Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВЛОГАРИ - ВЕЛИКАНИ С ГЛИНЕНИ КРАКА*angel*

Публикувано от sid 40 
Re: ВЛОГАРИ - ВЕЛИКАНИ С ГЛИНЕНИ КРАКА*angel*
29-06-2011 - 22:33:10
avatar
Quote
valsodar
И какво от това.
Сто евро са си сто евро.
Няма да станат на 90 или 80 примерно.

А бе, защо сте вперили така очи в депозитите, да не би да чакате нещо оттам, а?
Някой да си вземе парите от банките и да ви ги даде на вас за имотите ви, че то пари се обезценяват, а имоти не?

Оставете тия де имат пари на мира - техен си е проблемът какво точно ще правят с тях и за какво точно ще ги харчат.
Вие се радвайте на имотите си, обгрижвайте си ги с любов, милвайте стените им и ако ви доскучае изпейте си песента



А ти какво ще милваш вечер? Спестовната книжка ли? Винаги си забавен с това, че нямаш нищо...Сто евро са си сто евро казваш. Виж това:

[news.bbc.co.uk]

Мога да ти дам пример с всяка световна валута, конвертируема или не.

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: ВЛОГАРИ - ВЕЛИКАНИ С ГЛИНЕНИ КРАКА*angel*
30-06-2011 - 00:35:17
Quote
камелия
Паламуд написа:
Само 1,5% от българското население има ипотечен заем. Това са 4,5% от работещите българи, посочи директорът на Пощенска банка Петя Димитрова на кръгла маса, организирана от "Икономист"."

това на практика са 100 000 ипотеки, от които 20 000 са проблемни ...
Браво, браво, камелке батьова. Чети смело данните от 2007 и спи спокойно (ти съвест нямаш така че не се съмнявам че така си спиш).
Кредитите на домакинства и НТООД са за близо 20 милиарда лева. Ако си сложим една умерено-реалистична лихва 10% (че и лесно се смята) - ето ти ги 2 милиарда (годишно) дарени от собственици-купувачи-набълбук-ипотеко-инвеститори (ще ги наричаме за по-кратко "балъци"winking smiley.
Отделен е факта, че пак същите собственици-купувачи-набълбук-ипотеко-инвеститори (балъци) плащат (чрез самоучастието си) и лихвите по заемите, лизингите на Кайените и на инвеститори/строители и прочие бивши спортни величия с +/- една гънка на мозъка (силиконовите цици на мутресите и "елитното" образование на малоумните отрочета няма да го смятам, 'щото сумите там са нищожни на фона на по-горе изброените).
А колко им е бройката на балъците - малко ме вълнува. Имали бол пари - дали.
Както казах - да са живи и здрави и да продължават да кихат.
Re: ВЛОГАРИ - ВЕЛИКАНИ С ГЛИНЕНИ КРАКА*angel*
30-06-2011 - 00:42:50
avatar
Quote
Panther1
Quote
камелия
Паламуд написа:
Само 1,5% от българското население има ипотечен заем. Това са 4,5% от работещите българи, посочи директорът на Пощенска банка Петя Димитрова на кръгла маса, организирана от "Икономист"."

това на практика са 100 000 ипотеки, от които 20 000 са проблемни ...
Браво, браво, камелке батьова. Чети смело данните от 2007 и спи спокойно (ти съвест нямаш така че не се съмнявам че така си спиш).
Кредитите на домакинства и НТООД са за близо 20 милиарда лева. Ако си сложим една умерено-реалистична лихва 10% (че и лесно се смята) - ето ти ги 2 милиарда (годишно) дарени от собственици-купувачи-набълбук-ипотеко-инвеститори (ще ги наричаме за по-кратко "балъци"winking smiley.
Отделен е факта, че пак същите собственици-купувачи-набълбук-ипотеко-инвеститори (балъци) плащат (чрез самоучастието си) и лихвите по заемите, лизингите на Кайените и на инвеститори/строители и прочие бивши спортни величия с +/- една гънка на мозъка (силиконовите цици на мутресите и "елитното" образование на малоумните отрочета няма да го смятам, 'щото сумите там са нищожни на фона на по-горе изброените).
А колко им е бройката на балъците - малко ме вълнува. Имали бол пари - дали.
Както казах - да са живи и здрави и да продължават да кихат.

Ам, че ти тогаз кво се притесняваш за тях. Че и 15 изречения си написал. Да не би нещо хазяина да е серт?:}

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: ВЛОГАРИ - ВЕЛИКАНИ С ГЛИНЕНИ КРАКА*angel*
30-06-2011 - 00:58:59
Quote
sid 40
Ам, че ти тогаз кво се притесняваш за тях. Че и 15 изречения си написал. Да не би нещо хазяина да е серт?:}
Ама не се притеснявам бе пич, и изречения пиша с лекота (теб явно писането те затруднява?). А хазяйна ми е точен и разумен човек, само му споменах че наемите падат и намали с 25%. Да е жив и здрав дълго време и той!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-30 00:59 от Panther1.
Re: ВЛОГАРИ - ВЕЛИКАНИ С ГЛИНЕНИ КРАКА*angel*
30-06-2011 - 01:11:12
avatar
Quote
Panther1
Quote
sid 40
Ам, че ти тогаз кво се притесняваш за тях. Че и 15 изречения си написал. Да не би нещо хазяина да е серт?:}
Ама не се притеснявам бе пич, и изречения пиша с лекота (теб явно писането те затруднява?). А хазяйна ми е точен и разумен човек, само му споменах че наемите падат и намали с 25%. Да е жив и здрав дълго време и той!

Мен ме затруднява!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Искаш ли да се състезаваме по гринуич, кой ще напише съразмерен текст?

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: ВЛОГАРИ - ВЕЛИКАНИ С ГЛИНЕНИ КРАКА*angel*
30-06-2011 - 09:35:31
avatar
Quote
камелия
Паламуд написа:
Само 1,5% от българското население има ипотечен заем. Това са 4,5% от работещите българи, посочи директорът на Пощенска банка Петя Димитрова на кръгла маса, организирана от "Икономист"."

това на практика са 100 000 ипотеки, от които 20 000 са проблемни ...

Quote
Panther1
Браво, браво, камелке батьова. Чети смело данните от 2007 и спи спокойно (ти съвест нямаш така че не се съмнявам че така си спиш).
Кредитите на домакинства и НТООД са за близо 20 милиарда лева. Ако си сложим една умерено-реалистична лихва 10% (че и лесно се смята) - ето ти ги 2 милиарда (годишно) дарени от собственици-купувачи-набълбук-ипотеко-инвеститори (ще ги наричаме за по-кратко "балъци"winking smiley.
Отделен е факта, че пак същите собственици-купувачи-набълбук-ипотеко-инвеститори (балъци) плащат (чрез самоучастието си) и лихвите по заемите, лизингите на Кайените и на инвеститори/строители и прочие бивши спортни величия с +/- една гънка на мозъка (силиконовите цици на мутресите и "елитното" образование на малоумните отрочета няма да го смятам, 'щото сумите там са нищожни на фона на по-горе изброените).
А колко им е бройката на балъците - малко ме вълнува. Имали бол пари - дали.
Както казах - да са живи и здрави и да продължават да кихат.

Хубаво, де!
Защо не дадеш данните за днешния момент?
Или, по- лесно е да закръгляш всичко нагоре, всичко в кюпа и затлачено с емоционални изблици, показващи единствено нетърпимостта ти към хората, искащи и можещи да си позволят собственост.
Кисело ти е гроздето, но всеки отговаря за себе си, така че, няма да те класирам сред неудачниците.
Нали на хора като теб разчитам, за да получавам месечната си рента.:]
И да, спя спокойно, всеки от бившите ми клиенти винаги може да ме намери, така че, изтърканите ти писания само ме разсмиват.:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-30 10:19 от камелия.
Re: ВЛОГАРИ - ВЕЛИКАНИ С ГЛИНЕНИ КРАКА*angel*
30-06-2011 - 09:46:02
Quote
камелия
Хубаво, де!
Защо не дадеш данните за днешния момент?
...
[www.imoti.net]
"От догодина всеки втори с ипотечен кредит"
Така харесва ли ти? smiling smiley
Re: ВЛОГАРИ - ВЕЛИКАНИ С ГЛИНЕНИ КРАКА*angel*
30-06-2011 - 09:59:08
Не всеки втори с ипотечен кредит, а всеки втори кредит - ипотечен.
Кьорчо.
Re: ВЛОГАРИ - ВЕЛИКАНИ С ГЛИНЕНИ КРАКА*angel*
30-06-2011 - 10:12:22
Не знам къде четеш, уважаеми имотко.
В статията пише това което съм цитирал.
"Всеки втори българин ще бъде с ипотечен кредит през следващата година, прогнозираха от Уникредит Булбанк. "
Ако казваш, че не пише това - значи кьорчото си ти.
Ако спориш с журналиста, написал статията - не му е тук мястото.
Re: ВЛОГАРИ - ВЕЛИКАНИ С ГЛИНЕНИ КРАКА*angel*
30-06-2011 - 10:25:56
avatar
Това е поредната журналистическа глупост....имайки предвид 2 милиона пенсионери 1,4 милиона деца, остават 3,5 милиона жители на възраст от 20 до 60 години, които евентуално биха получили кредит. Като се махнат безработните, и ромите ще останат по-малко. Значи всеки трябва да има средно най-малко по една ипотека, че да се сбъдне тази журналистическа глупост.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход