Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона

Публикувано от paio 
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 12:39:42
Quote
Атанас Янев
Моля, някой запознат да сравни споменатите Люлин и Вазов в София дали съответстват на Владиславово и Чайка във Варна? Така като чета - на това ми прилича *beer*
Несравними са господине. Софийски квартали могат да бъдат сравнявани само с квартали на Вашингтон (районите около Белия дом), Ню Йорк (Манхатън), Лондон (Сити) и центровете на Берлин, Париж и Виена.....
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 12:56:07
avatar
Quote
paio
Несравними са господине. Софийски квартали могат да бъдат сравнявани само с квартали на Вашингтон (районите около Белия дом), Ню Йорк (Манхатън), Лондон (Сити) и центровете на Берлин, Париж и Виена.....

Хи,хи!
Особено някои от тях- като Манастирски ливади, Малинова долина, Стрелбище.........
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 13:15:36
Quote
paio
Quote
Атанас Янев
Моля, някой запознат да сравни споменатите Люлин и Вазов в София дали съответстват на Владиславово и Чайка във Варна? Така като чета - на това ми прилича *beer*
Несравними са господине. Софийски квартали могат да бъдат сравнявани само с квартали на Вашингтон (районите около Белия дом), Ню Йорк (Манхатън), Лондон (Сити) и центровете на Берлин, Париж и Виена.....

Нямаш представа колко си прав: Хипордума
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 13:56:29
Сатори, ще Ви затрудня ли ако Ви помоля да качите няколко такива снимки на американски сайтове за имоти? Знам, че господин Тръмп краде идеи, но все пак да създадем критерий на янките как трябва да изглежда една модерна столица! Предварително благодаря!
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 14:46:13
Quote
камелия
Имам възможност да избера от трите неща- сега, в бъдеще, във всеки миг, маймунке.:]
Мога във всеки един момент да сменям предпочитанията и избора си.
СФана ли, или да пробвам с чертеж?

Но ви избора ти липсват Изток и Иван Вазов.

И никой няма да повярва на лъжите, че е по собствен избор, а не от ограничени възможности.

Както казах по-рано, на село ти пасва идеално.
И преди ти подсказах, че натам трябва да се ориентираш, като следваща стъпка в развитието ти.
Пък ти да вземиш и сама да стигнеш до този извод.
Просто чудесно.
Сега ти остава само следващата и последна стъпка.
Отглеждане на животни или производство на хранителни култури.
Ще ти пасва на възможностите перфектно.
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 15:05:10
avatar
Quote
javcho

Но ви избора ти липсват Изток и Иван Вазов.

И никой няма да повярва на лъжите, че е по собствен избор, а не от ограничени възможности.

Както казах по-рано, на село ти пасва идеално.
И преди ти подсказах, че натам трябва да се ориентираш, като следваща стъпка в развитието ти.
Пък ти да вземиш и сама да стигнеш до този извод.
Просто чудесно.
Сега ти остава само следващата и последна стъпка.
Отглеждане на животни или производство на хранителни култури.
Ще ти пасва на възможностите перфектно.

---------------------------------

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 16:54:38
avatar
Ками, да не би подписът ти да следва да се чете, като обява за изгубени мозъчни гънки?
Използваш все по-едър шрифт и все по-дразнещ цвят - нещо да не би да си изгубила и да търсиш, кой да ти го върне?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 16:57:39
avatar
Quote
valsodar
Ками, да не би подписът ти да следва да се чете, като обява за изгубени мозъчни гънки?
Използваш все по-едър шрифт и все по-дразнещ цвят - нещо да не би да си изгубила и да търсиш, кой да ти го върне?

Ако беше прочел написаното над подписа ми, щеше да разбереш, стига да не си на нивото на написалия го.
Ти избери причината, накарала те да зададеш силно смисления си въпрос.winking smiley
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 17:57:57
Quote
paio
Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона.Причините за нарастващия брой обиди идващи главно от бивши ъпъри, сега хейтъри са свързани с несигурното бъдеще на пазара на НИ и "добрите" новини с които ни заливат ежедневно.


След временното елиминиране на форумния сривльо-психопат, напрежението във форума очевидно е по-ниско. Значи ли това, че следващата фаза на балона се отлага? Подкрепя ли този факт твърдението, че в основата на форумните простотии са "ъпърите", трансформирали се в хейтъри?
winking smiley
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 18:13:43
Quote
камелия
Quote
batko
Камелия безсмислено е да се комуникира с теб.Теб дори радио София не може да те надприказва.Фактите за теб са според както ти са удобни.Ти като твърдиш че си расла в Хиподрума вземи та кажи преди да построят тези гнусни блокове какво имаше там и не само там а вКрасно село Бели брези Стрелбище Лагера Лозенец.За Люлин не ми говори щото ми става зле.Там има инженери ама продават домати на пазара.Люлин е квартал на бачкери мизерници бедняци и въобще всякаква измет.

Не се излагай, няколко пъти те призовавам.
На Хиподрума беше конната база на "Славия". А преди това, там са излизали на лагер с конете си военните.
Навсякъде в изброените от теб квартали, имаше къщи.
На преселили се преди 1944г. хора.
През шейсетте години, в Лозенец почнаха да строят 3-4 етажните блокчета и първите, на които " дадоха" апартаменти, бяха активните борци- нали се сещаш колко бяха учени и дали не идваха от Трънско и околностите, щото си имаха представител във властта.
За мен, ти си олицетворение на мизерник и измет.
Заради начина, по който пишеш за хора, които не познаваш и заради изразите, които употребяваш.
После се чуди, защо софиянци недолюбват персони като твоята.
Tук вече си написала истината.Дреме ми на какво съм олицетворение за теб.Все пак се замисли какво съм ти написал.И знай че има една дума цяло село да и сере в устата не може да ги напълни.Замисли се хубаво и спри да си последна инстанция по всички въпроси.Та като събориха къщите на хората те в Люлин ли отидоха?Или децата им са в Люлин?Или Люлин е построен за да има къде софиянци да живеят?Това че някой е роден в София не значи че е софиянец да го знаеш от мен.Софиянците са много малко.Огромната маса са диви селяни напуснали села и махали от Балкана и цялата страна и дошли да работят в София щото властта беше на работниците и селяните.Да не забравяме обаче и коренните диви селяни дето днес са кореняци софиянци.Ми те до вчера гледаха прасета и кокошки.Дори в Лозенец още се гледат прасета и кози.В Студентски град пасат говеда овце и кози в Младост и Люлин също.Да не говорим за циганските катуни и коне.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход