Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?

Публикувано от Satori 
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
24-06-2011 - 10:49:58
Quote
drakkar
До Коледа наистина може нищо да не се случи,...................
Догодина най - вероятно ще стане ясно, .....................................

Е, преброяваме първия цунамник, който се страхува от участието си в коледното сравнение на прогнозите.
Кой е следващият?
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
24-06-2011 - 11:08:19
avatar
Quote
ivorad
Quote
drakkar
До Коледа наистина може нищо да не се случи,...................
Догодина най - вероятно ще стане ясно, .....................................

Е, преброяваме първия цунамник, който се страхува от участието си в коледното сравнение на прогнозите.
Кой е следващият?

От нищо не се страхувам. Да се страхуват ипотекарите със заеми в EUR и заплати в BGN. Коледата няма да е тая, а следващата, ако разбира се не увеличат гратисния период на банките на 2 години примерно smiling smiley Но цунами ще има, това да ви е ясно ! И по - големи данъци и по - високи лихви също smiling smiley

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
24-06-2011 - 11:16:39
Quote
ivorad
Quote
darkside
Ако искаш към Коледа да обсъдим пак нещата, неслучайно мисля, че тогава ще е кристално ясно всичко.

OK, чудесно предложение, аз лично го приемам!
Доколкото разбирам, прогнозирате имотно "цунами"? Рязко обезценяване на активите в НИ до Коледа?
Няма лошо - всеки може да прогнозира каквото счита за особено вероятно. Моята прогноза е, че поне в големите градове , където има наистина сериозен пазар и в момента, нищо драматично няма да се случи до Коледа - нито като спад, нито като вдигане на цени.
На Коледа ще сравним прогнозите си.
Ще се изразя по друг начин. Възможно е да бъдат изтеглени голяма част от офертите и да чакат по-добри времена. Но тези с лошите кредити и ЧСИ-тата тогава съвсем ще доминират на пазара и спадът ще е още по-осезаем, поне така мисля. Но и в момента сръхпредлагането е основен фактор, особено тия с ваканционните и селските имоти са за оплакване.....смятам, че ще станем свидетели и участници в политико-икономически събития, които ще се отразят негативно на търговията с имоти. Гръцкия проблем е тясно свързан с БГ чрез банките. Това е фактор "Х"! В момента Меркел, (която сваля по едно кило само като чуе думата Гр.) и Саркози не са наясно с последствията, ние още по-малко.
Но ние не сме ЕС, ние сме уникална държава.
Знаеш ли кризата прелитайки над БГ кво си казала, като погледнала надолу? "Тия са се справили идеално и без мен!!!" Кажи ми кой друг го мое тва на планетата!
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
24-06-2011 - 11:23:38
Quote
drakkar

От нищо не се страхувам.Коледата няма да е тая, а следващата

Е, ясно е че сте безстрашен човек.
Който се страхува от близки прогнози. И това е ясно.
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
24-06-2011 - 11:26:08
Quote
darkside
Ще се изразя по друг начин.

Хммммм, самият предложител се опитва да върне педала на газта........
Защо така? Нали бяхте напълно сигурен в "кристалната" яснота по Коледа? Как така се разколебахте за 15 минути?
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
24-06-2011 - 12:04:17
А съвети не давам, нещо бъркаш. Изказвам мнения.
--------------------------
По-добре земи се ориентирай правилно и си спасявай четирибуквието
-------------
Това мнение ли е, или съвет ?
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
24-06-2011 - 12:09:02
Янев, драстичен спад на някои цени означава единствено това, че хората, които купиха имоти на високи цени с цел инвестиция ,днес не могат да им вземат парите, които са дали, но те не са повече от 10 % , а това цунами ли се нарича ?.
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
24-06-2011 - 12:13:47
Quote
k800i
А съвети не давам, нещо бъркаш. Изказвам мнения.
--------------------------
По-добре земи се ориентирай правилно и си спасявай четирибуквието
-------------
Това мнение ли е, или съвет ?
О.К.!Съвет е, хвана ме, нема вече............
Re: Гъби никнат по обектите !
24-06-2011 - 12:43:24
avatar
Quote
darkside
Търговска улица, Имотко! Нали мечтата ти беше да си купиш магазини на Витошка? Поразгледай и Сънсет булевард, може да ти хареса нещо.....

Не ми е много ясно, защо трябва някой, живеещ в България, да разгледа Сънсет булевард в Хамерика, че да реши, дали да купи на Витошка?
Дали всичките кандидат- купувачи по света, първом свиват от там, взимат терк и тичат в страните си да купят?
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
24-06-2011 - 13:06:47
avatar
Quote
drakkar
Класната е права ! Пътят към възстановяването на българската икономика минава през ниските цени на имотите ! Има много затворени пари в имоти, нужни са ударни разпродажби, без значение цената ! И много по - високи данъци върху имотите - от порядъка на 1-2 % от данъчната оценка, както е в САЩ например smiling smiley

Колко предлагаш да намалим, че да ти дойде по джоба?
И защо да го правим, като така или иначе- пак при нас ще дойдеш на квартира?
Дори и цената на наема да е без значение за нас- парите ти ще влизат в джобовете ни. При това- години наред.
И нали си наясно, че при над 90% собственици, държавата няма да направи данъците непосилни, само защото няколко кибика чакат да им подарят имот?:]
Аз друго си мисля- ами, ако стане както го искаш?
Нали ще трябва и ти да продаваш, че да си плащаш данъците........
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход