Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде "Зимата на нашето недоволство"

Публикувано от Толумбичка 
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
24-06-2011 - 17:00:43
Да,за Нюрнберг съм съгласна.Пълно е с "комшии"...И полицията рядко стъпва там.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
24-06-2011 - 17:03:17
avatar
Quote
drakkar

Не си давайте парите на брокери !
Продавачи, не ги слушайте, свалете цените с 40-50 % ако трябва и пазара ще потръгне !

На кого, " ако трябва", на теб ли?eye popping smiley
Нали се разбрахме- стой си под наем, защото и малко пари да ни даваш, като го правиш цял живот, ние ще сме добре.:]
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
24-06-2011 - 17:26:51
Г-жо Камелия,щом висите ката ден /личи по броя на посответе Ви/ във форума явно имате доста работа.Очевидно като брокер,разбира се.Браво,аз лично се радвам,когато в живота успяват да печелят добре вече изградени специалисти в различните области.clap:
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
24-06-2011 - 17:48:16
Quote
Толумбичка
Г-жо Камелия,щом висите ката ден /личи по броя на посответе Ви/ във форума явно имате доста работа.Очевидно като брокер,разбира се.Браво,аз лично се радвам,когато в живота успяват да печелят добре вече изградени специалисти в различните области.clap:

камелия вече не е брокер, а рентиер. Така си прекарват времето рентиерите, не са като брокерите да се бъхтят в жегата по огледи.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
24-06-2011 - 19:06:44
avatar
Quote
Толумбичка
Г-жо Камелия,щом висите ката ден /личи по броя на посответе Ви/ във форума явно имате доста работа.Очевидно като брокер,разбира се.Браво,аз лично се радвам,когато в живота успяват да печелят добре вече изградени специалисти в различните области.clap:

Уважаемо сладкарско недоразумение,
Защо ли не смееш да пишеш от двата си стари ника?
Дали защото меракът ти за заяждане, е обратно пропорционален на интелектуалните ти възможности да го направиш?
Като гледам и в инвестора не жънеш успехи............:]
Нищо не е очевидно, уважаемо недоразумение- за теб, всичко е обвито в мъгла.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
24-06-2011 - 20:04:38
avatar
Да не съм чул лоша дума за Радомир. Той скоро ще се слее с агломерацията София-Перник. Пътя до там е стъкло, а освен това може да се окаже транспортен център на югозапада.
Освен това виждам, че кухината оставена от Гладния брокер, всъщност е огромна каверна. То не почват да се изявяват разни замразени никове като класната, ту чисто нови като тулумбичката. Личат си като две капки ракия. Първоначално се опитват с доста мазен лицемерен тон да се правят на културни, впоследствие минават през силни обиди, преминават през истеризъм и накрая симптома на напечената глава. Пълна липса на самоконтрол. Къде си Гладнииииййййй?????????????? Покажи си рогата.!

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
24-06-2011 - 21:34:08
Г-жо Камелия,струва ми се,че сте истинско явление в този форум."Находка",така да се каже.С Вас е весело...:}Обещавам винаги,когато имам възможност да Ви моля за мнение за туй-онуй.Гледната Ви точка е умопомрачителна.*xxx*
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
24-06-2011 - 21:56:30
avatar
Quote
Толумбичка
Г-жо Камелия,струва ми се,че сте истинско явление в този форум."Находка",така да се каже.С Вас е весело...:}Обещавам винаги,когато имам възможност да Ви моля за мнение за туй-онуй.Гледната Ви точка е умопомрачителна.*xxx*

Не бягай по тъча, ами кажи- разучи ли какви бяха цените през 2008г. в различните краища на България и какви са сега?
Щото, нали помниш какви ги ръси в първия си пост?
Ще ти припомня, че като гледам, трудно задържаш информация:

На 3 години време сме от началото на св.икономическа криза.Цените на жилищата в България в периода 2004-2008г. скочиха с 80%!И с идването на кризата...замръзнаха на тези нива.

На това му се казва " умопомрачителна гледна точка!
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
24-06-2011 - 22:08:43
Не е необходимо да се ровя из сайтовете.Гледам съседи,които продават къщи и парцели.Да,г-жо Камелия,живея в къща.Та цените,които бяха обявили преди три години не са мръднали.Това ми е достатъчно като пример.Ако не ми вярваш-сори.Все пак и ти имаш наблюдения от конкретни примери,тъй че не се прави на
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
24-06-2011 - 22:15:22
Quote
Толумбичка
След 1989г. Западна Германия наливаше всеки Божи ден/ден,не месец или година/ по 1 МИЛИАРД/прочетете това госпожо Камелия/ марки,за да заприлича Източна Германия на нормална държава.И така много години.

Уауууу - твърдите, че Западна Германия е влагала годишно по около 365 млрд. марки в Източната част след 1989-а? По 180 млрд. евро годишно?
Може ли да помоля за източника на тази информация?
Благодаря предварително!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход