Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

нови стимули за повишение на цените на НИ

Публикувано от sid 40 
Re: нови стимули за повишение на цените на НИ
11-06-2011 - 23:25:21
avatar
Quote
status
Хърсев - цар на банкерските измекяри .Като хипопотам е - колкото по-затънал в л.йната толкова по-голяма уста отваря. И ги бълва едни - смърди от километри на мазна подлост , лицемерие и алчност. Като е толкова "загрижен" за ипотекарите що не предложи банките да им опростят направо лихвите и половината главница - кредитирането е бизнес и рисковете трябва да се се носят двустранно. Иначе предложението му е баш комунистическо - един папка а всички после му плащат сметката - аферим ,машшалла другарю Хърсев !

Било е, и пак ще бъде. От две седмици има нови, неофициални правила при смятане на обезпеченията за кредити.ТУК ИМА ДОСТА БАНКОВИ СЛУЖИТЕЛИ.Дали някой ще се престраши да обясни по подробно, за какво иде реч.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: нови стимули за повишение на цените на НИ
11-06-2011 - 23:57:48
Quote
sid 40
Quote
status
Хърсев - цар на банкерските измекяри .Като хипопотам е - колкото по-затънал в л.йната толкова по-голяма уста отваря. И ги бълва едни - смърди от километри на мазна подлост , лицемерие и алчност. Като е толкова "загрижен" за ипотекарите що не предложи банките да им опростят направо лихвите и половината главница - кредитирането е бизнес и рисковете трябва да се се носят двустранно. Иначе предложението му е баш комунистическо - един папка а всички после му плащат сметката - аферим ,машшалла другарю Хърсев !

Просто задължително трябва да се въведе закон за фалит на физическите лица. Тогава финансовата отговорност наистина ще е споделена и няма да има нереални обезпечения. Не мислите ли така и ъпъри и даунъри?
Абсолютно!!! Това е справедливото решение!
Re: нови стимули за повишение на цените на НИ
12-06-2011 - 00:13:25
avatar
Това решение е като "искаме да ни вдигнаТ заплатите" - първо не е ясно как ще стане и второ не е ясно до какво ще доведе smiling smiley

Аз се сещам поне за едно - ще бъдат още по-високи (несимволично smiling smiley ) лихвите.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: нови стимули за повишение на цените на НИ
12-06-2011 - 00:20:31
avatar
Quote
dodo2
Това решение е като "искаме да ни вдигнаТ заплатите" - първо не е ясно как ще стане и второ не е ясно до какво ще доведе smiling smiley

Аз се сещам поне за едно - ще бъдат още по-високи (несимволично smiling smiley ) лихвите.

Извинявай, но говориш глупости. Всички в ЕС където имат този закон, да не би лихвите да са им по-високи от нашите? Всичко е до лобизъм. В някои държавви подкрепят потребителите, в други алчните кредитори. Ние за съжаление сме от втората категория, но не задълго, щото банките ще се усетят по трудния начин, че печелят от кредитополучателите, но не и от депозитарите.

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: нови стимули за повишение на цените на НИ
12-06-2011 - 00:43:12
avatar
Айде пак се почна. Абе вие тук се състезавате по крива логика ли, какво.

Quote
sif 40
Всички в ЕС където имат този закон, да не би лихвите да са им по-високи от нашите?

Не, но ако го нямаше, вместо 3-4% щяха да са още по-ниски.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: нови стимули за повишение на цените на НИ
12-06-2011 - 00:48:30
avatar
Quote
dodo2
Айде пак се почна. Абе вие тук се състезавате по крива логика ли, какво.

Quote
sif 40
Всички в ЕС където имат този закон, да не би лихвите да са им по-високи от нашите?

Не, но ако го нямаше, вместо 3-4% щяха да са още по-ниски.

Как разбра това което твърдиш? Явно не знаеш , че демокрацията се печели с революция. Липсват ти най-малко 300 уроци по история. Искаш ли да ти ги преподам безплатно?

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: нови стимули за повишение на цените на НИ
12-06-2011 - 01:15:26
avatar
Толкова ли е сложно?

Аз съм казал следното:
ако нямаше закон за личен фалит, вместо 3-4% щяха да са още по-ниски.

Ти ми говориш на въпреки, т.е. все едно не съм прав или според теб ще се случи обратното: от 3-4 ще станат по-високи, защото няма да има закон за личен фалит. Някак си ми се струва, че аз съм прав.

Сега остава и Камелия да се обади и ще повърна от тъпотия.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: нови стимули за повишение на цените на НИ
12-06-2011 - 07:50:23
avatar
Quote
dodo2
Толкова ли е сложно........

Сложно е когато нямаш аргументи и т.н. не ми е интересен спора............

Вижте друго, цитат : ЯВНО ИЗЛИЗАМЕ ОТ КРИЗАТА

[paper.standartnews.com]

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: нови стимули за повишение на цените на НИ
12-06-2011 - 18:28:04
Купувай тогава. Но останаха ли стотинки?
Re: нови стимули за повишение на цените на НИ
16-06-2011 - 22:43:07
avatar
Quote
Върколак
Купувай тогава. Но останаха ли стотинки?

Кви стотинки, за "съжаление" все още си трябват хиляди левове. Имам намерения да купува, но се гордея, че през подледните 17 години нищо не съм продал, дори и част от среброто и златото, което ми е наистина излишно. Какво ще кажете за Тавекс?

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход