше добре до 2008-ма, ама не мое да си затваряме очите пред реалността....
Оня пич от Флоримонт ако моеше да продава, немаше да ти прави оферта : "вноска 600е. без първоначална, 670е.кв м. и 0 лихва!" Ама поне е гъвкав, усеща ветъра на промената.....
Та аз нема да се смея март месец...
Ама и на тебе нема да ти е до смех............


OK!
Не виждам смисъл да повтаряш многословно прогнозата си за март месец 2012-а, явно застъпваш катастрофичния сценарий / падане от порядъка на 30-40% и повече/. Аз само ще напомня моята - към тази дата нищо драматично няма да се е случило, т.е. - колебанията в големите градове ще са от порядъка на няколко процента, нагоре или надолу, най-много десетина, никакви 30-40.
Това е.
Чакаме да дойде март 2012. Остават около 7 месеца, тогава ще сравним прогнозите си!
Приятно чакане smiling smiley


Ааааааааа гледам и не вярвам на ушите си !!!! Брокониера Иворад с половин уста признава, че срива продължава хаха, май фазата на отрезвяването е настъпила ...
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
16-08-2011 - 13:44:01
Продажбата на имоти сега категорично трудна ли е? *tired*
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
16-08-2011 - 13:53:14
Quote
Obuchenie
Продажбата на имоти сега категорично трудна ли е? *tired*
Най-верния начин е да си пуснеш обява и ще разбереш. Търпение ще ти трябва определено. Но все пак зависи от имота и цената му. Мое и на първата седмица да се продаде.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
16-08-2011 - 14:17:47
Мое на първата седмица !!! Верно???
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
16-08-2011 - 14:42:44
Quote
Imotko
Мое на първата седмица !!! Верно???
Мое, мое! Ония дена опитах да арижа една панелка у провинцията 6-ти етаж, последен, со течове тук таме за дванаесе иляди. Скочиа кат тигри пет шест мираклии, ма кат го видеа са отказаа......мноу бил "мизъри" демек не бил "съниран". Ми те ко сакат за тез пари? На Джако имението ли?
Ма единия са върна и кат рече да дава осем иляди направо си стиснааме ръцетье! Отарвах са!!!
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
16-08-2011 - 14:49:14
avatar
Quote
darkside
Oния дена опитах да арижа една панелка у провинцията 6-ти етаж, последен, со течове тук таме за дванаесе иляди. Скочиа кат тигри пет шест мираклии, ма кат го видеа са отказаа......мноу бил "мизъри" демек не бил "съниран". Ми те ко сакат за тез пари?
Ма единия са върна и кат рече да дава осем иляди направо си стиснааме ръцетье!

Кво излиза, че и в прованса сделките вървят:
- една панелка у провинцията 6-ти етаж
- скочиха кат тигри пет - шест мираклии.
- единия се върна, та си стиснахме ръцете.*drunk*
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
16-08-2011 - 18:56:11
Quote
Obuchenie
Продажбата на имоти сега категорично трудна ли е? *tired*
Не е трудна, ама зависи и колко се гласиш да вземеш. Ако е на правилната цена, ще намериш нетърпеливи хора да купят. Ако не ще разчиташ след време на чакащите в момента реалисти и на падналите цени. Освен ако не си решил да чакаш поне няколко години та цените да се върнат с няколко процента нагоре *angel*
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2011
16-08-2011 - 21:32:17
Quote
gekko


Ааааааааа гледам и не вярвам на ушите си !!!! Брокониера Иворад с половин уста признава, че срива продължава хаха, май фазата на отрезвяването е настъпила ...

Филмираш се, Бай Хънтю, пак се филмираш в някакъв пост-соц филм - хайде сега открий мой пост, в който съм обявил кризата за приключила, цените нагоре, а пазарът - песен!
Чакам да откриеш подобна моя позиция. Успех в откривателството!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход