Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

съвет от сривльовците за цена на гараж

Публикувано от sid 40 
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
13-07-2011 - 19:51:02
avatar
Quote
Атанас Янев
Те тея в лекса нищо не разбират от право, какви простотии пишат, ама и съда какви простотии пише в довода си за взимане на решение, какво дефинира и какво не дефинира за термина паркомясто, мани, мани, плачевна некомпетентност.

Абе друго си е да те консултира брокер.

OwnerBG, кажи къде да ти пратя едни 2000 лева за консултацията? :}

Право на строеж е една друга бира, ама да не те затормозявам че ще блокира гуглето.
Те в Лекса добре си пишат , ама трябва да се чете до край.
Та питай ги паркомястото, имот ли е или не е имот.
Па да беше погледнал и датите.
А парите можеш да ги пратиш ето тук.
[www.save-darina.org]
Ама да не стане като на циганска сватба.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
13-07-2011 - 20:19:50
Пич, вземи прочети връзките отново, които съм дал, ама от край до край, не се хващай за думи, а виж основанията.

Изложи се достатъчно, стига вече.

Брокер ли си?

редкция
Те хората умуват как тепърва да регламентират нещата, а тука се продават по 200 на година от един брокер :}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-13 20:23 от Атанас Янев.
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
13-07-2011 - 20:55:15
avatar
Quote
Атанас Янев
Пич, вземи прочети връзките отново, които съм дал, ама от край до край, не се хващай за думи, а виж основанията.

Изложи се достатъчно, стига вече.

Брокер ли си?

редкция
Те хората умуват как тепърва да регламентират нещата, а тука се продават по 200 на година от един брокер :}

Наистина е добре да се чете бавно, внимателно и докрай.
За да се проумее, паркомястото имот ли е, или не е имот, и толкоз големи идиоти ли са всички нотариуси изповядвали сделки с паркоместа.

Не съм брокер, но пак с имоти се боря.

Излагането е малко особена работа.И след време се усеща.
Та да поживеем и да видим.
Имот ли е паркомястото и защо по дяволите хората са купували и купуват нещо което го няма.
Я балонните експерти да пуснат някоя графика.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
13-07-2011 - 21:00:02
В подписа ти има един сайт - sobstvenik.com.

В същия този сайт има една статия, озаглавена "Купуваш паркомясто – 15 000 евро на вятъра".

Защо си я публикувал тази статия?

Редакция
Я, още ма'триал по темата, и то супер стар, на цели 4 месеца [www.capital.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-13 21:06 от Атанас Янев.
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
13-07-2011 - 21:14:50
avatar
Quote
Атанас Янев
В подписа ти има един сайт - sobstvenik.com.

В същия този сайт има една статия, озаглавена "Купуваш паркомясто – 15 000 евро на вятъра".

Защо си я публикувал тази статия?

Редакция
Я, още ма'триал по темата, и то супер стар, на цели 4 месеца [www.capital.bg]

Давай чети и се чуди.Сигурно ще забележиш някои еднакви неща в мненията на Сабин Ковачев и нотариус Танев.
Единия е в основата на ЗУТ, а другия кара влака при нотариусите.
И това което пишат, няма нищо общо с действията им.
Имам два пръста дебела пачка актове за продажба на паркоместа от нот. Танев.
Що ли така.

А за статията. Добре е да се знае кой какво мнение е имал, и какво се оказва на края.Пък и не публикувам само статии които ми харесват.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-13 21:20 от OwnerBG.
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
13-07-2011 - 21:30:18
И от къде може да прочетем НАКРАЯ какво е станало?

Не ме интересува кой какви нотариални актове има - важното е съда какво ще каже за тях, до сега намерих само нот. актове, обявени за нищожни.

И аз си правя въртели, както са ми угодни, с нотариуси за разни неща, но само те и аз си знаем какво ще стане, ако някъде стъпим на криво.

Ако имаш да цитираш нещо или някой по темата - направи го, покажи ми къде в твоят сайт си посочил НАКРАЯ кое е вярно и кое не?
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
13-07-2011 - 21:50:07
avatar
Quote
Атанас Янев
И от къде може да прочетем НАКРАЯ какво е станало?

Не ме интересува кой какви нотариални актове има - важното е съда какво ще каже за тях, до сега намерих само нот. актове, обявени за нищожни.

И аз си правя въртели, както са ми угодни, с нотариуси за разни неща, но само те и аз си знаем какво ще стане, ако някъде стъпим на криво.

Ако имаш да цитираш нещо или някой по темата - направи го, покажи ми къде в твоят сайт си посочил НАКРАЯ кое е вярно и кое не?

Няма край и еднакво решение за всички.Подземен паркинг с паркоместа не е еднозначен проблем с паркоместа в имот на кота нула и нает паркинг в съседство за да се изпълни изискването на наредбата за паркиране.Или паркоместа в двор без външен достъп, които не могат да бъдат ползвани по предназначение по никакъв начин.
Паркомястото е първо изискване на наредбата, след това е нещо начертано някъде си, и одобрено от цялата администрация.
Едва след това е нещо което ще се използва по предназначение.
А накрая само една малка част са реално продаваеми, защото голяма част от тях са просто нарисувани за да си затвори някой очите.
Цялото виене по въпроса е просто борба кой да прибира парите.
Та така с паркоместата.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
13-07-2011 - 23:17:01
Quote
OwnerBG
Цялото виене по въпроса е просто борба кой да прибира парите.
Ще си дойдем на думата *beer*

Докато едни режат баницата, други ще си патят жестоко. Няма как, такъв е живота smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-13 23:20 от Атанас Янев.
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
13-07-2011 - 23:25:53
Добре де, като не щеш паркомясто, дръж си колата на улицата.
Re: съвет от сривльовците за цена на гараж
13-07-2011 - 23:44:56
Май най си е добре като мене на платен паркинг.Поне пестим от патрони.:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход