Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
18-06-2011 - 16:11:08
Не трябва много да се сетиш, че моята работа не е да прогнозирам и предвиждам, а да посреднича при покупко-продажбата на имоти, другото оставям на такива като теб, дето четат, мислят, прогнозират, все име скъпо, никога не са купували, никога не са виждали брокер , ама ги поучават. Поплювко малък, ние никого на правим на идиот, ако някой си хареса точно това жилище аз ли да му казвам, че е идиот и защо , нима това не е негово решение, или аз съм длъжен да му набия своето мнение, както се опитваш да направиш ти ?
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
18-06-2011 - 16:39:58
Quote
k800i
Не трябва много да се сетиш, че моята работа не е да прогнозирам и предвиждам, а да посреднича при покупко-продажбата на имоти, другото оставям на такива като теб, дето четат, мислят, прогнозират, все име скъпо, никога не са купували, никога не са виждали брокер , ама ги поучават. Поплювко малък, ние никого на правим на идиот, ако някой си хареса точно това жилище аз ли да му казвам, че е идиот и защо , нима това не е негово решение, или аз съм длъжен да му набия своето мнение, както се опитваш да направиш ти ?
Кои "вие"?Кои сте вие, бе майна?
Такива като вас зорлем ще ме върнете в занаята! Виж какво, малко паразитно колелце, якичке бяла, досега не съм те обидил директно, така че си подбирай изразните средства!
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
18-06-2011 - 16:44:41
avatar
Quote
darkside

Грешиш, бих бил пълен идиот ако купя подобно нещо, а да отида на оглед ще съм "поканен" от брокер!
Това означава, че вие брокитата се опитвате да правите хората на идиоти!

Нека ти обясня поредността на действията, довеждащи до сделка с недвижим имот.
Купувачът започва да търси оферта, отговаряща на предварително изградените му представи за това, което иска да купи.
Посредниците му предлагат оферти, публикувайки там, където най-лесно би ги намерил.
Така, хипотетичният купувач попада на обсъжданата от вас оферта.
Има снимки, показващи жилището.
Ти не го харесваш, но той решава, че му се нрави.
Обажда се и иска да го види " на живо".
Е, тук малко не ми е ясно, какво предлагаш да направи брокера?
Да откаже, защото в един форум, един darkside е заявил, че само идиот може да го купи?
И да обясни на кандидат- купувача, че ако въпреки мнението на този darkside, брокерът удовлетвори желанието на клиента, то брокерът се опитва да прави клиента на идиот?eye popping smiley
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
18-06-2011 - 17:05:11
Камелия, първо имам един въпрос. Това ли е средностатистическото жилище "ново строителство люкс"?
Според мен то е идеално за семейство без критерии от провинцията! А като квадратура нямам думи, стига вече с тоя нотариален акт!
Аз смятам това жилище и всичките му параметри включително и цената, за подигравка!
Иди да гледаш "Канзас" на 20-ти в зала 1, бандата си заслужава, вервай ми майна!
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
18-06-2011 - 17:33:03
avatar
Quote
darkside
Камелия, първо имам един въпрос. Това ли е средностатистическото жилище "ново строителство люкс"?
Според мен то е идеално за семейство без критерии от провинцията! А като квадратура нямам думи, стига вече с тоя нотариален акт!
Аз смятам това жилище и всичките му параметри включително и цената, за подигравка!
Иди да гледаш "Канзас" на 20-ти в зала 1, бандата си заслужава, вервай ми майна!

Защо ми се караш, като че ли аз съм строила тия недоносляци?eye popping smiley
И да те питам- сега ли разбираш, че бумът се състоя главно и благодарение на тези от провинцията и техните силно занижени, меко казано, критерии?
Защото, софиянци и чужденци много малко купуваха.
И няма " стига с тоя нотариален акт", защото не биха се строили кимизарници, ако нямаше дошли от кол и въже, също заявяващи: " стига с тоя нотариален акт", " не ми давай акъл, щото всичко знам, а банката ми е дала едни пари, пък аз съм велик, че ставам софиянец".............
Знаеш ли колко пъти съм се опитвала през годините да обяснявам на " специалистите по всичко" тук, кое- как е, но единственото което ги е вълнувало, пак е опирало до комисиона и защо, аджеба, толкова сме взимали.
Така че, за всеки влак наистина имаше пътници.
Това, което ти смяташ за подигравка, е върхът на сладоледа за други, майна.
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
18-06-2011 - 17:36:58
Quote
k800i
Не трябва много да се сетиш, че моята работа не е да прогнозирам и предвиждам, а да посреднича при покупко-продажбата на имоти, другото оставям на такива като теб, дето четат, мислят, прогнозират, все име скъпо, никога не са купували, никога не са виждали брокер , ама ги поучават. Поплювко малък, ние никого на правим на идиот, ако някой си хареса точно това жилище аз ли да му казвам, че е идиот и защо , нима това не е негово решение, или аз съм длъжен да му набия своето мнение, както се опитваш да направиш ти ?
Господине, сигурен съм, че Клиентите Ви се интересуват от тенденциите на пазара и Ви питат за Вашето мнение.

В този случай какво им казвате след като смятате, че не Ви е работа?

Ние, червените пенсионери знаем много неща, имаме информация.

Между другото, не обиждайте Даркчо, ако не се лъжа той е пловдивска кратуна, мисля, че е Ицо Паяка ( ВИС-2) около 50-годишен, много хора го познават, поразпитайте. Сега е бизнесмен. Той има един недостатък - първо действа, после мисли!
Ако е той, имате проблем!
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
18-06-2011 - 18:26:32
avatar
1 - 40 от общо 198 обяви - Продава
Резултат от Вашето търсене на:
Вид имот: 1-СТАЕН, 2-СТАЕН, 3-СТАЕН,
Местоположение: град София
Под райони: ИВАН ВАЗОВ,
Особености: Тухла
Средна цена на имотите в извадката: 104146 euro
Средна цена на кв.м: 1168 euro.

Страница на резултата от търсене:

ТОВА Е ОТ ДНЕС

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
18-06-2011 - 20:43:50
Quote
sid 40
1 - 40 от общо 198 обяви - Продава
Резултат от Вашето търсене на:
Вид имот: 1-СТАЕН, 2-СТАЕН, 3-СТАЕН,
Местоположение: град София
Под райони: ИВАН ВАЗОВ,
Особености: Тухла
Средна цена на имотите в извадката: 104146 euro
Средна цена на кв.м: 1168 euro.

Страница на резултата от търсене:

ТОВА Е ОТ ДНЕС

sid 40 , нали разбираш че в твоето търсене влизат 6те обяви за апартамента, който постнах в началото на цени съответно:
- 109 к
- 125 к
- 135 к
- 134 к
- 125 к
- 125 к

6 обяви за едно и също нещо - нали се сещаш коя е актуалната цена? Само дето и другите влизат в статистиката, която си пуснал.
Дори 1100 за Иван Вазов пак е значителен спад - ако питаш Дичо и за толкова пари не можеш да купиш.
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
20-06-2011 - 11:52:58
Г-н Пайо, явно говорим на различни езици, при нас клиентите се обаждат , за да получат помощ за реализация на вече взето решение да купят, или продават, ако ме попитат предварително какво мисля за тенденциите на пазара, естествено ще им кажа какво мисля и всъщност техните въпроси не са да дали купуват или продават, а какви са актуалните цени днес. Толкова ли е трудно да се разбере каква е нашата роля при сделките с НИ ?
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
20-06-2011 - 12:02:24
avatar
Quote
k800i
Г-н Пайо, явно говорим на различни езици, при нас клиентите се обаждат , за да получат помощ за реализация на вече взето решение да купят, или продават, ако ме попитат предварително какво мисля за тенденциите на пазара, естествено ще им кажа какво мисля и всъщност техните въпроси не са да дали купуват или продават, а какви са актуалните цени днес. Толкова ли е трудно да се разбере каква е нашата роля при сделките с НИ ?

И какво мислите за тенденциите на пазара ?
* до 2 години -
* до 5 години -
* до 10 години -

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход