Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На заплата ли е камелия във форума?

Публикувано от Satori 
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 16:21:39
Quote
Гладен Брокер
Абе гнидо ти дори да четеш не можеш, писах ти кажи къде да дойда. Ето че както и очаквах ти пак започна да усукваш. С жена ти сте един дол дренки. Айде сиктир и не ме занимавай повече с вас.


Странно - такъв юнак сте, а се притеснихте толкова с местонахождението.....
Е, щом държите аз да кажа - утре вечер след 19:00 имам делова вечеря в Скайуей - кв.Симеоново. Заповдайте да поговорим - напишете си един бадж с инициали "ГБ" / да не Ви се смеят хората на Гладния Брокер/, закачете си го, застанете на малкия паркинг вдясно от входа на ресторанта пред градината и бъдете сигурен, че ще се видим!
Та?
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 16:29:43
Quote
ivorad
който си е показал носа над водата или ги превузхожда с нещо.

В подобна среда една интелигентна и много точна в реакциите си личност, като Камелия

Добре дошъл в редиците на неграмотните.

Интелигентна eye popping smiley

Разгледай коментарите преди и след това нейно мнение.

[forum.imoti.net]
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 17:20:12
Quote
ivorad
Quote
Гладен Брокер
Абе гнидо ти дори да четеш не можеш, писах ти кажи къде да дойда. Ето че както и очаквах ти пак започна да усукваш. С жена ти сте един дол дренки. Айде сиктир и не ме занимавай повече с вас.


Странно - такъв юнак сте, а се притеснихте толкова с местонахождението.....
Е, щом държите аз да кажа - утре вечер след 19:00 имам делова вечеря в Скайуей - кв.Симеоново. Заповдайте да поговорим - напишете си един бадж с инициали "ГБ" / да не Ви се смеят хората на Гладния Брокер/, закачете си го, застанете на малкия паркинг вдясно от входа на ресторанта пред градината и бъдете сигурен, че ще се видим!
Та?

Драги ivorad, да разбираме ли това и като възможност да нахраните и напоите гладния брокер, който поради глада в напреднал стадий използва думи в репертоара си, които издават крайното му раздразнение от заобикалящата го действителност? Аз самия съм готов да спонсорирам това благородно начинание с няколко лева
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 17:57:18
Ами притесних се гнидо, защото и аз имам ангажимент за вечеря в Hotel van Oranje в Scheveningen и няма да как да дойда в Свинарника да ти обърна внимание. Затова дай нещо по-постоянно където да те намеря и където да си похортуваме, дай си адреса на офиса (ако имаш работно място) пък аз ще дойда с бадж с инициали ГБ.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 18:19:15
Quote
Гладен Брокер
Ами притесних се гнидо, защото и аз имам ангажимент за вечеря в Hotel van Oranje в Scheveningen и няма да как да дойда в Свинарника да ти обърна внимание. Затова дай нещо по-постоянно където да те намеря и където да си похортуваме, дай си адреса на офиса (ако имаш работно място) пък аз ще дойда с бадж с инициали ГБ.

Оооооознаех си аз, че сте ангажиран човек.....странно, нещо не успявам да открия Hotel van Oranje в Scheveningen.......Бихте ли дали линк към хотела?
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 18:31:59
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 20:30:20
ivorad , една вечер не толкова отдавна този изтрещял нещастник си го мереше с уилсъна, с мен, с всички, когато го попитаха къде е , за да отидат да се "разберат", той каза, че в момента е на работа , а работи на "Черковна" № 90, където всъщност е ДАНС. Не мога да разбера , след като отдавна знаеш, че това е болен човек, защо му обръщаш внимание ?! Ако наистина те интересува, ще ти пратя всичко за него - адрес, имена, телефон.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 20:36:18
Quote
ivorad
Quote
Satori

Не намираш ли за странно, че голяма част от форума има отрицателно отношение към камелия? От какво мислиш, че е породено това? Дали има някаква връзка, че в голяма част от темите всяка втора публикация от нея e провокация към друг участник във форума?

Не, не намирам за странно отрицателното отношение към Камелия / апропо - личните имена се пишат с главна буква, за разлика от думата "помияр", която се пише с малка!/.

Не издребнявай, ivorad. Всички имаме елементарни знания по граматика и правопис. Тук е форум (или цирк - не съм сигурен, кое е по-точно), обръщам се към хората с "артистичните им псевдоними" ... камелия може да се казва Камелия, може да се казва Димитричка, може и да е Иван (http://www.capital.bg/blogove/globus/2011/06/13/1105413_izmamata_sus_siriiskata_blogurka/) ... кой знае.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 21:30:34
Quote
Гладен Брокер
[www.hotelsvanoranje.nl]

Странно - според този сайт има Hotel van Oranje в Noordwijk aan Zee, обаче в Scheveningen няма..........
Да не са преместили Noordwijk aan Zee в Scheveningen? Хммм, малковероятно ми се струва.....
Пак да помоля за линк към Hotel van Oranje в Scheveningen!
Хайде, г-н Гладьо, имате думата!
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 21:31:17
Ivorad, имате ДЕЛОВА вечеря и викате човек от форума, за да направите калабалъка :}

На колко сте години? 14?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход