Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София

Публикувано от Angel_80 
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
08-07-2011 - 00:26:12
avatar
Quote
dеlluxx
ден 1-ви от моето предложение почти минва - досега няма по-добро конкретно предложение. Остават 6 дни за размисъл...

Тоя пък клошар, кой те отразява тебе бе мизерни гастарбателю? Каквото и да предложиш на продавача, ще ти кача Е1 Марш на нивата с лалетата:g:

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
08-07-2011 - 00:35:16
avatar
Quote
sid 40
Quote
dеlluxx
ден 1-ви от моето предложение почти минва - досега няма по-добро конкретно предложение. Остават 6 дни за размисъл...

Тоя пък клошар, кой те отразява тебе бе мизерни гастарбателю? Каквото и да предложиш на продавача, ще ти кача Е1 Марш на нивата с лалетата:g:

Драгомиреее глупако, не е въпросът само в наддаването, а и в плащането след това. Ти с тези 2000лв спестени пари къде си тръгал.
И ако имаш поне малко самоуважение и уважение към продавача стъпката с която ще наддаваш е поне с 50 евро отгоре.
Давай сега...
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
08-07-2011 - 09:31:50
Пуснал ли си обява по сайтове за имоти?
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
08-07-2011 - 12:04:39
Quote
dеlluxx
ден 1-ви от моето предложение почти минва - досега няма по-добро конкретно предложение. Остават 6 дни за размисъл...

dеlluxx, явно човека е достатъчно културен, за да ти каже да си завреш офертата на седмия ден там където слънце не огрява...., а може и по рано да го направиш, ако не ти се чака.....
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
08-07-2011 - 12:06:36
Стига сте се гаврили с човека smiling smiley
Да си пусне офертата, ако има интерес да продава, ако не да сваля цената ....
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
08-07-2011 - 12:11:30
avatar
Quote
PER0
Quote
dеlluxx
ден 1-ви от моето предложение почти минва - досега няма по-добро конкретно предложение. Остават 6 дни за размисъл...

dеlluxx, явно човека е достатъчно културен, за да ти каже да си завреш офертата на седмия ден там където слънце не огрява...., а може и по рано да го направиш, ако не ти се чака.....

Защо с тази злоба? Аз не виждам някой да е предложил повече, а цената е тази на която се намери купувач, помня др. Иванов беше казал, че ще изкупи веднага всичко което му се предложи до 500 евро, но нещо се ослушва...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-08 12:17 от gekko.
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
08-07-2011 - 12:22:43
Quote
gekko
Quote
PER0
Quote
dеlluxx
ден 1-ви от моето предложение почти минва - досега няма по-добро конкретно предложение. Остават 6 дни за размисъл...

dеlluxx, явно човека е достатъчно културен, за да ти каже да си завреш офертата на седмия ден там където слънце не огрява...., а може и по рано да го направиш, ако не ти се чака.....

Защо с тази злоба? Аз не виждам някой да е предложил повече, а цената е тазки на която се намери купувач, помня др. Иванов беше казал, че ще изкупи веднага всичко което му се предложи до 500 евро, но нещо се услушва...

Аааа няма злоба, просто се сещам как гладния брокер/dеlluxx беше предложил на една госпожа да и купи имота на 149Е, та той беше готов купувач, а сделка така и не стана, което по твоето твърдение е странно, защото има купувач, има цена, а сделка няма.
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
08-07-2011 - 14:48:41
ако е на хубаво место и има добри довършителни работи и не е 1ви или последен етаж дажам по 700Е на кв.м . ако те интересува пиши на лични или на .итересува ме точното местоположение. имейл nradev@gmail.com. тъкмо ще спестим 5-6% брокерска комисиона



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-08 14:55 от nradev11.
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
08-07-2011 - 15:03:38
Здравейте на всички, все още не съм решен на 100% за да продавам, все още това е на процес обмисляне и на апартамента само му пускам обяви за наем, както съм и разлепил около близките университети обяви.
Делукс, не мога да разбера майтапиш ли се или си сериозен. Аз съм казал някаква ориентировъчна цена, а ти ми предлагаш с 2000 евро повече 22360 + 24600 = 46960 евро, не си го видял, та дори и да си задържа обзавеждането, не че имам какво да го правя. Примерно кухнята е поръчкова и едва ли ще стане за друга кухня, душкабината ако се махне ще остане дупка, другото как да е може да го взема, но нямам къде да го държа. Все пак даваш с 2000 евро над офертната така, че ако настояваш ще взема двата телевизора, хладилника, може и климите да видя да ги смъкна др. ще го изнеса пред блока, ако не намеря къде да го държа, няма да се задържи много.
Наистина ако си навит на такава сделка, която предлагаш имам интерес и остави някакъв контакт за връска, пък да се видим да обсъдим как да прехвърлим ипотеката, да разгледаш и апартамента, все пак предполагам ще искаш да видиш бъдещата си собственост. Може да пишиш и на e-mail: aspirin_80@abv.bg Телефон не оставям, че ще ме побъркат агенции, а телефона го използвам за работа и не обичам спам. Понеже нямам интернет в момента ще мога да отговоря в понеделник следобяд, като дойда до офиса.
Re: Кога може да се очаква ръст на цените на апартаментите в София
08-07-2011 - 15:25:04
nradev11 имаш мейл с повече данни. Ако искаш пиши пък може да се договорим нещо, все пак за сега цената ти е малко ниска, но след огледа може да се договорим, ако си навит на по-висока цена.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход