Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Строежи продължават да никнат като гъби.

Публикувано от sid 40 
Re: Строежи продължават да никнат като гъби.
22-06-2011 - 13:44:41
Предполагам, че е така със сделките, щото и при нотариусите е така. Как е при офцете не знам, пък и не ме интересува.
Тая надежда овча за имоти без пари след незнамсикоя зима взе да се изтърква и става смешна.
Измислете нещо по-умно, вижте как Грийнбул как мъчи темата за Гърция.
Re: Строежи продължават да никнат като гъби.
22-06-2011 - 14:06:08
Имотко, не имоти без пари, а имоти за по-малко пари smiling smiley

Ако онзи апартамент, за който споменах по-рано, беше 40% надолу щях да го взема веднага, кеш, и ти би направил същото със споменатия от теб, отново кеш smiling smiley

И сумата никак няма да е малка, още повече сривльовска, по скоро 10 пъти повече smiling smiley

Поживеем, ще видим *beer*
Re: Строежи продължават да никнат като гъби.
22-06-2011 - 19:33:31
Благодаря Янев. Днес при нотариуската влязохме с повече от час закъснение, тя беше вече адски уморена, нашата сделка беше за 13 и 30 ч., а тя вече се беше скапала от работа, това е реалността, а нека си говорят за "липса на пазар", за "липса на купувачи" и др..
Re: Строежи продължават да никнат като гъби.
22-06-2011 - 19:53:59
Quote
k800i
Благодаря Янев. Днес при нотариуската влязохме с повече от час закъснение, тя беше вече адски уморена, нашата сделка беше за 13 и 30 ч., а тя вече се беше скапала от работа, това е реалността, а нека си говорят за "липса на пазар", за "липса на купувачи" и др..

Купувачи има, но на какви цени? Защо не кажеш на какви цени купуват твоите клиенти за да видим има или няма пазар за останалите продавачи....
Re: Строежи продължават да никнат като гъби.
22-06-2011 - 20:04:12
Отговарям :
- днес изповядахме сделка за 62.79 кв м , кв. Лозенец, ул. "Персенк", заедно с мазе и таван, на 1 ет., тухла от 60-те години , не се нуждае от ремонт,на цена от 57 000 евро.
- подписахме ПД за тристаен, 89.03 кв м, с мазе, район Оборище, ул. "Драговица", 4 ет., тухла от 1963 г., за тотален ремонт, на цена от 67 000 евро.
Оставям на вас да преценявате какви са цените, има ли пазар за не знам си кого и т.н. , макар този въпрос - "за да видим има или няма пазар за останалите продавачи.... " да не го разбрах, или е много тъп, или аз съм тъп.
Re: Строежи продължават да никнат като гъби.
22-06-2011 - 20:17:40
Quote
k800i
Отговарям :
- днес изповядахме сделка за 62.79 кв м , кв. Лозенец, ул. "Персенк", заедно с мазе и таван, на 1 ет., тухла от 60-те години , не се нуждае от ремонт,на цена от 57 000 евро.
- подписахме ПД за тристаен, 89.03 кв м, с мазе, район Оборище, ул. "Драговица", 4 ет., тухла от 1963 г., за тотален ремонт, на цена от 67 000 евро.
Оставям на вас да преценявате какви са цените, има ли пазар за не знам си кого и т.н. , макар този въпрос - "за да видим има или няма пазар за останалите продавачи.... " да не го разбрах, или е много тъп, или аз съм тъп.

Благодаря ти за точната информация!

Относно въпроса - мен са ме учили, че няма тъп(глупав) въпрос, има незададен въпрос.
Смисълът му накратко беше - тези които продават двустаен в Лозенец на 80-90 000 евро, дали не чакат от умрял писмо?
Re: Строежи продължават да никнат като гъби.
22-06-2011 - 20:35:51
Quote
greenbul
Голямата заблуда е, че когато цените падант на половина от сегашните нива, всички имоти ще се изкупят. Да ама не. Само качествените имоти с добра локация ще имат този късмет. Другите така и ще си останат, осен ако не паднат до толкова абсурдни нива, че и съвсем несъстоятелни хора да могат да си гипозволят. В провинцията това се случи. Има семейни жилища за по 20 000 лева. Това примерно за двустаен в Модерно предградие си е доста прилична цена.
Вземи обясни какво е това качествен имот с добра локация и има ли такова нещо в София?
Re: Гъби никнат по обектите !
22-06-2011 - 20:36:28
Братo, тва "изповядвам" много интимно звучи....Като гледам цената, да не сте продали ДСК?
Re: Гъби никнат по обектите !
22-06-2011 - 20:46:45
avatar
Quote
darkside
Братo, тва "изповядвам" много интимно звучи....Като гледам цената, да не сте продали ДСК?

Ми, не, майна!
Оказва се, че теориите на Грийнбула и медианите на Додко2, си остават свободни съчинения на теоретици.smiling smiley
Re: Строежи продължават да никнат като гъби.
22-06-2011 - 20:48:19
Quote
k800i
Отговарям :
- днес изповядахме сделка за 62.79 кв м , кв. Лозенец, ул. "Персенк", заедно с мазе и таван, на 1 ет., тухла от 60-те години , не се нуждае от ремонт,на цена от 57 000 евро.
- подписахме ПД за тристаен, 89.03 кв м, с мазе, район Оборище, ул. "Драговица", 4 ет., тухла от 1963 г., за тотален ремонт, на цена от 67 000 евро.
Оставям на вас да преценявате какви са цените, има ли пазар за не знам си кого и т.н. , макар този въпрос - "за да видим има или няма пазар за останалите продавачи.... " да не го разбрах, или е много тъп, или аз съм тъп.

И аз мерси за информацията, стават си сделки. А тия с 90000 за двустаен ще си чакат..

Янев, бутай брате да бутаме надолу, ама нещо все сериозни играчи са насреща. Не са това дъртите кимизарници по Лозенец. Здраве да е.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход