Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?

Публикувано от Satori 
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
15-06-2011 - 15:45:40
Ако толкова те влече-иди го виж.Над 100 м2 реално използваеми обаче не очаквай.Поне според това,което виждам на снимките.
1.9
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
15-06-2011 - 15:50:40
681.25 eur/м2 за кв. в Иван Вазов добра цена ли е?

Не е. Нормалната е поне 2 пъти надолу.

Ща се касае до мезонетите, помисли - ако са толкова атрактивни, защо от 2008-а до сега не са купени?
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
15-06-2011 - 16:15:42
За да го гледаш на снимка цената е чудесна.-помисли какво виждаш на снимката ..Повишаването на цените вече е факт.до 3000е кв.м
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
15-06-2011 - 16:29:10
Това от снимките не бих си го купил, непрактично е. Въобще това с мезонетите мисля че е голяма глупост с тези тесни, стръмни и опасни вътрешни стълби, да не говорим за скосяванията. Това апартамент ли е или таван?
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
15-06-2011 - 18:13:24
Ето как бих постъпил аз ако имах интерес: Обажадам се на агенцията и искам оглед с уговорката, че при квадратура неотговаряща на истината за изгубеното време ще искам 200лв. Ако брокът се съгласи отиваме на оглед и ако всичко си е ОК предлагам -30% от офертната цена с 1 седмица време за размисъл. Ако цената на м2 излезе по-висока заради нереална квадратура си искам 200-те лв и ако брокът откаже да ги плати му тегля един як пердах, така че да си запомни рисковете на професията.
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
15-06-2011 - 18:38:32
Quote
Гладен Брокер
Ето как бих постъпил аз ако имах интерес: Обажадам се на агенцията и искам оглед с уговорката, че при квадратура неотговаряща на истината за изгубеното време ще искам 200лв. Ако брокът се съгласи отиваме на оглед и ако всичко си е ОК предлагам -30% от офертната цена с 1 седмица време за размисъл. Ако цената на м2 излезе по-висока заради нереална квадратура си искам 200-те лв и ако брокът откаже да ги плати му тегля един як пердах, така че да си запомни рисковете на професията.

Гладен брокер, аз не съм брокер, но като ти видят 30%-ната оферта е много вероятно ти да ядеш боя за това, че губиш времето на хората. Опитвам се да те предпазя от евентуални случки. Провери си здравната осигуровка дали е в ред и остави бележка къде отиваш преди тръгване, за да знаят къде да те търсят ако нещо се случи с теб.
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
15-06-2011 - 18:57:08
Quote
PER0
Quote
Гладен Брокер
Ето как бих постъпил аз ако имах интерес: Обажадам се на агенцията и искам оглед с уговорката, че при квадратура неотговаряща на истината за изгубеното време ще искам 200лв. Ако брокът се съгласи отиваме на оглед и ако всичко си е ОК предлагам -30% от офертната цена с 1 седмица време за размисъл. Ако цената на м2 излезе по-висока заради нереална квадратура си искам 200-те лв и ако брокът откаже да ги плати му тегля един як пердах, така че да си запомни рисковете на професията.

Гладен брокер, аз не съм брокер, но като ти видят 30%-ната оферта е много вероятно ти да ядеш боя за това, че губиш времето на хората. Опитвам се да те предпазя от евентуални случки. Провери си здравната осигуровка дали е в ред и остави бележка къде отиваш преди тръгване, за да знаят къде да те търсят ако нещо се случи с теб.

PER0, Гладен Брокер често е доста краен в изказванията си. Но ако вземем този конкретен случай - април месец цената е била 135к, сега е 109к. И това е офертна цена. Никой не го хареса това студио тука във форума, въпреки че брокерите уверяват - скосяванията го правели артистично жилище, терасата ставала на страхотна лятна градина, а и след АКТ16, можело директно да си започнел да я усвояваш. Вероятно няма да се продаде и на 109к, а около 100 - психологията на хората е - търся до 100 ...

Та ако се продаде реално за 100 след 3-4 месеца, а продавачът е имал оферта за -30% при 135 преди 2 - ситуацията идва на сравними нива. Зависи кога ти трябва кеш... така, че да го набият едва ли smiling smiley
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
15-06-2011 - 19:40:14
avatar
За показано по снимките и 50 е много.
По-важно е какво представлява жилището, доколко е комфортно и добре направено за обитаване, отколкото кой как му спряга полезната площ. В случая, ако смятаме по немският стандарт, тя едва ли би надхвърлила 50-60 м2. Отделно на ръка, че мезонетите са за хора без малки деца и без проблеми с двигателният си апарат.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
15-06-2011 - 20:19:57
avatar
Quote
PER0
Quote
Гладен Брокер
Ето как бих постъпил аз ако имах интерес: Обажадам се на агенцията и искам оглед с уговорката, че при квадратура неотговаряща на истината за изгубеното време ще искам 200лв. Ако брокът се съгласи отиваме на оглед и ако всичко си е ОК предлагам -30% от офертната цена с 1 седмица време за размисъл. Ако цената на м2 излезе по-висока заради нереална квадратура си искам 200-те лв и ако брокът откаже да ги плати му тегля един як пердах, така че да си запомни рисковете на професията.

Гладен брокер, аз не съм брокер, но като ти видят 30%-ната оферта е много вероятно ти да ядеш боя за това, че губиш времето на хората. Опитвам се да те предпазя от евентуални случки. Провери си здравната осигуровка дали е в ред и остави бележка къде отиваш преди тръгване, за да знаят къде да те търсят ако нещо се случи с теб.

Той е гладен. Затова е - 30%:}

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
16-06-2011 - 00:36:47
avatar
Много гладен

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход