Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София

Публикувано от Angel_80 
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
08-07-2011 - 15:36:17
Ха, ха, голям смях!!! Ангеле, делукса ти предлага САМО 22360Е, БЕЗ да ти покрие ипотеката, без тези 24600Е!!! Не се учудвай все пак, той преди 2 месеца беше предложил на една госпожа в затруднена ситуация като твоята 149Е/м2 за софийското и жилище!!! Аз мисля, че ще му предложиш да си завре офертата там където слънце не огрява, но все пак апартамента е твой и последната дума е твоя!!!
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
08-07-2011 - 15:40:20
PERO ако е такава работата е абсурд, то и имота няма да е негов, защото в момента има вписана ипотека и докато не се изплати, банката няма да я свали. Ако иска да ми даде парите на ръка, пък да си го ползва в такъв случай, докато му го продадът де.
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
08-07-2011 - 15:43:23
avatar
Quote
PER0
Ха, ха, голям смях!!! Ангеле, делукса ти предлага САМО 22360Е, БЕЗ да ти покрие ипотеката, без тези 24600Е!!! Не се учудвай все пак, той преди 2 месеца беше предложил на една госпожа в затруднена ситуация като твоята 149Е/м2 за софийското и жилище!!! Аз мисля, че ще му предложиш да си завре офертата там където слънце не огрява, но все пак апартамента е твой и последната дума е твоя!!!

PER0, знаеш ли че не трябва да си слагаш гъза там, където двама си мерят курищата? Внимавай за да не те сполети и тебе това което се случва на Сахиб Радев. Много лесно мога да те издиря. Предложих цена и толкоз, който не го устройва не продава или пък има друг който дава повече, както и стана. Така че престани за да не ти се случи случка. Скапано брокерче нещастно.
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
08-07-2011 - 15:54:17
Quote
dеlluxx
Quote
PER0
Ха, ха, голям смях!!! Ангеле, делукса ти предлага САМО 22360Е, БЕЗ да ти покрие ипотеката, без тези 24600Е!!! Не се учудвай все пак, той преди 2 месеца беше предложил на една госпожа в затруднена ситуация като твоята 149Е/м2 за софийското и жилище!!! Аз мисля, че ще му предложиш да си завре офертата там където слънце не огрява, но все пак апартамента е твой и последната дума е твоя!!!

PER0, знаеш ли че не трябва да си слагаш гъза там, където двама си мерят курищата? Внимавай за да не те сполети и тебе това което се случва на Сахиб Радев. Много лесно мога да те издиря. Предложих цена и толкоз, който не го устройва не продава или пък има друг който дава повече, както и стана. Така че престани за да не ти се случи случка. Скапано брокерче нещастно.
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
09-07-2011 - 01:01:45
не съм навит
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
09-07-2011 - 01:49:13
Признаци и симптоми по време на манииен период.

Увеличена енергия и голяма активност
Чувство на еуфория и величие и приповдиганто настроение
Говор с голяма лекота, грандиозни идеи
Липса на концентрация, нужда от малко сън
Грандомания и фалшива вяра в собствените си възможности
Липса на добра преценка
Лесно провокирани, състояние на агресия и гняв
Провокативно, натрапливо или агресивно поведение

dеlluxx ...започвам да се притеснявам за тебе...
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
09-07-2011 - 01:58:24
Лежа си аз на морето и реших да погледна какви ги вършите. Малеее-смех.
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
09-07-2011 - 09:46:10
"Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София?"


Поне следващите 10 години няма да го бъде...

winking smiley
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
09-07-2011 - 11:47:01
avatar
Quote
iciltd
"Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София?"


Поне следващите 10 години няма да го бъде...

winking smiley

Нещата се успокоиха- така нареченото "мъртвило". Сега вече рязко намаля търсенето, а предлагането е значително. Независимо че пазарът съществува, бумът премина, а голям ръст в цените не се очаква в близките 10-15+години.
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
11-07-2011 - 16:17:06
Благодаря на всички ви за изказаните мнения. Може би наистина е най умно да продавам апартамента. Гледам едно мнение няма с някаква позитивна нагласа към повишение. Поне има някакъв интерес към апартамента от няколко човека, така че не е чак толкова зле ситуацията, въпреки че не е обявен официално апартамента за продажба. Успех на всички, ако го продам ще пиша. Ако пък някой се интересува от апартамента дадох мейл, да ми пише.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход