Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На заплата ли е камелия във форума?

Публикувано от Satori 
Re: На заплата ли е камелия във форума?
15-06-2011 - 09:32:42
Quote
Гладен Брокер
Ами притесних се гнидо, защото и аз имам ангажимент за вечеря в Hotel van Oranje в Scheveningen и няма да как да дойда в Свинарника да ти обърна внимание. Затова дай нещо по-постоянно където да те намеря и където да си похортуваме, дай си адреса на офиса (ако имаш работно място) пък аз ще дойда с бадж с инициали ГБ.


Г-н Гладьо, така и не виждам Вашия отговор за Hotel van Oranje в Scheveningen....Нима не знаете къде се намира мястото на което трябва да отидете заради толкова важен ангажимент?
Моля дайте адреса на хотела и гледайте този адрес да е в Scheveningen, както вече сте казали, а не на 20 км от Хага!
Успех в преодоляването на мълчанието, г-н Гладьо!
smiling smiley
Re: На заплата ли е камелия във форума?
15-06-2011 - 18:20:05
ивчо, секретарката беше объркала нещата и за малко да пристигна по-късно в Noordwijk. Уволних я. Иначе хотела беше този. Така сега ще ми дадеш ли адреса на агенцията ти?
Re: На заплата ли е камелия във форума?
15-06-2011 - 20:25:07
avatar
Quote
Гладен Брокер
ивчо, секретарката беше объркала нещата и за малко да пристигна по-късно в Noordwijk. Уволних я. Иначе хотела беше този. Така сега ще ми дадеш ли адреса на агенцията ти?

Re: На заплата ли е камелия във форума?
16-06-2011 - 10:54:26
Quote
Гладен Брокер
ивчо, секретарката беше объркала нещата и за малко да пристигна по-късно в Noordwijk. Уволних я. Иначе хотела беше този. Така сега ще ми дадеш ли адреса на агенцията ти?

Аааа, ясно, горката секретарка.......Ама такива са ядовете на големите шефове със зализаните секретарки, аз нямам, та и дертовете ми са нулеви!
За адреса няма проблем - депозирал съм го на рецепцията в хотела: име, адрес , номера на банкови сметки и кодове за достъп. Когато отидете там - ще Ви го дадат. Кодовите думи за получаване са "Ik ben een retard".
Успех в получаването smiling smiley
Re: На заплата ли е камелия във форума?
24-06-2011 - 22:21:08
ЗАБЕЛЕЖЕТЕ

ОТ 7-8 ДЕНА БРОЯ НА ПОСТОВЕТЕ НА КАМЕЛИЯ НЕ СЕ ПРОМЕНЯ - 9 954

СТРАННО....
Re: На заплата ли е камелия във форума?
24-06-2011 - 22:27:51
avatar
Quote
3.14
ЗАБЕЛЕЖЕТЕ

ОТ 7-8 ДЕНА БРОЯ НА ПОСТОВЕТЕ НА КАМЕЛИЯ НЕ СЕ ПРОМЕНЯ - 9 954

СТРАННО....

Re: На заплата ли е камелия във форума?
24-06-2011 - 22:41:45
Quote
3.14
ЗАБЕЛЕЖЕТЕ

ОТ 7-8 ДЕНА БРОЯ НА ПОСТОВЕТЕ НА КАМЕЛИЯ НЕ СЕ ПРОМЕНЯ - 9 954

СТРАННО....

Продължавайте дебненето!
Най-удобното място за дебнене - Hotel van Oranje в Scheveningen.
Толкова е секретно, че даже въобще го няма!
:]
Re: На заплата ли е камелия във форума?
24-06-2011 - 23:06:16
Като си помисля какво седене пред компа се иска за такава активност, натрапчиво ми се явява един гаден образ - широк и плосък като тепсия, осеян с пъпки и непременно с хемероиди...
Re: На заплата ли е камелия във форума?
25-06-2011 - 09:30:59
avatar
Quote
3.14
Като си помисля какво седене пред компа се иска за такава активност, натрапчиво ми се явява един гаден образ - широк и плосък като тепсия, осеян с пъпки и непременно с хемероиди...

Натрапчиво, я- като този гаден образ е единственото нещо, което виждаш всеки ден.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
27-06-2011 - 06:58:52
avatar
Не и обръщайте внимание - жената е на години... Какво да прави по цял ден затворена в панелката в Люлин ... А и трябва да изкарва по някой лев да си плаща интернета...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход